SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Zjawiskowa Agnieszka Radwańska zachwyca na okładce VIVY! [GALERIA]

Zjawiskowa Agnieszka Radwańska zachwyca na okładce VIVY! [GALERIA]

29.12.2016, godz. 17:55
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: Facebook/ Super Express

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt w rozmowie z magazynem "VIVA!" otwarcie mówili o swoim związku i planowanym ślubie. Tekst opatrzono galerią pięknych zdjęć pary, ale to tenisistka skradła całe show - wygląda fenomenalnie! Zawsze potrafi olśnić swoich fanów.

Agnieszka Radwańska w rozmowie z magazynem "VIVA!" przyznała, że od zawsze chciała zrobić sobie profesjonalną sesję zdjęciową z Dawidem Celtem. Jej partner, choć nie jest wielkim fanem pozowania wyjawił, że dał się namówić z dwóch względów. Przede wszystkim przemówił do niego charytatywny cel materiału. Dodatkowo przyznał, że wcześniej nie miał żadnych fajnych wspólnych zdjęć z Agnieszką: "Mieliśmy tylko takie "spod pachy", robione przez paparazzich" - śmiał się trener krakowianki.

Trzeba przyznać, że para wyszła na fotkach rewelacyjnie! Nie zawsze mamy okazję oglądać Agnieszkę Radwańską w takim wydaniu. Przecież na korcie nie wypada grać w makijażu! Jeśli chcecie obejrzeć wszystkie zdjęcia z tej sesji, gorąco polecamy zakupić najnowszą "VIVĘ!". U nas znajdziecie pokaźną galerię zdjęć Radwańskiej.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: