Agnieszka Radwańska

Autor: Eastnews Agnieszka Radwańska

WTA w Miami: Agnieszka Radwańska musiała się napocić. Pierwsza przeszkoda pokonana

2015-03-26 19:14

Agnieszka Radwańska rozpoczęła rywalizację w Miami, gdzie triumfowała w 2012 roku. Niespodzianki nie było, bo i być nie mogło - Isia pokonała w dwóch setach Annę Schmiedlovą ze Słowacji, 6:4, 7:5.

Radwańska w finale sprzed trzech lat pokonała Rosjankę Marię Szarapową.

Teraz zaczęła też od wygranej, w II rundzie nad Słowaczką (w pierwszej miała wolny los). Polka zwyciężyła po zaciętym  meczu 6:4, 7:5, spotkanie trwało godzinę i 40 minut.

Indian Wells: Szarapowa - Azarenka. Ale one JĘCZAŁY! [ZOBACZ I POSŁUCHAJ]

To był pierwszy mecz tych tenisistek w ich karierze. Teraz Isia zagra z Rumunką Iriną-Camelią Begu a Czeszką Terezą Smitkovą. Bohaterką dnia na Florydzie i tak - bez względu na wynik - zostanie jej młodsza siostra Urszula, która o III rundę zagra ze słynną Venus Williams.

Agnieszka Radwańska (Polska, 7.) - Anna Schmiedlova (Słowacja) 6:4, 7:5

Kolejną przeciwniczką Agnieszki Radwańskiej będzie zwyciężczyni meczu pomiędzy Rumunką Iriną-Camelią Begu a Czeszką Terezą Smitkovą.