SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne ALICIA KEYS, POZNAŃ. KONCERT na Stadionie Miejskim już w czerwcu! Lech Poznań znalazł pomysł na zarabianie!

ALICIA KEYS, POZNAŃ. KONCERT na Stadionie Miejskim już w czerwcu! Lech Poznań znalazł pomysł na zarabianie!

12.03.2013, godz. 16:14
Alicia Keys
foto: Brak agencji

Lech Poznań, który zarządza stadionem w stolicy Wielkopolski, długo nie mógł znaleźć sposobu na zarabianie, ale w końcu się udało. Do Poznania 30 czerwca przyjedzie gwiazda muzyki - Alicia Keys.

Amerykańska topowa wokalistka rozpoczyna właśnie trasę koncertową "Set The World On Fire". Artystka da podczas niej 27 koncertów na całym świecie. Jeden z nich odbędzie się w Poznaniu.

"Stadion Miejski w Poznaniu wyróżnia się spośród aren koncertowych, na których wystąpi AliciaKeys. To jeden z niewielukoncertów typu open air w całej trasie, co już dziś daje gwarancję tego, że koncert ten będzie absolutnie wyjątkowy! Niezwykła sceneria, doskonała muzyka i fantastyczna atmosfera sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór. Organizatorzy zadbali o maksymalny komfort wszystkich uczestników. Wszystkie miejsca na koncercie będąsiedzące, co oznacza, że całkowita liczba miejsc została zredukowana do 25 000." - czytamy na stronie Lecha Poznań, który jest współorganizatorem koncertu (jako Marcelin Managment).

Do 15 marca powinniśmy poznać więcej szczegółów dotyczących cen biletów i organizacji koncertu.

 

NAJTAŃSZE NOCLEGI NA KONCERT W POZNANIU. KLIKNIJ TUTAJ >>>

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: