SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis WTA Finals: Co za zagrania! Tak Radwańska czarowała w meczu z Kuzniecową [WIDEO]

WTA Finals: Co za zagrania! Tak Radwańska czarowała w meczu z Kuzniecową [WIDEO]

25.10.2016, godz. 10:36
Agnieszka Radwańska
foto: AP

Znów czarowała, ale i tak przegrała - tak krótko można podsumować pierwszy mecz Agnieszki Radwańskiej w WTA Finals w Singapurze. Polka poległa w dramatycznym, stojącym na niezwykle wysokim poziomie starciu ze Swietłaną Kuzniecową (5:7, 6:1, 5:7), ale kilkoma zagraniami wręcz zachwyciła! Obejrzyjcie te najpiękniejsze i najciekawsze.

Rzadko zdarza się, by kobiecy tenis stał na tak kosmicznym poziomie. I to zasługa obu zawodniczek, które zagrały wprost kapitalnie dając widzom niezapomniane widowisko. Dramatyczne wymiany, cudowne zagrania i mnóstwo emocji do samego końca - tak Agnieszka Radwańska grała ze Swietłaną Kuzniecową. Niestety przegrała, ale zdecydowanie nie ma się czego wstydzić. Szczególnie patrząc na poniższe filmiki z udziałem Polki.

Isia przyzwyczaiła już, że pod względem technicznym jest jedną z najlepszych, o ile nie najlepszą zawodniczką na świecie. Ale gdy trzeba potrafi też zagrać silny return, niezwykle precyzyjny bekhend w sam narożnik kortu czy też serwis nie do odbioru. A wczoraj w starciu z Kuzniecową pokazała pełen wachlarz swoich możliwości. Kilka wymian między oboma zawodniczkami było tak imponujących, że ich nagrania błyskawicznie trafiły na twitterowy profil WTA. Zobaczcie sami!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: