Agnieszka Radwańska

Autor: - Agnieszka Radwańska

WTA Miami: Radwańska z bajglem, Janowicz do sędziego: Ty kłamco! [WYNIKI]

2015-03-31 0:12

Agnieszka Radwańska odpadła w 1/8 turnieju WTA w Miami. W IV rundzie Polka przegrała w trzech setach z Hiszpanką Carlą Suarez. Szczególnie bolesna była klęska w drugim secie. W dwóch setach odpadł Jerzy Janowicz. W swoim ekscentrycznym stylu...

Poniedziałkowy mecz lepiej rozpoczęła Polka, która wygrała pierwszego seta 7:5. Wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze do zwycięstwa, tymczasem w drugim secie Radwańska nie ugrała nawet gema! W decydującej partii Suarez już na początku przełamała Polkę i utrzymała przewagę do samego końca. Tym samym Hiszpanka odnotowała pierwsze w historii zwycięstwo nad Radwańską. Poprzednie dwa mecze wygrała Polka.

Siatkówka: Wilfredo Leon chce grać dla kadry Polski! [ROZMOWA SUPER EXPRESSU]

W poniedziałkowym starciu Radwańska zanotowała trzy asy serwisowe przy jednym rywalki. Popełniła trzy podwójne błędy serwisowe i miła 31 niewymuszonych błędów. Wykorzystała 5 z 8 break pointów. Suarez miała aż 15 szans na przełamanie, z których wykorzystała 8.

Jerzy Janowicz z Miami wyjeżdża z Belgiem Davidem Goffinem. Z rywalem, który jest wyżej w rankingu o 29 pozycji przegrał 4:6, 3:6. Przy stanie 3:3 janowicz pokłócił się z sędzią. Powiedział do niego "jesteś kłamcą" i otrzymał karny punkt.