Magda Linette

Autor: East News Magda Linette

WTA Tokio: Magda Linette - Karolina Woźniacka NA ŻYWO. Kiedy i gdzie transmisja TV i STREAM?

2016-09-23 8:38

Magda Linette - Karolina Woźniacka NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z ćwierćfinału WTA Tokio? O której godzinie? Tenisistka z Poznania sprawiła miłą niespodziankę w stolicy Japonii. Najpierw wygrała trzy spotkania w kwalifikacjach, a potem kolejne dwa w turnieju głównym. Teraz jej rywalką będzie wielka gwiazda - była liderką rankingu Karolina Woźniacka. To będzie pierwsze starcie Magdy z mającą polskie korzenie Dunką. Kiedy mecz Linette - Woźniacka? Która telewizja go pokaże?

Magda Linette po ostatnich niepowodzeniach wypadła z Top-100 rankingu WTA (na miejsce nr 109), ale już teraz wiadomo, że szybko tam wróci. W II rundzie turnieju WTA w Tokio mimo zmęczenia po rozegraniu pięciu spotlań wytrzymała trudy trwającego aż 2 godziny i 51 minut pojedynku z Julią Putincewą (nr 38). W trzecim secie przegrywała już 3:5 i 15-40 przy serwisie rywalki. Nie poddała się. Obroniła piłki meczowe, a potem przejęła inicjatywę i pokonała wściekłą na siebie tenisistkę z Kazachstanu.
- Ten mecz był szalony - powiedziała po spotkaniu sympatyczna Magda.
Jej kolejną rywalką będzie Karolina Woźniacka vel Caroline Wozniacki. Mająca polskie korzenie Dunka po głębokim kryzysie formy ostatnio znów spisuje się znakomicie. W US Open doszła do 1/2 finału, wracając do Top-30 rankingu. Obecnie zajmuje 28. miejsce. W II rundzie turnieju w Tokio pokonała 7:6, 4:6, 6:4 Hiszpankę Carlę Suarez Navarro. Z Magdą Linette nigdy nie grała.
- Znam Karolinę dobrze. Potrafi odegrać niemal każdą piłkę. To będzie ciężki mecz - ocenia Linette.
W ćwierćfinale turnieju WTA w Tokio mamy dwie Polki. W piątek rano o godzinie 5 czasu polskiego Agnieszka Radwańska zagra z Monicą Puig z Portoryko. Kiedy skończą, na korcie pojawią się Linette i Woźniacka. Panie rozpoczną zmagania ok. godz. 6.30-7.00. Transmisja w TVP Sport. Stream na portalu sport.tvp.pl