SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis WTA Cincinnati: Agnieszka Radwańska - Julia Goerges NA ŻYWO w TV. Gdzie i o której godzinie transmisja?

WTA Cincinnati: Agnieszka Radwańska - Julia Goerges NA ŻYWO w TV. Gdzie i o której godzinie transmisja?

15.08.2017, godz. 10:07
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska podczas meczu na turnieju WTA w Toronto foto: EAST NEWS

Agnieszka Radwańska - Julia Goerges NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? WTA Cincinnati LIVE. O której godzinie gra Radwańska z Goerges? To będzie drugi występ Polki latem na kortach twardych w Ameryce Północnej. W I rundzie Radwańska trafiła na tenisistkę, z którą więże się jedna z najbardziej przykrych porażek w jej karierze. Z kim i kiedy zagra Agnieszka Radwańska w Cincinnati? Gdzie obejrzeć mecz Radwańska - Goerges?

Agnieszka Radwańska w I rundzie turnieju WTA w Cincinnati zagra z Niemką Julią Goerges. Doświadczona 29-latka zajmuje 35. miejsce w rankingu. Agresywną grę opiera na mocnych uderzeniach z głębi kortu. Jej ostatni występ był bardzo udany - w Waszyngtonie doszła do finału, w którym uległa Jekaterinie Makarowej. W 2012 roku już w I rundzie wyrzuciła Radwańską z turnieju olimpijskiego w Londynie (7:5, 6:7, 6:4). To była przykra dla polskich kibiców niespodzianka, bo krakowianka była świeżo upieczoną finalistką Wimbledonu, na którego kortach rozgrywano potem turniej w igrzyskach. W pozostałych starciach z Goerges górą była już Radwańsa - bilans ich pojedynków to 3-1.

W ubiegłym tygodniu Radwańska grała w turnieju WTA w Toronto. Doszła do III rundy, w której uległa 3:6, 1:6 Dunce Karolinie Woźniackiej. W rankingu obroniła 10. miejsce.

W II rundzie turnieju w Cincinnati może dojść do polskiego pojedynku Radwańskiej z Magdą Linette. Stanie się tak jeśli krakowianka upora się z Georges, a poznanianka ogra Kanadyjkę Abandę.

Mecz Radwańska - Goerges zaplanowano na wtorek 15 sierpnia. Polka i Niemka zagrają ok. godz. 19. Transmisje w TVP Sport.

Poniżej turniejowa drabinka.

Dramat Wiktorii Azarenki! Tenisistka walczy o syna!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: