Urszula Radwańska

Autor: East News Urszula Radwańska

WTA Stambuł: Urszula Radwańska pewnie awansowała do ćwierćfinału!

2015-07-22 18:59

Urszula Radwańska pewnie awansowała do ćwierćfinału turnieju rozgrywanego w Stambule. W II rundzie Polka pewnie pokonała 6:3, 6:2 Bojanę Jovanovski. Całe spotkanie trwało niewiele ponad godzinę.

Urszula Radwańska w ćwierćfinale WTA

Urszula Radwańska pewnie awansowała do ćwierćfinału WTA w Stambule. Polka nie poszła w ślady swoje słynnej siostry i tak jak ona nie wybrała się na wakacje po Wimbledonie. Jednak losowania nie miała łatwego, ponieważ w I rundzie jej przeciwniczką była Jelena Janković. Mimo, że nie była faworytką, to wygrała w trzech setach. Czy Agnieszka dała jej jakieś rady? Wszak Serbka była jej przeciwniczką w czwartej rundzie turnieju wielkiegoszlema.

Zobacz: Urszula Radwańska i jej SUKIENKA. Zobacz, jak ZADZIWIŁA Wimbledon

W środowym spotkaniu Urszula bez problemu rozprawiła się z Bojaną Jovanovski. Wyrównana walka trwała w pierwszym secie do stanu 3:3, lecz później polska tenisistka oskoczyła i wygrała pierwszego seta 6:3. Natomiast od początku drugiej partii dominowała i nie oddała prowadzenia, wygrywając cały mecz 6:3, 6:2. W piątek jej rywalką będzie zwyciężczyni meczu Cwietłana Pironkowa - Kurumi Nara.

Urszula Radwańska - Bojana Jovanovski 6:3, 6:2