SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna 5-letni kibic Celtiku przeprosił klub za... nieobecność na meczu

5-letni kibic Celtiku przeprosił klub za... nieobecność na meczu

19.10.2016, godz. 18:09
5-latek przeprasza klub, że opuścił mecz
5-latek przeprasza klub, że opuścił mecz foto: Twitter

5-letni Louis Kayes to prawdopodobnie najwierniejszy kibic na świecie! Stara się być na każdym meczu Celtiku Glasgow, a gdy coś mu wypadnie, dzwoni do klubu z przeprosinami! Tak zrobił ostatnio, gdy przez urodziny kolegi nie mógł pojawić się na stadionie.

W sobotę Celtic Glasgow grał ligowy mecz z ekipą Motherwell. W lidze szkockiej podopieczni Brendana Rogersa wygrywają praktycznie z każdym, ale na stadion i tak przychodzi mnóstwo kibiców. 5-letni Louis Kayes bardzo chciał być obecny na tym spotkaniu, ale przez urodziny kolegi musiał zmienić plany. Poczuł, że w ten sposób zawiódł swoich ulubieńców, dlatego wykręcił na telefonie numer do klubu i pięknie wytłumaczył swoją nieobecność!

O całej sytuacji opowiadała mama 5-latka w radiu BBC. - Był w salonie z moim telefonem. Po chwili usłyszałam pocztę głosową. To była wiadomość z Celtiku. Klub podziękował za informację od mojego syna - śmiała się Lisa Kayes. Dodała, że Louis chciał osobiście rozmawiać z trenerem i kapitanem drużyny, aby wytłumaczyć swoją nieobecność. - Chciał im dać znać na wypadek, gdyby go szukali - zakończyła mama 5-letniego kibica.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: