Sport inne sporty tenis WTA Pekin: Radwańska - Szwedowa NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE

WTA Pekin: Radwańska - Szwedowa NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE

07.10.2016, godz. 16:28
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: EAST NEWS

Mecz Agnieszka Radwańska - Jarosława Szwedowa NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE. Transmisja z ćwierćfinału China Open! O półfinał imprezy w stolicy Chin Radwańska zmierzy się z reprezentantką Kazachstanu Szwedową i nikogo nie trzeba przekonywać, że będzie faworytką tego meczu. Kiedy rozpocznie się to spotkanie i gdzie można śledzić transmisję z 1/4 finału turnieju WTA w Pekinie?

W czwartek z samego rana czasu polskiego Agnieszka Radwańska po raz trzeci w ciągu ostatnich dni mierzyła się z Karoliną Woźniacką i drugi raz z rzędu wygrała. Najpierw triumfowała na imprezie w Wuhan, a teraz zwycięstwo 2:0 dało jej przepustkę do ćwierćfinału China Open w Pekinie. Przy okazji Polka osiągnęła też główny cel, z jakim przyjechała na azjatyckie tournee - zapewniła sobie awans do zamykających sezon nieoficjalnych mistrzostw świata, czyli turnieju WTA Finals w Singapurze, w którym zagra osiem najlepszych tenisistek świata.

Isia ma bardzo łatwą drogę do finału, bo na jej drodze staje nierozstawiona reprezentantka Kazachstanu Jarosława Szwedowa. Ta pokonała Alize Cornet 2:0, ale z Radwańską zagra tego samego dnia, co Francuzką. Polka będzie więc zdecydowaną faworytką, bo rywalka może czuć trudy pierwszego spotkania. A co w przypadku awansu krakowianki do kolejnej fazy turnieju? W półfinale zmierzy się ona z wygraną meczu Switolina - Gawriłowa, a w przypadku promocji do samego finału najtrudniejszą rywalką z pozostających w stawce wydaje się być rozstawiona z nr. 8 Madison Keys.

Mecz Radwańska - Szwedowa rozpocznie się w piątek 7 października o godzinie 15:00 czasu polskiego. Transmisja w TV na antenie TVP Sport. Stream ONLINE śledzić można na stronie Sport.tvp.pl, a Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO z tego spotkania!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: