Agnieszka Radwańska

WTA Toronto: Agnieszka Radwańska - Coco Vandeweghe NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE

2017-08-08 22:00

Agnieszka Radwańska - Coco Vandeweghe NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z WTA Toronto. Kiedy i o której godzinie gra Radwańska? Po ślubie i blisko miesiącu przerwy polska tenisistka wraca do rywalizacji. Wystąpi w rozgrywanym na kortach twardych Rogers Cup czyli turnieju WTA w kanadyjskim Toronto. Rozlosowano drabinkę i Agnieszka poznała pierwszą rywalkę. Będzie nią nieobliczalna Amerykanka Coco Vandeweghe, która ostatnio imponowała formą. Kiedy mecz Radwańska - Vandeweghe?

Agnieszka Radwańska ostatni mecz rozegrała 10 lipca w IV rundzie Wimbledonu (porażka 2:6, 4:6 z Kuzniecową). Potem była długa przerwa na odpoczynek, leczenie choroby i kontuzji, trening oraz oczywiście ślub i huczne wesele! Walka w turnieju WTA w Toronto będzie pierwszym występem Radwańskiej po wyjściu za mąż za Dawida Celta. Krakowianka w 2014 roku wygrała kanadyjski Rogers Cup, ale turniej rozgrywany był wtedy w Montrealu (Toronto i Montreal co rok zamieniają się - raz jedno miasto gości panów a drugie panie, aby po roku było odwrotnie).

W I rundzie turnieju WTA w Toronto Radwańska zagra z groźną rywalką. Przeciwniczką Polki będzie wysoka (185 cm) i bardzo silna Amerykanka Coco Vandeweghe (nr 20). 25-latka gra bardzo agresywnie, uderzając piłki mocno i płasko. Kiedy ma swój dzień, potrafi być groźna dla każdej rywalki, ale często też popełnia dużo błędów. Miesiąc temu w Wimbledonie spisała się znakomicie, odpadając dopiero w 1/4 finału. Radwańska grała z Vandeweghe 5 razy. Bilans tych starć to 4-1 dla Polki, ale trzeba mieć na uwadze, że Amerykanka ostatnio zrobiła bardzo duże postępy. Właśnie w piorunującym stylu bez straty seta doszła do finału turnieju WTA w Stanford. W niedzielę przegrała w nim z Madison Keys.

Turniej WTA w Toronto rozpoczął się 7 sierpnia (poniedziałek). Radwańska i Vandeweghe zagrają we wtorek ok. godz. 20.30-21.00 (po zakończeniu meczu Vekić - Bouchard, który rozpoczął się o godz. 19.25). Transmisje z turnieju w Toronto w TVP Sport. Stream online na stronie sport.tvp.pl