SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport londyn 2012 Polska - Bułgaria. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Polska - Bułgaria. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

31.07.2012, godz. 09:22
Andrea Anastasi i Bartosz Kurek
Andrea Anastasi i Bartosz Kurek foto: EAST NEWS

Po pokonaniu Włochów, czas na Bułgarów! Polscy siatkarze są w świetniej formie i powinni pokona Bułgarów. Początek meczu o 12:30. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi TVP 1. Mecz ten można też obejrzeć na żywo w internecie, za pośrednictwem strony internetowej TVP Sport.

- Nie myślimy więc jeszcze o ćwierćfinale, ale o spotkaniu z Bułgarią, która przeżywa swoje problemy, ale to jest turniej olimpijski i na pewno nie będzie łatwo - powiedział Michał Winiarski.

Polska - Bułgaria live online
TRANSMISJA 1

- Dużo będzie zależało od Georgi Bratojewa, który miewa mecze, w których gra świetnie, a są też takie, w których gra słabo. Jeśli nie będzie to dzień Georgiego, to wtedy będziemy musieli postawić na nasze największe atuty, czyli obronę i blok. Tylko tak grając, będziemy w stanie wygrać, bo naprawdę dobrze bronimy - stwierdził, cytowany przez portal siatka.org, Bułgar - Władimir Nikołow.

Polska - Bułgaria na żywo w internecie

- Absolutnie nie czujemy się zwycięzcami tej grupy. Do końca rywalizacji w tej fazie trzeba rozegrać cztery mecze. Nikogo nie można zlekceważyć - dodał Zbigniew Bartman.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: