Agnieszka Radwańska

Autor: AP Agnieszka Radwańska

WTA Finals. Agnieszka Radwańska - Simona Halep NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

2015-10-29 8:11

Mistrzostwa WTA: mecz Agnieszka Radwańska - Simona Halep NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE. Oglądaj w telewizji. Polska tenisistka podczas turnieju WTA Finals zaliczyła już dwie porażki, jednak wciąż ma szanse na awans do półfinału. Pierwszy warunek - musi pokonać Rumunkę bez straty seta! Gdzie obejrzeć pojedynek Agnieszka Radwańska - Simona Halep NA ŻYWO w TV? Będzie STREAM ONLINE?

Agnieszka Radwańska - Simona Halep NA ŻYWO w telewizji. Gdzie oglądać WTA Finals?

Agnieszka Radwańska - Simona Halep to spotkanie ostatniej szansy dla polskiej tenisistki. Podczas mistrzostw WTA krakowianka przegrała dwa pierwsze mecze (z Marią Szarapową i Flavią Pennettą) i aby myśleć o zajęciu drugiego miejsca w grupie oraz awansie do półfinału, musi koncertowo zagrać z Halep. Rumunka nie będzie jednak łatwą przeszkodą. Rozstawiona w Singapurze z nr 1 tenisistka ma za sobą świetny sezon. Przyzwoicie prezentuje się także podczas WTA Finals.

Zobacz: WTA Finals: Co musi się stać, aby Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału? [ANALIZA]

Halep ograła Pennettę w dwóch setach i w takim samym stosunku przegrała następny mecz z Szarapową. Teraz, wymagamy podobnego wyczynu od "Isi", która MUSI ograć Rumunkę w dwóch setach. Inaczej może zapomnieć o dalszej fazie turnieju. Na dodatek, taki wynik zadziała tylko wtedy, jeśli w następnym spotkaniu tej grupy Rosjanka nie da Włoszce ugrać seta.

Gdzie obejrzeć spotkanie Agnieszka Radwańska - Simona Halep? O której gra Radwańska? Transmisja TV NA ŻYWO na kanale TVP Sport o godz. 8:00. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO i ONLINE z tego wydarzenia!