SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis ZUPEŁNIE NAGA Serena Williams w ciąży na okładce! [ZDJĘCIE]

ZUPEŁNIE NAGA Serena Williams w ciąży na okładce! [ZDJĘCIE]

27.06.2017, godz. 16:50
Serena Williams
foto:

Serena Williams pod koniec sierpnia ma zostać mamą, a zanim urodziła swoje pierwsze dziecko zdecydowała się na bardzo intymną sesję zdjęciową. Amerykańska tenisistka, 23-krotna triumfatorka turniejów wielkoszlemowych, zapozowała zupełnie naga magazynowi "Vanity Fair". Zdjęcie gołej gwiazdy będącej w zaawansowanej ciąży oglądać trafiło na okładkę.

Serena Williams w wywiadzie z "Vanity Fair" opowiedziała o zaręczynach z Alexisem Ohanianem i o tym, jak dowiedziała się, że jest w ciąży. Zaczęło się dość tradycyjnie od porannych mdłości i powiększonego biustu. - Przyjaciółka zaczęła coś podejrzewać i kazała mi zrobić testy ciążowe. Powiedziałam jej, że na pewno nie jestem w ciąży i że zrobie test tylko, żeby pokazać jej, że nie ma racji - opowiada Williams.
Kolejne testy ciążowe rozwiały wątpliwości. Serena dowiedziała się o tym, że zostanie mamą, tuż przed styczniowym Australian Open.
- Myślałam sobie "O mój Boże, to nie może być prawda. Przecież zaraz gram w turnieju. Jak mam biegać po korcie w Australian Open? Przecież planowałam też wygrać znowu Wimbledon" - zwierzyła się Williams, która Australian Open wygrała.
Narzeczonym Williams jest przedsiębiorca internetowy Alexis Ohanian. Tenisistka i binzesmen planują ślub. Po urodzeniu dziecka Serena chce wrócić na kort.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: