SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Woźniacka i Kerber na ślubie Agnieszki Radwańskiej. Wyglądały olśniewająco [ZDJĘCIA]

Woźniacka i Kerber na ślubie Agnieszki Radwańskiej. Wyglądały olśniewająco [ZDJĘCIA]

23.07.2017, godz. 13:01
Karolina Woźniacka, Andżelika Kerber
foto:

Ślub Agnieszki Radwańskiej przyciągnął do Krakowa wiele gwiazd sportu. Wśród nich znalazły się między innymi Caroline Woźniacka i Angelique Kerber. Obie panie mocno przyjaźnią się z najlepszą polską tenisistką, a z pierwszą z nich Isia zna się na wylot. Nic dziwnego, że Dunka polskiego pochodzenia bardzo cieszyła się w tym wyjątkowym dla Radwańskiej dniu. Obie zresztą wyglądały olśniewająco!

To była wspaniała uroczystość! W sobotę w Krakowie Agnieszka Radwańska i jej ukochany Dawid Celt stanęli na ślubnym kobiercu. Miłość i dozgonną wierność przyrzekli sobie w Kościele na Skałce. Para wyglądała olśniewająco na tyle, że zgromadzonym gościom zapierało dech w piersiach. Po kościelnej uroczystości, świętowanie przeniosło się do podkrakowskich Tomaszowic, gdzie odbyło się wspaniałe wesele. Bawili się na nim znani sportowcy. Wśród nich były dwie przyjaciółki Isi z kortu - Caroline Woźniacka i Angelique Kerber.

Pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Hit! [WIDEO]

Obie przewodziły rankingowi WTA, a na sportowych arenach z Radwańską toczą zacięte boje. Nie przeszkadza to jednak w relacjach prywatnych. Krakowianka utrzymuje przyjazne stosunki zarówno z zameldowaną w Puszczykowie Niemką, jak i Dunką polskiego pochodzenia. Z obiema tenisistkami zna się zresztą od bardzo długiego czasu. Nic dziwnego, że panie, które w sobotę wyglądały wręcz powalająco, cieszyły się ze szczęścia Agnieszki Radwańskiej.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wzięli ślub! [GALERIA]

Caroline Woźniacka wrzuciła zdjęcia z uroczystości na Instagrama. "Gdy jedna z twoich najdroższych i najstarszych przyjaciółek wychodzi za mąż, to powód do świętowania! Co za wspaniała para! Wiele miłości, zdrowia i szczęścia na lata!" - podpisała fotografię, na której znalazła się para młoda.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: