SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Wimbledon: KOSZMARNA kontuzja! Tenisistka krzyczała i błagała o pomoc! [WIDEO]

Wimbledon: KOSZMARNA kontuzja! Tenisistka krzyczała i błagała o pomoc! [WIDEO]

06.07.2017, godz. 23:26
Bethanie Mattek-Sands potrzebowała błyskawicznej pomocy lekarzy
Bethanie Mattek-Sands potrzebowała błyskawicznej pomocy lekarzy foto: EAST NEWS

Amerykańska tenisistka Bethanie Mattek-Sands tragicznie zakończyła Wimbledon 2017. W meczu drugiej rundy właśnie zaczynała grać trzeci, decydujący set, ale przy jednej z akcji doznała makabrycznej kontuzji kolana. Niefortunnie się przewróciła i gdy poczuła wielki ból, zaczęła przeraźliwie krzyczeć! Wołała o pomoc ze wszystkich sił. Dopiero wtedy na korcie pojawili się lekarze. Zobaczcie WIDEO.

Bethanie Mattek-Sands dość niespodziewanie pokonała w pierwszej rundzie turnieju Polkę Magdę Linette. Nasza tenisistka jest znacznie wyżej w rankingu WTA, ale po łatwo wygranym pierwszym secie zupełnie się wyluzowała, co znakomicie wykorzystała Amerykanka, triumfując w trzech partiach. Podobny plan miała w spotkaniu drugiej rundy z Rumunką Soraną Cirsteą, ale na początku decydującego seta przytrafiła jej się wielka tragedia.

Zobacz: Wimbledon 2017: Nagrody pieniężne, premie. Ile zarobiła Radwańska? Ile Janowicz?

W jednej z akcji postanowiła, że zaatakuje do siatki. Gdy rywalka posłała mocną piłkę w ciało Mattek-Sands, ta pechowo straciła równowagę i nienaturalnie się wywróciła na śliskiej trawie. Po chwili można było się domyślić, że doznała poważnej kontuzji. Nagle zaczęła krzyczeć na cały kort i błagała, aby ktoś jej pomógł. Błyskawicznie została przewieziona do szpitala. Tam okazało się, że zerwała więzadła w kolanie i musi przejść operację.

Życzymy tenisistce szybkiego powrotu do zdrowia.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: