Agnieszka Radwańska SE

Autor: archiwum se.pl

WTA Finals. Agnieszka Radwańska: Teraz idziemy na zakupy z moją kartą kredytową

2014-10-25 4:00

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Agnieszka Radwańska (25 l.) przegrała z Marią Szarapową (27 l.) 5:7, 7:6(4), 2:6, ale zagra w 1/2 finału WTA Finals. Awans wyszarpała po heroicznej walce w drugim secie starcia z Rosjanką, ale przede wszystkim to zasługa jej przyjaciółki Karoliny Woźniackiej (24 l.). W meczu z Szarapową Agnieszka wiedziała, że jeśli zdoła urwać chociaż jednego seta, to nawet jak przegra, przedłuży swoje nadzieje na awans, a jej los do końca spoczywać będzie w rękach Woźniackiej. Dunka potem musiała ograć Petrę Kvitovą.

Mecz z Rosjanką długo układał się dla Isi fatalnie, przegrywała już 5:7, 1:5. Ale wtedy pokazała wielkie serce do walki. Dzielna Polka najpierw obroniła trzy piłki meczowe, a potem grając jak w transie, wygrała pięć kolejnych gemów! W dramatycznym tie-breaku była górą. W trzecim secie wściekła Szarapowa zdominowała słabnącą Isię, ale Polka wciąż była w grze o awans, a Rosjanka już za burtą.

WTA Finals. Agnieszka Radwańska zagra w półfinale z Simoną Halep

- Kiedy tuż po moim meczu widziałam się przez chwilę w tunelu z Karoliną, ona tylko powtarzała: "Wiem, nic nie musisz mówić" - zdradziła potem Agnieszka. Pewna już awansu Woźniacka rozbiła Kvitovą 6:2, 6:3. Wygrała grupę, wciągając do półfinału Radwańską. - No cóż. Teraz pójdziemy z Caro na zakupy, ale weźmiemy tylko moją kartę kredytową - śmiała się Isia, która w 1/2 finału zagra dziś z Rumunką Simoną Halep.

W Singapurze z pewnością nie brakuje dobrych sklepów. A Polka zarobiła już w WTA Finals 1,05 miliona złotych.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!