SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis WTA Stuttgart: Szarapowa - Vinci NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE. Kiedy gra Szarapowa?

WTA Stuttgart: Szarapowa - Vinci NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE. Kiedy gra Szarapowa?

26.04.2017, godz. 12:44
Maria Szarapowa, Sharapova
Maria Szarapowa foto: AP

Maria Szarapowa - Roberta Vinci NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z WTA w Stuttgart. Po 15 miesiącach dyskwalifikacji Szarapowa wraca na kort. Rosyjska tenisistka karierę wznowi w I rundzie turnieju WTA w Stuttgarcie, który trzy razy wygrała (2012, 2013, 2014). W jakiej formie jest długonoga Masza po zawieszeniu za doping? Zobacz, kiedy mecz Szarapowa - Vinci i gdzie można go zobaczyć.

Powrót Marii Szarapowj na kort wywołuje ogromne emocje. Dużo tenisowych gwiazd otwarcie krytykuje decyzje organizatorów turniejów, którzy przyznali Rosjance "dzikie karty" czyli przepustki do udziału w zawodach mimo zbyt nieskiej pozycji w rankingu. Protestowali m.in. Andy Murray, Andżelika Kerber, Agnieszka Radwańska i... Roberta Vinci, najbliższa rywalka Szarapowej.
- Nic do niej nie mam, ale powinna wrócić do rywalizacji w normalny sposób, bez przepustek. Niech samodzielnie odbuduje pozycję w rankingu - powiedziała Włoszka.
Dyskwalifikacja Szarapowej kończy się 26 kwietnia. Wcześniej Rosjanka nie miała wstępu na halę w Stuttgarcie, gdzie toczy się rywalizacja. Musiała trenować w innym miejscu, nie brała też udziała w ceremonii otwarcia. A w Stuttgarcie zawsze była wyjątkowym gościem. Jako ambasadorka marki Porsche, głównego sponsora turnieju, przyjmowana była w niemieckim mieście po królewsku. Zresztą trzy razy tutaj triumfowała. Jeżeli upora się z Vinci, zagra z Agnieszką Radwańską lub z Jekateriną Makarową (panie miały walczyć w I rundzie we wtorek wieczorem).
Mecz Szarapowa - Vinci zostanie rozegrany w środę o godz. 18.30. Transmisja w TVP Sport. Stream online na stronie sport.tvp.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: