SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis WTA Wuhan: Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM. O której godzinie?

WTA Wuhan: Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM. O której godzinie?

29.09.2016, godz. 10:22
Szarapowa poszła w tany z Kuzniecową
foto: Super Express

Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z ćwierćfinału WTA Wuhan? O której godzinie? Polska tenisistka wreszcie zrewanżowała się Karolinie Woźniackiej za cztery kolejne porażki. W III rundzie turnieju WTA w Wuhan ograła Dunkę 6:4, 6:2. Czasu na odpoczynek nie ma, bo już w czwartek Radwańska walczyć będzie w ćwierćfinale z Kuzniecową. Z Rosjanką grać nie lubi i rzadko z nią wygrywa. Jak będzie tym razem? Kiedy mecz Radwańska - Kuzniecowa i która telewizja go pokaże? Sprawdź!

Agnieszka Radwańska kończyła mecz z Karoliną Woźniacką, gdy w chińskim Wuhan (6 godzin różnicy w porównaniu z Polką) było już po północy. W tym czasie Swietłana Kuzniecowa wypoczywała już od wielu godzin po łatwym zwycięstwie 6:2, 6:2 nad Amerykanką Venus Williams. To może mieć znaczenie, bo krakowianka ma w nogach dużo rozegranych w ostatnim czasie spotkań. Czy zdąży się zregenerować?
A z Kuzniecową zawsze grało jej się ciężko. Potężnie zbudowana i silna Rosjanka (nr 10 WTA) wygrała aż 11 z dotychczasowych 15 spotkań z Radwańską. Korty w Wuhan - co podkreślała Agnieszka - są jak na twardą nawierzchnię bardzo wolne. A na takich mało zwrotnej Swietłanie zawsze świetnie się grało. Najlepiej czuje się na mączce i właśnie na wolnym hard courcie.
Ostatnie spotkanie Radwańskiej z Kuzniecową to pojedynek w lutym 2015 roku, w rozgrywanym w Pucharze Federacji meczu Polska - Rosja. Swieta wygrała wtedy z Isią 6:4, 2:6, 6:2. Rosjanki pokonały Polki, a potem świętowały hucznie w jednej z krakowskich restauracji. Zdjęcia z popijawy Kuzniecowej, Marii Szarapowej i ich koleżanek powyżej w naszej galerii. Miejmy nadzieję, że teraz Swieta nie będzie miała czego świętować i to Agnieszka awansuje do półfinału.
Mecz Radwańska - Kuzniecowa zostanie rozegrany w czwartek ok. godziny 11.30-12.00 czasu polskiego. Kiedy dokładnie? To już zależy od tego jak długo będą walczyć panie w poprzedzających ten mecz pojedynkach. O godz. 5.30 rozpoczęło się starcie Janković ze Strycovą, a potem swoje mecz muszą jeszcze skońćzyć kolejno Cibulkova z Pliskovą i Halep z Keys. Po tym meczu zagrają Radwańska i Kuzniecowa.
Transmisja w TVP Sport. Stream na stronie sport.tvp.pl. Relacja tekstowa na naszym portalu.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: