Radwańska nagle zgasła tuż przed Wimbledonem

Autor: AP Agnieszka Radwańska

Wimbledon. Agnieszka Radwańska w 3. rundzie! Zmiotła z kortu Alję Tomljanović w 48 minut!

2015-07-02 21:20

Mecz 2. rundy Wimbledonu Agnieszka Radwańska - Alja Tomljanović zakończył się ekspresowym triumfem naszej najlepszej tenisistki! Polka pokazała kapitalny tenis i rozbiła rywalkę 6:0, 6:2. Krakowianka może być zadowolona ze swojej postawy na tegorocznym Wimbledonie. Przed 3. rundą praktycznie się nie zmęczyła i wygląda na to, że wróciła do swojej najwyższej formy. Z kim zagra Agnieszka Radwańska w 3. rundzie Wimbledonu?

Agnieszka Radwańska pokonała w 2. rundzie Wimbledonu Alję Tomljanović 6:0, 6:2. To był prawdziwy popis krakowianki. Wyszła na kort, odwaliła kawał dobrej roboty i po niespełna 50 minutach mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Ciężko powiedzieć, jaki plan na to spotkanie miała jej rywalka. Australijka zagrała niechlujnie i bez wiary w sukces. Oddała mecz bez walki.

Agnieszka Radwańska na Wimbledonie

Pierwszy set to klasyczny tenisowy rowerek. Radwańska w świetnym stylu zmiotła rywalkę do zera. Nie dała jej najmniejszych szans na wygranie chociażby jednego gema. W drugiej partii Tomljanović miała momenty przebłysku, które pozwoliły jej jedynie na honorowe zejście z kortu.

Z kim zmierzy się Agnieszka Radwańska w 3. rundzie Wimbledonu? Polka zagra z Australijką Casey Dellacqua, która pokonała Elinę Svitoliną (17) w dwóch setach.