Agnieszka Radwańska

Autor: AP Agnieszka Radwańska

WTA Doha: Radwańska - Woźniacka w TV. Gdzie oglądać STREAM NA ŻYWO w INTERNECIE?

2017-02-16 12:00

Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z WTA Doha? Radwańska wraca do rywalizacji po prawie miesiącu przerwy. Polska tenisistka powalczy w Katarze w turnieju WTA w Dausze. Rozpocznie od II rundy, a jej rywalką będzie Karolina Woźniacka. Kiedy mecz Radwańska - Woźniacka. Która telewizja pokazuje turniej WTA Doha?

Agnieszka Radwańska w II rundzie turnieju WTA w Dausze zagra z Karoliną Woźniacką (nr 18), która pokonała Kiki Bertens (nr 22) 6:2, 6:3. Dunka i Holenderka we wtorkowy wieczór rozegrały zaledwie cztery gemy. Przy wyniku 2:2 deszcz przerwał zawody i spotkania nie udało się tego dnia dokończyć. Woźniacka i Bertens na korcie pojawiły się ponownie w środę o godz. 11 czasu polskiego. Dokończyły mecz, a Dunka dominowała na korcie, wygrywając pewnie kolejne gemy.

Woźniacka grała już z Radwańską 15 razy. Bilans jest korzystny dla Dunki - 9-6. Pod koniec poprzedniego sezonu (w Tokio, Wuhan i w Pekinie) Agnieszka i Karolina grały ze sobą aż 3 razy i wtedy dwukrotnie to Polka była górą.

Relacja NA ŻYWO: Radwańska - Woźniacka LIVE

Mecz Radwańskiej z Woźniacką  ma się rozpocząć w czwartek ok. godz. 11:00 czasu polskiego, po zakończeniu meczu Kerber z Kasatkiną. Pierwotnie mecz miał sie odbyć w środę, ale uniemożliwił to padający deszcz. W związku z tym spotkanie przełożono. Miejmy więc nadzieję, że tym razem Polce i Dunce uda się zagrać.