SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis US Open: Radwańska - Garcia NA ŻYWO. O której godzinie? Transmisja TV i STREAM ONLINE

US Open: Radwańska - Garcia NA ŻYWO. O której godzinie? Transmisja TV i STREAM ONLINE

03.09.2016, godz. 18:26
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: EAST NEWS

Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? O której godzinie? Po pełnym dramaturgii meczu z Naomi Broady (7:6, 6:3) polska gwiazda czeka już na kolejne spotkanie w US Open. W III rundzie jej rywalką będzie Francuzka Caroline Garcia. 23-latka w Nowym Jorku rozstawiona jest z numerem 25. - Spodziewam się ciężkiego meczu - mówi Isia. Kiedy spotkanie Radwańska - Garcia? Która telewizja go pokaże?

Agnieszka Radwańska, awansując do III rundy US Open, powtórzyła wyczyn sprzed roku. Wtedy odpadła właśnie w tej fazie (porażka z Madison Keys). - Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej i uda mi się dojść wreszcie przynajmniej do ćwierćfinału - mówi Agnieszka.
W III rundzie jej rywalką będzie Caroline Garcia. Francuzka w poprzednim meczu ograła 4:6, 6:4, 6:4 Czeszkę Katerinę Siniakovą. Mierząca 177 cm tenisistka gra w stylu "wszystko albo nic" - każdą piłkę uderza z pełną mocą, starając się agresywną grą zdominować rywalkę. Z Radwańską grała cztery razy. Bilans tych starć to 3-1 dla krakowianki.
- Grałyśmy ze sobą kilka razy i to były zazwyczaj długie mecze, ciężkie bitwy. Ostatnio walczyłyśmy w Roland Garros (6:2, 6:4 dla Polki w II rundzie) - wspomina Radwańska. - Z nią nigdy nie gra się łatwo. Jest bardzo solidna, uderza piłki z dużą siłą, gra agresywnie i ofensywnie. Atakuje piłki tuż po koźle, nie dając za dużo czasu na reakcję. Jak z nią wygrać? Kluczowe będą pierwsze uderzenia w wymianach i na tym muszę się skoncentrować. Nie mogę jej pozwolić prowadzić wymian na jej warunkach, bo jeśli będzie przejmować inicjatywę, będę miała kłopoty - analizuje Agnieszka.
Mecz Radwańska - Garcia zostanie rozegrany w sobotę ok. godz. 18.20-19.00. Tranmisja TV z US Open w Eurosporcie 1 i w Eurosporcie 2. Stream w usłudze Eurosport Player.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: