SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis WTA Stuttgart: Agnieszka Radwańska walczy o Porsche 718 Boxster S! [ZDJĘCIA]

WTA Stuttgart: Agnieszka Radwańska walczy o Porsche 718 Boxster S! [ZDJĘCIA]

19.04.2016, godz. 07:46
Agnieszka Radwańska
foto:

Agnieszka Radwańska (27 l.) po trzech tygodniach przerwy spowodowanej kontuzją barku wraca na kort. Polska tenisistka jest już w Stuttgarcie, gdzie walczyć będzie nie tylko o pieniądze i punkty. Zwyciężczyni poza czekiem na 104 tys. euro otrzyma również kluczyki do Porsche 718 Boxster S.

Porsche 718 Boxster S to najnowsze cacko niemieckiego producenta luksusowych samochodów. Napędzane jest 2,5-litrową jednostką o mocy 350 KM. Jego prędkość maksymalna to 285 km/h, a do „setki” rozpędza się w jedynie 4,2 sekundy! Kosztuje ponad 320 tys. zł.

Agnieszka Radwańska związana jest kontraktem reklamowym z Lexusem, więc wygranym Porsche i tak nie mogłaby jeździć. Organizatorzy turnieju w Stuttgarcie w minionych latach rozdawali auta najwyżej rozstawionym zawodniczkom za sam start, żeby zachęcić je do występu. Otrzymane Porsche Cayenne Isia podarowała siostrze, a ostatnio na ulicach Warszawy spotkaliśmy jej chłopaka Dawida Celta w niebieskim Porsche 911 Targa, na krakowskich rejestracjach...

Dawid Celt w Porsche 911 Targa. Ten to ma fajnie! [ZDJĘCIA]

Pod nieobecność Sereny Williams Radwańska rozstawiona jest w Stuttgarcie z numerem 1, ale bukmacherzy nieco większe szanse dają broniącej tytułu Andżelice Kerber. Reprezentantka Niemiec dużo lepiej niż nasza gwiazda czuje się na kortach ziemnych. Polka rywalizację zacznie od II rundy. Jej rywalką będzie Kristina Mladenović (Francja, nr 28) lub Andrea Petković (Niemcy, nr 30). Pierwszy mecz zagra pewnie w środę.

Agnieszka Radwańska: A kiedy ja mam RODZIĆ DZIECI? Jak będę miała pięć dych?!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: