SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis US Open: Magda Linette - Dominika Cibulkova NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM. O której godzinie?

US Open: Magda Linette - Dominika Cibulkova NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM. O której godzinie?

29.08.2016, godz. 12:39
Magda Linette
Magda Linette foto: EAST NEWS

Magda Linette - Dominika Cibulkova NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? O której godzinie? Tenisistka z Poznania jako pierwsza z Polaków rozpocznie zmagania w nowojorskim US Open 2016. Dobrego losowania nie miała. W I rundzie rywalką Linette będzie mocna Słowaczka Dominika Cibulkova, która ostatnio dała się we znaki Agnieszce Radwańskiej. Kiedy mecz Linette - Cibulkova? Która telewizja pokazuje US Open?

Magda Linette zajmuje 83. miejsce w rankingu WTA. Z Dominiką Cibulkovą (nr 13) nigdy wcześniej nie grała. W turnieju głównym US Open wystąpi po raz drugi. Przed rokiem najpierw rozprawiła się z Ulą Radwańską, aby w II rundzie przegrać z jej siostrą Agnieszką.
Mecz Linette - Cibulkova zostanie rozegrany w poniedziałek na korcie numer 17. Rywalizacja na tym obiekcie rozpocznie się o godz. 17 czasu polskieg, a przed starciem Polki ze Słowaczką muszą zakończyć się dwa spotkania - pań (2-3 sety) i panów (3-5) setów. Dokładna godzina rozpoczęcia meczu Linette nie jest znana, bo zależy od tego, ile potrwają poprzedzające je pojedynki. Prawdopodobnie Polka wyjdzie na kort ok. godz. 22 czasu polskiego.
Transmisja NA ŻYWO z US Open na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Stream w usłudze Eurosport Player.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: