SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne Rugbyści z Krakowa pokazali boskie ciała (ZDJĘCIA!)

Rugbyści z Krakowa pokazali boskie ciała (ZDJĘCIA!)

03.02.2010, godz. 01:15
Kalendarz Juvenii
foto: Brak agencji
Pięknie wyrzeźbione mięśnie nóg, twarde jak skała pośladki, kaloryfer na brzuchu, błysk w oku i promienny uśmiech na twarzy! To tylko kilka atutów boskich zawodników rugby z Krakowa.

A że tacy panowie doskonale wiedzą, jak dogodzić kobietom - wydali specjalny kalendarz z prawie nagimi zdjęciami, na których dumnie prezentują swoją muskulaturę. W ten sposób każda Polka przez 12 miesięcy może pożerać "ciacha"... przynajmniej wzrokiem. Rugbiści z klubu Juvenia głowili się, jak finansowo pomóc swojemu zespołowi. Słyszeli o rozbieranych kalendarzach sportowców, tak popularnych na Zachodzie, dlatego nie chcieli być gorsi.

Przeczytaj koniecznie: Ergowiosła 2010: Pudzian pokonał olimpijczyka Rańdę na wiosła! (ZDJĘCIA)

- Zabawa była niezła - na wspomnienie rozbieranej sesji śmieje się Kajetan Cyganik (26 l.), zawodnik i menedżer drużyny. Dzieło muskularnych młodych mężczyzn doceniły nie tylko panie oglądające przystojniaków z Krakowa na 12 zdjęciach. Rugbiści z Juvenii zostali także wyróżnieni tytułem "Ciacha Roku 2009" w plebiscycie organizowanym przez portal Ciacha.net. Zajęli 10. pozycję!

- Wzorujemy się na francuskich rugbistach i w przyszłym roku będziemy bardziej odważni. Piłki pozostaną jednak na swoim miejscu - sportowiec rozczarowuje panie, które liczyły na to, że rugbiści zapozują w stroju Adama.

autor: Mirosław Koźmin zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: