DRAMAT Uli Radwańskiej w Acapulco! Zobacz, co się stało

2016-02-23 10:25

Urszula Radwańska nie będzie miło wspominać turnieju w meksykańskim kurorcie Acapulco. Polka walczyła dzielnie z Anastazją Pawluczenkową, ale przegrała z bolesną kontuzją. Zobaczcie, jak nasza tenisistka cierpiała na korcie.

Ula Radwańska zwycięsko przebrnęła meksykańskie eliminacje i staneła przed szansą pierwszego w karierze zwycięstwa w Acapulco w turnieju głównym. Z Pawluczenkową zaczęła bardzo słabo - 0:6 w pierwszym secie w zaledwie 22 minuty. Drugą partię zaczęła jednak dużo lepiej - prowadziła 3:2.

Agnieszka Radwańska - Kateryna Bondarenko w TV

Wtedy mecz dla Urszuli Radwańskiej się zakończył. Polka próbowała odebrać smecz rywalki, ale źle stanęła. Upadła i chwyciła się za lewą kostkę. Prawdopodobnie zwichnęła staw skokowy. Z pomocą lekarzy opuściła kort i udała się do szatni.