SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis WTA Toronto: Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka w TV. Gdzie i o której godzinie transmisja?

WTA Toronto: Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka w TV. Gdzie i o której godzinie transmisja?

10.08.2017, godz. 18:43
Karolina Woźniacka i Agnieszka Radwańska
foto: sport.se.pl

Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z WTA Toronto. O której godzinie gra Radwańska z Woźniacką? Polska tenisistka w imponującym stylu awansowała do III rundy kanadyjskiego Rogers Cup. W pierwszych dwóch meczach w Toronto Radwańska straciła zaledwie 6 gemów! W III rundzie będzie już jednak dużo trudniej - Agnieszka zagra ze swoją przyjaciółką Karoliną Woźniacką. Kiedy mecz Radwańska - Woźniacka 10 sierpnia w Toronto?

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

- Kompletnie nie wiem, co mam robić! Przegrywam piłkę za piłką! Chyba zaraz się poddam! - mówiła załamana Timea Babos do swojego trenera w przerwie między gemami. W II rundzie turnieju WTA w Toronto Agnieszka Radwańska w imponującym stylu rozgromiła 6:0, 6:1 zajmującą 55. miejsce w rankingu Węgierkę.  Rywalka, która dopiero pod koniec meczu urwała Polce gema, po kolejnych przegranych wymianach wyglądała jakby miała się rozpłakać. Radwańska 22 lipca wyszła za mąż i po zmianie stanu cywilnego gra jak z nut.

Forma wyraźnie poszła w górę, ale prawdziwy sprawdzian czeka Isię w czwartek. W III rundzie jej rywalką będzie... jej przyjaciółka, która świetnie bawiła się na ślubie i weselu krakowianki. Karolina Woźniacka w ostatnich miesiącach spisywała się znakomicie, awanasując na 6. miejsce. - Grałyśmy ze sobą z Caro już tyle razy i przez tyle lat, nikt tu nikogo niczym nie zaskoczy. To będzie znowu ciężki mecz z mnóstwem długich wymian - mówi Agnieszka, która wygrała 6 z 16 meczów z Dunką.

Mecz Radwańska - Woźniacka w III rundzie turnieju WTA w Toronto zostanie rozegrany w czwartek 10 sierpnia ok. godz. 19.10-19.20 (drugi mecz od 17 po spotkaniu Pliskova - Osaka). Transmisja z WTA Toronto w TVP Sport. Stream na stronie sport.tvp.pl. Relacja LIVE na sport.se.pl!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: