SPORT

piłka nożna

sporty walki tenis sportowcy inne sporty tabele żagle
  • 12.02.2016, godz. 12:45 / aktualizacja 12.02.2016 godz. 12:45
    James Rodriguez w ostatnich miesiącach daleki jest od optymalnej formy. Piłkarz, który był rewelacją mistrzostw świata w Brazylii w 2014 znacznie obniżył loty. Czy ma to związek z problemami osobistymi? Media donoszą o romansie Kolumbijczyka z piękną 23-letnią modelką, która...
  • 12.02.2016, godz. 10:15 / aktualizacja 12.02.2016 godz. 12:14
    Cracovia była jedną z rewelacji rundy jesiennej Ekstraklasy. Eksplozywną grę "Pasów" napędzali przede wszystkim Bartosz Kapustka, Mateusz Cetnarski, Erik Jendisek oraz... Deniss Rakels. Łotysz spisywał się na tyle znakomicie, że zimą podwędziło go angielskie Reading. Czy to...
  • 12.02.2016, godz. 12:23 / aktualizacja 12.02.2016 godz. 12:23
    Leo Messi pokazał, że potrafi z humorem zareagować na medialne rewelacje. W ostatnich dniach prasa na całym świecie rozpisywała się o tym, że argentyński gwiazdor wydał 32 miliony euro na legendarne Ferrari z 1957 roku. Co na to Messi? - Oto moje nowe auto! - napisał piłkarz...
  • 12.02.2016, godz. 10:15 / aktualizacja 12.02.2016 godz. 10:15
    Górnik Łęczna rozpocznie wiosnę w Ekstraklasie z wysokiego "C". Podopiecznym Jurijego Szatałowa przyjdzie zmierzyć się z liderem Ekstraklasy, Piastem Gliwice. Czy to spotkanie da "Górnikom" kopa na drugą część sezonu i walkę o grupę mistrzowską, czy wręcz przeciwnie? Jakie ruchy...
  • 12.02.2016, godz. 11:58 / aktualizacja 12.02.2016 godz. 11:57
    Podbeskidzie Bielsko-Biała, czyli czerwona latarnia Ekstraklasy. "Górnicy" mają na koncie 21 punktów, ale o dziwo... wciąż zachowują spore szanse na znalezienie się w grupie mistrzowskiej. Przynajmniej pod względem matematycznym, gdyż do ósmej Jagiellonii Białystok tracą tylko...
Piłka nożna - wyniki

Wyniki

Tabele

Ekstraklasa>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.12.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 1 Śląsk Wrocław
20.12.2015 18:00 Piast Gliwice 2 : 0 Lech Poznań
20.12.2015 15:30 Korona Kielce 1 : 3 Legia Warszawa
19.12.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Cracovia
19.12.2015 18:00 Górnik Łęczna 3 : 1 Lechia Gdańsk
19.12.2015 15:30 Termalica Nieciecza 0 : 1 Ruch Chorzów
18.12.2015 20:30 Wisła Kraków 0 : 1 Pogoń Szczecin
18.12.2015 18:00 Zagłębie Lubin 2 : 4 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2015 18:00 Cracovia 2 : 2 Korona Kielce
13.12.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 1 Piast Gliwice
13.12.2015 15:30 Lech Poznań 2 : 0 Zagłębie Lubin
12.12.2015 18:00 Lechia Gdańsk 2 : 0 Wisła Kraków
12.12.2015 18:00 Górnik Zabrze 0 : 0 Termalica Nieciecza
12.12.2015 15:30 Pogoń Szczecin 2 : 0 Podbeskidzie
11.12.2015 20:30 Ruch Chorzów 0 : 4 Jagiellonia Białystok
11.12.2015 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 1 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.12.2015 18:00 Górnik Łęczna 2 : 3 Pogoń Szczecin
06.12.2015 18:00 Wisła Kraków 0 : 2 Legia Warszawa
06.12.2015 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Śląsk Wrocław
05.12.2015 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 Ruch Chorzów
05.12.2015 18:00 Piast Gliwice 2 : 2 Cracovia
05.12.2015 15:30 Korona Kielce 0 : 1 Lech Poznań
04.12.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 3 Górnik Zabrze
04.12.2015 18:00 Zagłębie Lubin 2 : 0 Termalica Nieciecza
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.12.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Wisła Kraków
02.12.2015 20:30 Cracovia 4 : 1 Podbeskidzie
02.12.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 0 Lechia Gdańsk
02.12.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 1 Górnik Łęczna
01.12.2015 20:30 Zagłębie Lubin 0 : 2 Jagiellonia Białystok
01.12.2015 20:30 Górnik Zabrze 5 : 2 Piast Gliwice
01.12.2015 18:00 Termalica Nieciecza 1 : 1 Śląsk Wrocław
01.12.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2015 18:00 Termalica Nieciecza 2 : 0 Jagiellonia Białystok
29.11.2015 18:00 Wisła Kraków 1 : 2 Cracovia
29.11.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Legia Warszawa
29.11.2015 15:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Lech Poznań
28.11.2015 20:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Pogoń Szczecin
28.11.2015 15:30 Górnik Zabrze 1 : 1 Górnik Łęczna
27.11.2015 20:30 Piast Gliwice 3 : 0 Ruch Chorzów
27.11.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 2 Zagłębie Lubin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.11.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 2 Lech Poznań
22.11.2015 18:00 Cracovia 3 : 0 Lechia Gdańsk
22.11.2015 15:30 Podbeskidzie 1 : 2 Zagłębie Lubin
21.11.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 0 Śląsk Wrocław
21.11.2015 18:00 Górnik Łęczna 0 : 3 Ruch Chorzów
21.11.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Korona Kielce
20.11.2015 20:30 Górnik Zabrze 1 : 1 Wisła Kraków
20.11.2015 18:00 Termalica Nieciecza 3 : 5 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.11.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 0 Pogoń Szczecin
08.11.2015 15:30 Lech Poznań 3 : 1 Górnik Łęczna
08.11.2015 15:30 Górnik Zabrze 0 : 1 Korona Kielce
07.11.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 2 Piast Gliwice
07.11.2015 18:00 Ruch Chorzów 3 : 2 Lechia Gdańsk
07.11.2015 15:30 Termalica Nieciecza 0 : 2 Podbeskidzie
06.11.2015 20:30 Cracovia 4 : 1 Śląsk Wrocław
06.11.2015 18:00 Zagłębie Lubin 1 : 3 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2015 20:30 Podbeskidzie 1 : 1 Jagiellonia Białystok
02.11.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 1 Termalica Nieciecza
31.10.2015 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Lech Poznań
31.10.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 3 Legia Warszawa
31.10.2015 15:30 Piast Gliwice 2:0 Zagłębie Lubin
30.10.2015 20:30 Wisła Kraków 0 : 0 Ruch Chorzów
30.10.2015 20:30 Górnik Łęczna 1 : 0 Cracovia
30.10.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2015 18:00 Górnik Zabrze 0 : 2 Podbeskidzie
25.10.2015 18:00 Legia Warszawa 0 : 1 Lech Poznań
25.10.2015 15:30 Termalica Nieciecza 0 : 1 Lechia Gdańsk
24.10.2015 18:00 Zagłębie Lubin 0 : 0 Górnik Łęczna
24.10.2015 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Korona Kielce
24.10.2015 15:30 Cracovia 4 : 1 Pogoń Szczecin
23.10.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 4 Wisła Kraków
23.10.2015 18:00 Ruch Chorzów 1 : 0 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Zagłębie Lubin
18.10.2015 18:00 Legia Warszawa 3 : 1 Cracovia
18.10.2015 15:30 Wisła Kraków 0 : 0 Termalica Nieciecza
17.10.2015 18:00 Lech Poznań 2 : 2 Ruch Chorzów
17.10.2015 18:00 Górnik Łęczna 3 : 2 Jagiellonia Białystok
17.10.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Piast Gliwice
16.10.2015 20:30 Śląsk Wrocław 0 : 1 Korona Kielce
16.10.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 1 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.10.2015 18:00 Cracovia 5 : 2 Lech Poznań
04.10.2015 15:30 Zagłębie Lubin 1 : 1 Śląsk Wrocław
04.10.2015 15:30 Górnik Zabrze 2 : 2 Legia Warszawa
03.10.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Lechia Gdańsk
03.10.2015 20:30 Piast Gliwice 1 : 0 Wisła Kraków
03.10.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 0 Podbeskidzie
03.10.2015 15:30 Termalica Nieciecza 1 : 1 Górnik Łęczna
02.10.2015 18:00 Ruch Chorzów 0 : 2 Pogoń Szczecin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2015 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Jagiellonia Białystok
27.09.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 1 Termalica Nieciecza
27.09.2015 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 1 Zagłębie Lubin
26.09.2015 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Górnik Zabrze
26.09.2015 18:00 Cracovia 2 : 1 Ruch Chorzów
26.09.2015 15:30 Górnik Łęczna 1 : 2 Podbeskidzie
25.09.2015 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 2 Piast Gliwice
25.09.2015 18:00 Wisła Kraków 0 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 2 Górnik Łęczna
20.09.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań
20.09.2015 15:30 Ruch Chorzów 1 : 4 Legia Warszawa
19.09.2015 20:30 Piast Gliwice 2 : 1 Lechia Gdańsk
19.09.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 6 Wisła Kraków
19.09.2015 15:30 Termalica Nieciecza 1 : 1 Pogoń Szczecin
18.09.2015 20:30 Zagłębie Lubin 4 : 2 Cracovia
18.09.2015 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2015 18:00 Górnik Łęczna 1 : 0 Wisła Kraków
13.09.2015 18:00 Ruch Chorzów 1 : 0 Górnik Zabrze
13.09.2015 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 1 Piast Gliwice
12.09.2015 20:30 Lech Poznań 0 : 1 Podbeskidzie
12.09.2015 18:00 Cracovia 2 : 3 Termalica Nieciecza
12.09.2015 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 1 Jagiellonia Białystok
11.09.2015 20:30 Legia Warszawa 2 : 2 Zagłębie Lubin
11.09.2015 18:00 Lechia Gdańsk 0 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.08.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 1 Legia Warszawa
30.08.2015 15:30 Górnik Zabrze 1 : 1 Cracovia
30.08.2015 15:30 Termalica Nieciecza 3 : 1 Lech Poznań
29.08.2015 20:30 Korona Kielce 1 : 1 Pogoń Szczecin
29.08.2015 18:00 Zagłębie Lubin 3 : 1 Ruch Chorzów
29.08.2015 15:30 Piast Gliwice 3 : 0 Górnik Łęczna
28.08.2015 20:30 Wisła Kraków 4 : 2 Śląsk Wrocław
28.08.2015 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2015 18:00 Górnik Zabrze 2 : 2 Zagłębie Lubin
23.08.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 2 Korona Kielce
23.08.2015 15:30 Lech Poznań 0 : 1 Piast Gliwice
22.08.2015 20:30 Cracovia 1 : 1 Jagiellonia Białystok
22.08.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Podbeskidzie
22.08.2015 15:30 Ruch Chorzów 4 : 1 Termalica Nieciecza
21.08.2015 20:30 Lechia Gdańsk 3 : 1 Górnik Łęczna
21.08.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.08.2015 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
16.08.2015 18:00 Wisła Kraków 3 : 3 Lechia Gdańsk
16.08.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Ruch Chorzów
15.08.2015 20:30 Piast Gliwice 2 : 1 Legia Warszawa
15.08.2015 18:00 Górnik Łęczna 2 : 3 Śląsk Wrocław
15.08.2015 15:30 Termalica Nieciecza 3 : 0 Górnik Zabrze
14.08.2015 20:30 Zagłębie Lubin 2 : 1 Lech Poznań
14.08.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.08.2015 18:00 Ruch Chorzów 1 : 1 Podbeskidzie
09.08.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 1 Wisła Kraków
09.08.2015 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Lechia Gdańsk
08.08.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Górnik Łęczna
08.08.2015 15:30 Górnik Zabrze 1 : 3 Jagiellonia Białystok
07.08.2015 20:30 Termalica Nieciecza 1 : 0 Zagłębie Lubin
07.08.2015 18:00 Cracovia 1 : 2 Piast Gliwice
18.07.2015 20:30 Lech Poznań 0 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.08.2015 18:00 Korona Kielce 1 : 2 Ruch Chorzów
02.08.2015 18:00 Górnik Łęczna 0 : 2 Legia Warszawa
02.08.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 2 Zagłębie Lubin
02.08.2015 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 0 Termalica Nieciecza
01.08.2015 20:30 Wisła Kraków 2 : 0 Lech Poznań
01.08.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 1 Cracovia
31.07.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 1 Pogoń Szczecin
31.07.2015 18:00 Piast Gliwice 3 : 2 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.07.2015 18:00 Górnik Łęczna 2 : 1 Górnik Zabrze
26.07.2015 18:00 Legia Warszawa 5 : 0 Podbeskidzie
26.07.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 2 : 0 Termalica Nieciecza
26.07.2015 15:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 1 Lechia Gdańsk
25.07.2015 18:00 Zagłębie Lubin 0 : 2 Korona Kielce
24.07.2015 20:30 Cracovia 1 : 1 Wisła Kraków
20.07.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 0 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.07.2015 18:00 Piast Gliwice 1 : 0 Termalica Nieciecza
19.07.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 4 Legia Warszawa
19.07.2015 15:30 Korona Kielce 3 : 2 Jagiellonia Białystok
18.07.2015 20:30 Lech Poznań 1 : 2 Pogoń Szczecin
18.07.2015 18:00 Zagłębie Lubin 1 : 1 Podbeskidzie
18.07.2015 15:30 Ruch Chorzów 0 : 2 Górnik Łęczna
17.07.2015 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Cracovia
17.07.2015 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.06.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Górnik Zabrze
07.06.2015 18:00 Lech Poznań 0 : 0 Wisła Kraków
07.06.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Lechia Gdańsk
07.06.2015 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 1 Pogoń Szczecin
05.06.2015 20:30 Korona Kielce 3 : 1 Podbeskidzie
05.06.2015 20:30 Górnik Łęczna 1 : 0 GKS Bełchatów
05.06.2015 20:30 Piast Gliwice 0 : 3 Cracovia
05.06.2015 20:30 Ruch Chorzów 3 : 2 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.06.2015 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 0 Legia Warszawa
03.06.2015 20:30 Wisła Kraków 0 : 1 Śląsk Wrocław
03.06.2015 20:30 Górnik Zabrze 1 : 6 Lech Poznań
03.06.2015 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 3 Jagiellonia Białystok
02.06.2015 20:30 GKS Bełchatów 2 : 2 Korona Kielce
02.06.2015 20:30 Podbeskidzie 1 : 0 Górnik Łęczna
02.06.2015 20:30 Zawisza Bydgoszcz 0 : 0 Piast Gliwice
02.06.2015 20:30 Cracovia 1 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.05.2015 18:00 Lech Poznań 1 : 0 Pogoń Szczecin
31.05.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 3 : 2 Górnik Zabrze
31.05.2015 15:30 Legia Warszawa 1 : 0 Wisła Kraków
30.05.2015 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 0 Lechia Gdańsk
30.05.2015 18:00 GKS Bełchatów 1 : 4 Zawisza Bydgoszcz
30.05.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 1 Ruch Chorzów
29.05.2015 20:30 Korona Kielce 2 : 1 Piast Gliwice
29.05.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.05.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 4 GKS Bełchatów
24.05.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
24.05.2015 15:30 Piast Gliwice 2 : 1 Podbeskidzie
23.05.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Wisła Kraków
23.05.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 1 Legia Warszawa
23.05.2015 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Górnik Zabrze
22.05.2015 20:30 Cracovia 1 : 1 Korona Kielce
22.05.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.05.2015 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Jagiellonia Białystok
20.05.2015 20:30 Wisła Kraków 2 : 2 Pogoń Szczecin
20.05.2015 18:00 Lech Poznań 3 : 0 Śląsk Wrocław
20.05.2015 18:00 Górnik Zabrze 0 : 1 Lechia Gdańsk
19.05.2015 20:30 Cracovia 3 : 1 Zawisza Bydgoszcz
19.05.2015 20:30 Piast Gliwice 6 : 3 GKS Bełchatów
19.05.2015 18:00 Korona Kielce 1 : 3 Górnik Łęczna
19.05.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 2 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.05.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Legia Warszawa
17.05.2015 15:30 Lech Poznań 1 : 3 Jagiellonia Białystok
17.05.2015 15:30 Górnik Zabrze 2 : 0 Pogoń Szczecin
16.05.2015 20:30 Ruch Chorzów 1 : 1 Piast Gliwice
16.05.2015 18:00 GKS Bełchatów - : - Podbeskidzie
16.05.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 3 Cracovia
15.05.2015 20:30 Lechia Gdańsk 2 : 2 Wisła Kraków
15.05.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 3 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2015 18:00 Piast Gliwice 2 : 3 Górnik Łęczna
10.05.2015 18:00 Cracovia 1 : 1 GKS Bełchatów
10.05.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Zawisza Bydgoszcz
09.05.2015 20:30 Wisła Kraków 4 : 1 Górnik Zabrze
09.05.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 3 Lechia Gdańsk
09.05.2015 15:30 Legia Warszawa 1 : 2 Lech Poznań
08.05.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 1 Śląsk Wrocław
08.05.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 2 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.04.2015 20:30 Cracovia 3 : 1 GKS Bełchatów
29.04.2015 20:30 Górnik Łęczna 1 : 2 Piast Gliwice
29.04.2015 20:30 Górnik Zabrze 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
29.04.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 0 Ruch Chorzów
29.04.2015 20:30 Korona Kielce 3 : 2 Lechia Gdańsk
29.04.2015 20:30 Legia Warszawa 2 : 1 Pogoń Szczecin
29.04.2015 20:30 Podbeskidzie 0 : 2 Lech Poznań
29.04.2015 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 0 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 18:00 Wisła Kraków 2 : 0 Korona Kielce
26.04.2015 15:30 Lechia Gdańsk 2 : 0 Górnik Łęczna
26.04.2015 13:00 Piast Gliwice 0 : 0 Podbeskidzie
25.04.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Śląsk Wrocław
25.04.2015 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Jagiellonia Białystok
25.04.2015 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 1 Górnik Zabrze
24.04.2015 20:30 Ruch Chorzów 0 : 0 Legia Warszawa
24.04.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.04.2015 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 GKS Bełchatów
19.04.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Zawisza Bydgoszcz
19.04.2015 15:30 Górnik Łęczna - : - Lech Poznań
18.04.2015 20:30 Cracovia 0 : 1 Pogoń Szczecin
18.04.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Piast Gliwice
18.04.2015 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 0 Lechia Gdańsk
17.04.2015 20:30 Podbeskidzie 2 : 2 Wisła Kraków
17.04.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.04.2015 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Podbeskidzie
12.04.2015 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Korona Kielce
12.04.2015 15:30 GKS Bełchatów 1 : 4 Zawisza Bydgoszcz
11.04.2015 20:30 Pogoń Szczecin 2 : 0 Jagiellonia Białystok
11.04.2015 18:00 Piast Gliwice 2 : 0 Śląsk Wrocław
11.04.2015 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Legia Warszawa
10.04.2015 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Górnik Zabrze
10.04.2015 18:00 Ruch Chorzów 3 : 0 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2015 20:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 Pogoń Szczecin
06.04.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Wisła Kraków
06.04.2015 15:30 Górnik Łęczna 2 : 2 Ruch Chorzów
06.04.2015 13:00 Korona Kielce 2 : 0 Górnik Łęczna
04.04.2015 20:30 Legia Warszawa 2 : 0 Piast Gliwice
04.04.2015 18:00 GKS Bełchatów 1 : 2 Lech Poznań
04.04.2015 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Podbeskidzie
04.04.2015 13:00 Cracovia 3 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 18:00 Lech Poznań 2 : 1 Legia Warszawa
22.03.2015 15:30 Piast Gliwice 1 : 2 Korona Kielce
22.03.2015 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Jagiellonia Białystok
21.03.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Górnik Zabrze
21.03.2015 18:00 Wisła Kraków 2 : 1 Cracovia
21.03.2015 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.03.2015 20:30 Górnik Łęczna 2 : 2 Śląsk Wrocław
20.03.2015 18:00 Pogoń Szczecin 3 : 0 GKS Bełchatów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 2 Wisła Kraków
22.03.2015 15:00 Korona Kielce 2 : 0 Śląsk Wrocław
21.03.2015 18:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 Lech Poznań
16.03.2015 18:00 GKS Bełchatów 0 : 1 Ruch Chorzów
14.03.2015 15:30 Górnik Zabrze 3 : 3 Podbeskidzie
14.03.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Górnik Zabrze
13.03.2015 20:30 Pogoń Szczecin 0 : 1 Lechia Gdańsk
13.03.2015 18:00 Cracovia 3 : 1 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.03.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 3 Legia Warszawa
08.03.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Korona Kielce
07.03.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 GKS Bełchatów
07.03.2015 15:30 Wisła Kraków 0 : 1 Zawisza Bydgoszcz
07.03.2015 15:30 Piast Gliwice 2 : 2 Górnik Zabrze
06.03.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Jagiellonia Białystok
06.03.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 1 Pogoń Szczecin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 1 Górnik Łęczna
01.03.2015 18:00 Legia Warszawa 3 : 0 Podbeskidzie
01.03.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 2 Korona Kielce
28.02.2015 18:00 Górnik Zabrze 3 : 3 Śląsk Wrocław
28.02.2015 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Piast Gliwice
28.02.2015 15:30 GKS Bełchatów 3 : 1 Wisła Kraków
27.02.2015 20:30 Cracovia 0 : 0 Lech Poznań
27.02.2015 18:00 Ruch Chorzów 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.02.2015 18:00 Piast Gliwice 3 : 1 GKS Bełchatów
22.02.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 0 Legia Warszawa
22.02.2015 15:30 Lech Poznań 2 : 1 Ruch Chorzów
21.02.2015 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 1 Jagiellonia Białystok
21.02.2015 15:30 Lechia Gdańsk 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
21.02.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 1 Górnik Zabrze
20.02.2015 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Pogoń Szczecin
20.02.2015 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 Cracovia
14.02.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 5 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.02.2015 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Korona Kielce
15.02.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 3 Jagiellonia Białystok
15.02.2015 15:30 Cracovia 1 : 1 Śląsk Wrocław
14.02.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Lech Poznań
14.02.2015 15:30 Ruch Chorzów 2 : 0 Piast Gliwice
14.02.2015 15:30 GKS Bełchatów 1 : 2 Podbeskidzie
13.02.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Wisła Kraków
13.02.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2014 18:00 Górnik Łęczna 3 : 1 Legia Warszawa
14.12.2014 18:00 Piast Gliwice 1 : 0 Pogoń Szczecin
14.12.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
13.12.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 0 Lechia Gdańsk
13.12.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Wisła Kraków
13.12.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Górnik Zabrze
12.12.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 GKS Bełchatów
12.12.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 2 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 18:00 Ruch Chorzów 2 : 0 Podbeskidzie
07.12.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 2 Lech Poznań
07.12.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 1 Piast Gliwice
06.12.2014 18:00 Cracovia 1 : 1 Jagiellonia Białystok
06.12.2014 15:30 Pogoń Szczecin 2 : 0 Korona Kielce
06.12.2014 15:30 GKS Bełchatów 1 : 1 Górnik Łęczna
05.12.2014 20:30 Górnik Zabrze 0 : 4 Legia Warszawa
05.12.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 1 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Cracovia
30.11.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Pogoń Szczecin
30.11.2014 15:30 Lech Poznań 3 : 0 Górnik Zabrze
29.11.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 0 GKS Bełchatów
29.11.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Lechia Gdańsk
29.11.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
28.11.2014 20:30 Piast Gliwice 0 : 0 Wisła Kraków
28.11.2014 18:00 Górnik Łęczna 3 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 18:00 Cracovia 1 : 2 Górnik Zabrze
23.11.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 2 Lech Poznań
23.11.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 1 Jagiellonia Białystok
22.11.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Zawisza Bydgoszcz
22.11.2014 15:30 Pogoń Szczecin 1 : 2 Podbeskidzie
22.11.2014 15:30 Wisła Kraków 2 : 0 Górnik Zabrze
21.11.2014 20:30 GKS Bełchatów 0 : 3 Legia Warszawa
21.11.2014 18:00 Ruch Chorzów 1 : 0 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Legia Warszawa
09.11.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Górnik Zabrze
09.11.2014 15:30 Ruch Chorzów 5 : 2 Jagiellonia Białystok
08.11.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Śląsk Wrocław
08.11.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Cracovia
08.11.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Korona Kielce
07.11.2014 20:00 Lech Poznań 1 : 1 Podbeskidzie
07.11.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 1 GKS Bełchatów
03.11.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 4 Piast Gliwice
02.11.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 1 Ruch Chorzów
02.11.2014 15:30 Cracovia 1 : 0 Zawisza Bydgoszcz
02.11.2014 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Lech Poznań
02.11.2014 13:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Pogoń Szczecin
31.10.2014 20:30 Korona Kielce 3 : 2 Wisła Kraków
31.10.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 1 Korona Kielce
26.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Legia Warszawa
26.10.2014 15:30 Lech Poznań 1 : 0 Górnik Łęczna
25.10.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Cracovia
25.10.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 4 Śląsk Wrocław
25.10.2014 15:30 Piast Gliwice 0 : 2 Jagiellonia Białystok
24.10.2014 20:30 Wisła Kraków 3 : 2 Podbeskidzie
24.10.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 GKS Bełchatów
19.10.2014 18:00 Górnik Zabrze 0 : 5 Wisła Kraków
19.10.2014 15:30 Korona Kielce 2 : 2 Lech Poznań
18.10.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 5 : 0 Pogoń Szczecin
18.10.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Górnik Łęczna
18.10.2014 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 0 Piast Gliwice
17.10.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Lechia Gdańsk
17.10.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 18:00 Lech Poznań 5 : 0 GKS Bełchatów
05.10.2014 15:30 Piast Gliwice 3 : 1 Legia Warszawa
05.10.2014 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
04.10.2014 20:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Zabrze
04.10.2014 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 Cracovia
04.10.2014 15:30 Górnik Łęczna 1 : 0 Korona Kielce
03.10.2014 20:30 Wisła Kraków 0 : 2 Jagiellonia Białystok
03.10.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 2 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Podbeskidzie
28.09.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Wisła Kraków
28.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 2 : 2 Lechia Gdańsk
27.09.2014 20:30 Legia Warszawa 2 : 2 Lech Poznań
27.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Pogoń Szczecin
27.09.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Ruch Chorzów
26.09.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Górnik Łęczna
26.09.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Jagiellonia Białystok
21.09.2014 18:00 Wisła Kraków 0 : 3 Legia Warszawa
21.09.2014 15:30 Ruch Chorzów 0 : 1 GKS Bełchatów
20.09.2014 20:30 Lech Poznań 6 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.09.2014 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Górnik Zabrze
20.09.2014 15:30 Piast Gliwice 4 : 2 Cracovia
19.09.2014 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Pogoń Szczecin
19.09.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 1 Podbeskidzie
14.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Lechia Gdańsk
14.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 1 : 2 Piast Gliwice
13.09.2014 20:30 Legia Warszawa 4 : 3 Śląsk Wrocław
13.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań
13.09.2014 15:30 Cracovia 2 : 1 Górnik Łęczna
12.09.2014 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Ruch Chorzów
12.09.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 4 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Cracovia
31.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 3 Ruch Chorzów
31.08.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Legia Warszawa
30.08.2014 20:30 Korona Kielce 0 : 3 Jagiellonia Białystok
30.08.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Górnik Zabrze
30.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 4 : 2 Pogoń Szczecin
29.08.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
29.08.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Piast Gliwice
24.08.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 0 Lech Poznań
24.08.2014 15:30 Legia Warszawa 2 : 0 Korona Kielce
23.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 3 Śląsk Wrocław
23.08.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Górnik Łęczna
23.08.2014 15:30 Cracovia 1 : 3 Podbeskidzie
22.08.2014 20:00 Pogoń Szczecin 0 : 3 Wisła Kraków
22.08.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 GKS Bełchatów
17.08.2014 18:00 Wisła Kraków 3 : 1 Lechia Gdańsk
17.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Cracovia
16.08.2014 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Pogoń Szczecin
16.08.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Ruch Chorzów
16.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 5 : 2 Zawisza Bydgoszcz
15.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Legia Warszawa
15.08.2014 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.08.2014 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Piast Gliwice
10.08.2014 18:00 Wisła Kraków 2 : 2 Ruch Chorzów
10.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
10.08.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Podbeskidzie
09.08.2014 20:30 Legia Warszawa 5 : 0 Górnik Łęczna
09.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Śląsk Wrocław
08.08.2014 20:30 Górnik Zabrze 3 : 0 Jagiellonia Białystok
08.08.2014 18:00 Cracovia 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.08.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
03.08.2014 18:00 Lech Poznań 2 : 3 Wisła Kraków
03.08.2014 15:30 Podbeskidzie 3 : 0 Ruch Chorzów
03.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
02.08.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 1 Górnik Zabrze
02.08.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Pogoń Szczecin
01.08.2014 20:30 Piast Gliwice 1 : 3 Lechia Gdańsk
01.08.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.07.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Piast Gliwice
27.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Lech Poznań
27.07.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
27.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Jagiellonia Białystok
26.07.2014 20:30 Cracovia 1 : 3 Legia Warszawa
26.07.2014 18:00 Pogoń Szczecin 4 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2014 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Podbeskidzie
25.07.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Cracovia
20.07.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Ruch Chorzów
20.07.2014 15:30 Lech Poznań 4 : 0 Piast Gliwice
20.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Korona Kielce
19.07.2014 20:30 Legia Warszawa 0 : 1 GKS Bełchatów
19.07.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Lechia Gdańsk
18.07.2014 20:30 Górnik Łęczna 1 : 1 Wisła Kraków
18.07.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
drużyna mecze bramki punkty
1. Piast Gliwice 21 39:25 45
2. Legia Warszawa 21 42:21 40
3. Cracovia 21 44:29 36
4. Pogoń Szczecin 21 26:20 36
5. Ruch Chorzów 21 27:31 31
6. Lech Poznań 21 23:25 28
7. Zagłębie Lubin 21 27:31 27
8. Jagiellonia Białystok 21 30:34 25
9. Górnik Łęczna 21 25:32 25
10. Lechia Gdańsk 21 25:27 24
11. Termalica Nieciecza 21 21:27 24
12. Korona Kielce 21 16:23 24
13. Wisła Kraków 21 28:23 23
14. Śląsk Wrocław 21 21:29 22
15. Górnik Zabrze 21 29:32 21
16. Podbeskidzie 21 21:35 21

Wyniki

Tabele

<Bundesliga>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.11.2015 17:30 FC Augsburg 1 : 2 Werder Brema
08.11.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 2 Schalke 04
07.11.2015 18:30 Darmstadt 1 : 1 Hamburger SV
07.11.2015 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 VfB Stuttgart
07.11.2015 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 2 FC Koeln
07.11.2015 15:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Ingolstadt
07.11.2015 15:30 Hoffenheim 0 : 0 Eintracht Frankfurt
07.11.2015 15:30 FSV Mainz 2 : 0 VfL Wolfsburg
06.11.2015 20:30 Hannover 96 1 : 3 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.11.2015 17:30 Hamburger SV 1 : 2 Hannover 96
01.11.2015 15:30 VfB Stuttgart 2 : 0 Darmstadt
31.10.2015 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Bayer Leverkusen
31.10.2015 15:30 Schalke 04 1 : 1 Ingolstadt
31.10.2015 15:30 FC Augsburg 3 : 3 FSV Mainz
31.10.2015 15:30 Werder Brema 1 : 3 Borussia Dortmund
31.10.2015 15:30 FC Koeln 0 : 0 Hoffenheim
31.10.2015 15:30 Hertha Berlin 1 : 4 Borussia M'gladbach
30.10.2015 20:30 Eintracht Frankfurt 0 : 0 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.10.2015 17:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 Schalke 04
25.10.2015 15:30 Borussia Dortmund 5 : 1 FC Augsburg
24.10.2015 18:30 Ingolstadt 0 : 1 Hertha Berlin
24.10.2015 15:30 Darmstadt 0 : 1 VfL Wolfsburg
24.10.2015 15:30 Hannover 96 1 : 2 Eintracht Frankfurt
24.10.2015 15:30 FSV Mainz 1 : 3 Werder Brema
24.10.2015 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 FC Koeln
24.10.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 3 VfB Stuttgart
23.10.2015 20:30 Hoffenheim 0 : 1 Hamburger SV
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.10.2015 17:30 VfB Stuttgart 1 : 0 Ingolstadt
18.10.2015 15:30 FC Koeln 0 : 1 Hannover 96
17.10.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 1 : 5 Borussia M'gladbach
17.10.2015 15:30 Werder Brema 0 : 1 Bayern Monachium
17.10.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 2 Darmstadt
17.10.2015 15:30 Schalke 04 2 : 1 Hertha Berlin
17.10.2015 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 2 Hoffenheim
17.10.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Bayer Leverkusen
16.10.2015 20:30 FSV Mainz 0 : 2 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.10.2015 17:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 FC Augsburg
04.10.2015 17:30 Bayern Monachium 5 : 1 Borussia Dortmund
04.10.2015 15:30 Schalke 04 0 : 3 FC Koeln
03.10.2015 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 VfL Wolfsburg
03.10.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 2 VfB Stuttgart
03.10.2015 15:30 Hertha Berlin 3 : 0 Hamburger SV
03.10.2015 15:30 Ingolstadt 2 : 0 Eintracht Frankfurt
03.10.2015 15:30 Hannover 96 1 : 0 Werder Brema
02.10.2015 20:30 Darmstadt 2 : 3 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.09.2015 17:30 Borussia Dortmund 2 : 2 Darmstadt
27.09.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 1 Hertha Berlin
26.09.2015 18:30 Hamburger SV 0 : 1 Schalke 04
26.09.2015 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 Hannover 96
26.09.2015 15:30 VfB Stuttgart 1 : 3 Borussia M'gladbach
26.09.2015 15:30 FSV Mainz 0 : 3 Bayern Monachium
26.09.2015 15:30 Werder Brema 0 : 3 Bayer Leverkusen
26.09.2015 15:30 FC Augsburg 1 : 3 Hoffenheim
25.09.2015 20:30 FC Koeln 1 : 1 Ingolstadt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.09.2015 20:00 Schalke 04 2 : 0 Eintracht Frankfurt
23.09.2015 20:00 Borussia M'gladbach 4 : 2 FC Augsburg
23.09.2015 20:00 Bayer Leverkusen 1 : 0 FSV Mainz
23.09.2015 20:00 Hoffenheim 1 : 1 Borussia Dortmund
23.09.2015 20:00 Hannover 96 1 : 3 VfB Stuttgart
22.09.2015 20:00 Hertha Berlin 2 : 0 FC Koeln
22.09.2015 20:00 Darmstadt 2 : 1 Werder Brema
22.09.2015 20:00 Bayern Monachium 5 : 1 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2015 20:00 Ingolstadt 0 : 1 Hamburger SV
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.09.2015 17:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Bayer Leverkusen
20.09.2015 15:30 FC Augsburg 2 : 0 Hannover 96
19.09.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Eintracht Frankfurt
19.09.2015 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 0 Hertha Berlin
19.09.2015 15:30 FC Koeln 1 : 0 Borussia M'gladbach
19.09.2015 15:30 Werder Brema 0 : 1 Ingolstadt
19.09.2015 15:30 Darmstadt 0 : 3 Bayern Monachium
19.09.2015 15:30 VfB Stuttgart 0 : 1 Schalke 04
18.09.2015 20:30 FSV Mainz 3 : 1 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.09.2015 17:30 Schalke 04 2 : 1 FSV Mainz
13.09.2015 15:30 Hoffenheim 1 : 3 Werder Brema
12.09.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 6 : 2 FC Koeln
12.09.2015 15:30 Ingolstadt 0 : 0 VfL Wolfsburg
12.09.2015 15:30 Hertha Berlin 2 : 1 VfB Stuttgart
12.09.2015 15:30 Hannover 96 2 : 4 Borussia Dortmund
12.09.2015 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 1 Darmstadt
12.09.2015 15:30 Bayern Monachium 2 : 1 FC Augsburg
11.09.2015 20:30 Borussia M'gladbach 0 : 3 Hamburger SV
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.08.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 Hertha Berlin
30.08.2015 15:30 Werder Brema 2 : 1 Borussia M'gladbach
29.08.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 1 Ingolstadt
29.08.2015 15:30 Darmstadt 0 : 0 Hoffenheim
29.08.2015 15:30 FC Koeln 2 : 1 Hamburger SV
29.08.2015 15:30 FSV Mainz 3 : 0 Hannover 96
29.08.2015 15:30 VfB Stuttgart 1 : 4 Eintracht Frankfurt
29.08.2015 15:30 Bayern Monachium 3 : 0 Bayer Leverkusen
28.08.2015 20:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 Schalke 04
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.08.2015 15:30 Ingolstadt 0 : 4 Borussia Dortmund
23.08.2015 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 2 FSV Mainz
22.08.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 1 FC Augsburg
22.08.2015 15:30 FC Koeln 1 : 1 VfL Wolfsburg
22.08.2015 15:30 Hannover 96 0 : 1 Bayer Leverkusen
22.08.2015 15:30 Hoffenheim 1 : 2 Bayern Monachium
22.08.2015 15:30 Schalke 04 1 : 1 Darmstadt
22.08.2015 15:30 Hamburger SV 3 : 2 VfB Stuttgart
21.08.2015 20:30 Hertha Berlin 1 : 1 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.08.2015 15:30 VfB Stuttgart 2 : 1 FC Koeln
16.08.2015 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Eintracht Frankfurt
15.08.2015 15:30 Borussia Dortmund 4 : 0 Borussia M'gladbach
15.08.2015 15:30 Werder Brema 0 : 3 Schalke 04
15.08.2015 15:30 FSV Mainz 0 : 1 Ingolstadt
15.08.2015 15:30 Darmstadt 2 : 2 Hannover 96
15.08.2015 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 1 Hoffenheim
15.08.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 1 Hertha Berlin
14.08.2015 20:30 Bayern Monachium 5 : 0 Hamburger SV
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.05.2015 20:30 Real Madryt 7 : 3 Getafe
23.05.2015 18:30 Almeria 2 : 3 Valencia
23.05.2015 18:30 Eibar 3 : 0 Cordoba CF
23.05.2015 18:30 Rayo Vallecano 2 : 4 Real Sociedad
23.05.2015 18:30 Malaga 2 : 3 Sevilla
23.05.2015 18:30 Granada CF 0 : 0 Atletico Madryt
23.05.2015 18:30 Athletic Bilbao 4 : 0 Villarreal
23.05.2015 18:30 FC Barcelona 2 : 2 Deportivo LC
23.05.2015 18:30 Celta Vigo 3 : 2 Espanyol
23.05.2015 16:30 Levante 0 : 0 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.05.2015 15:30 FC Koeln 2 : 2 VfL Wolfsburg
23.05.2015 15:30 Hamburger SV 2 : 0 Schalke 04
23.05.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 1 Hertha Berlin
23.05.2015 15:30 Hannover 96 2 : 1 SC Freiburg
23.05.2015 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 3 FC Augsburg
23.05.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Bayer Leverkusen
23.05.2015 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 FSV Mainz
23.05.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 2 Werder Brema
23.05.2015 15:30 Paderborn 1 : 2 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.05.2015 19:00 Sevilla 2 : 1 Almeria
17.05.2015 19:00 Atletico Madryt 0 : 1 FC Barcelona
17.05.2015 19:00 Valencia 1 : 1 Celta Vigo
17.05.2015 19:00 Villarreal 2 : 1 Malaga
17.05.2015 19:00 Espanyol 1 : 4 Real Madryt
17.05.2015 19:00 Deportivo LC 2 : 0 Levante
17.05.2015 19:00 Getafe 1 : 1 Eibar
17.05.2015 19:00 Cordoba CF 1 : 2 Rayo Vallecano
17.05.2015 19:00 Elche CF 2 : 3 Athletic Bilbao
17.05.2015 19:00 Real Sociedad 0 : 3 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.05.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 1 Bayern Monachium
16.05.2015 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Hoffenheim
16.05.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 0 Eintracht Frankfurt
16.05.2015 15:30 FC Augsburg 1 : 2 Hannover 96
16.05.2015 15:30 Werder Brema 0 : 2 Borussia M'gladbach
16.05.2015 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Borussia Dortmund
16.05.2015 15:30 FSV Mainz 2 : 0 FC Koeln
16.05.2015 15:30 Schalke 04 1 : 0 Paderborn
16.05.2015 15:30 VfB Stuttgart 2 : 1 Hamburger SV
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.05.2015 17:30 FC Koeln 2 : 0 Schalke 04
10.05.2015 15:30 Paderborn 1 : 3 VfL Wolfsburg
09.05.2015 18:30 VfB Stuttgart 2 : 0 FSV Mainz
09.05.2015 15:30 Bayern Monachium 0 : 1 FC Augsburg
09.05.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 3 : 1 Hoffenheim
09.05.2015 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 0 Bayer Leverkusen
09.05.2015 15:30 Hannover 96 1 : 1 Werder Brema
09.05.2015 15:30 Borussia Dortmund 2 : 0 Hertha Berlin
08.05.2015 20:30 Hamburger SV 1 : 1 SC Freiburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.05.2015 17:30 Hertha Berlin 1 : 2 Borussia M'gladbach
03.05.2015 15:30 FSV Mainz 1 : 2 Hamburger SV
02.05.2015 18:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Bayern Monachium
02.05.2015 15:30 Hoffenheim 1 : 1 Borussia Dortmund
02.05.2015 15:30 Schalke 04 3 : 2 VfB Stuttgart
02.05.2015 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Hannover 96
02.05.2015 15:30 Werder Brema 1 : 0 Eintracht Frankfurt
02.05.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 2 Paderborn
02.05.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 0 FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 VfL Wolfsburg
26.04.2015 15:30 Paderborn 2 : 2 Werder Brema
25.04.2015 18:30 Bayern Monachium 1 : 0 Hertha Berlin
25.04.2015 15:30 Borussia Dortmund 2 : 0 Eintracht Frankfurt
25.04.2015 15:30 Hamburger SV 3 : 2 FC Augsburg
25.04.2015 15:30 VfB Stuttgart 2 : 2 SC Freiburg
25.04.2015 15:30 Hannover 96 1 : 2 Hoffenheim
25.04.2015 15:30 FC Koeln 1 : 1 Bayer Leverkusen
24.04.2015 20:30 FSV Mainz 2 : 0 Schalke 04
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2015 17:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 Schalke 04
19.04.2015 15:30 Werder Brema 1 : 0 Hamburger SV
18.04.2015 18:30 FC Augsburg 2 : 1 VfB Stuttgart
18.04.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 0 FC Koeln
18.04.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Paderborn
18.04.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 3 FSV Mainz
18.04.2015 15:30 Hoffenheim 0 : 2 Bayern Monachium
18.04.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 Hannover 96
17.04.2015 20:30 Eintracht Frankfurt 0 : 0 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.04.2015 17:30 VfB Stuttgart 3 : 2 Werder Brema
12.04.2015 15:30 FC Koeln 3 : 2 Hoffenheim
11.04.2015 18:30 Hamburger SV 0 : 2 VfL Wolfsburg
11.04.2015 15:30 FSV Mainz 2 : 3 Bayer Leverkusen
11.04.2015 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 Borussia Dortmund
11.04.2015 15:30 Bayern Monachium 3 : 0 Eintracht Frankfurt
11.04.2015 15:30 Paderborn 2 : 1 FC Augsburg
11.04.2015 15:30 Schalke 04 0 : 0 SC Freiburg
10.04.2015 20:30 Hannover 96 1 : 1 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.04.2015 17:30 Hertha Berlin 2 : 0 Paderborn
05.04.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 0 Schalke 04
04.04.2015 18:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Bayern Monachium
04.04.2015 15:30 Werder Brema 0 : 0 FSV Mainz
04.04.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 2 Hannover 96
04.04.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 0 FC Koeln
04.04.2015 15:30 Hoffenheim 1 : 4 Borussia M'gladbach
04.04.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 Hamburger SV
04.04.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 1 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 17:30 Bayern Monachium 0 : 2 Borussia M'gladbach
22.03.2015 15:30 FSV Mainz 1 : 1 VfL Wolfsburg
21.03.2015 18:30 Schalke 04 0 : 1 Bayer Leverkusen
21.03.2015 15:30 Hannover 96 2 : 3 Borussia Dortmund
21.03.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 0 FC Augsburg
21.03.2015 15:30 VfB Stuttgart 3 : 1 Eintracht Frankfurt
21.03.2015 15:30 1.FC Koeln 1 : 1 Werder Brema
21.03.2015 15:30 SC Paderborn 1 : 1 Hoffenheim
20.03.2015 20:30 Hamburger SV 0 : 1 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.03.2015 17:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 Hannover 96
15.03.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 SC Freiburg
14.03.2015 18:30 Borussia Dortmund 0 : 0 1.FC Koeln
14.03.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 2 FSV Mainz
14.03.2015 15:30 Hoffenheim 3 : 0 Hamburger SV
14.03.2015 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Schalke 04
14.03.2015 15:30 Werder Brema 0 : 4 Bayern Monachium
14.03.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 0 SC Paderborn
13.03.2015 20:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.03.2015 17:30 SC Paderborn 0 : 3 Bayer Leverkusen
08.03.2015 15:30 1.FC Koeln 4 : 2 Eintracht Frankfurt
07.03.2015 18:30 FSV Mainz 2 : 2 Borussia M'gladbach
07.03.2015 15:30 Schalke 04 3 : 1 Hoffenheim
07.03.2015 15:30 FC Augsburg 1 : 0 VfL Wolfsburg
07.03.2015 15:30 Hannover 96 1 : 3 Bayern Monachium
07.03.2015 15:30 SC Freiburg 0 : 1 Werder Brema
07.03.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Borussia Dortmund
06.03.2015 20:30 VfB Stuttgart 0 : 0 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.03.2015 17:30 Werder Brema 3 : 5 VfL Wolfsburg
01.03.2015 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 SC Paderborn
28.02.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Hamburger SV
28.02.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Schalke 04
28.02.2015 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 SC Freiburg
28.02.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 0 FSV Mainz
28.02.2015 15:30 Hannover 96 1 : 1 VfB Stuttgart
28.02.2015 15:30 Hertha Berlin 1 : 0 FC Augsburg
27.02.2015 20:30 Bayern Monachium 4 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.02.2015 17:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Hertha Berlin
22.02.2015 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Borussia M'gladbach
21.02.2015 18:30 1.FC Koeln 1 : 1 Hannover 96
21.02.2015 15:30 Schalke 04 1 : 1 Werder Brema
21.02.2015 15:30 FSV Mainz 3 : 1 Eintracht Frankfurt
21.02.2015 15:30 FC Augsburg 2 : 2 Bayer Leverkusen
21.02.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 1 Hoffenheim
21.02.2015 15:30 SC Paderborn 0 : 6 Bayern Monachium
20.02.2015 20:30 VfB Stuttgart 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.02.2015 17:30 Hannover 96 1 : 2 SC Paderborn
15.02.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 2 SC Freiburg
14.02.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 Schalke 04
14.02.2015 15:30 Bayern Monachium 8 : 0 Hamburger SV
14.02.2015 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 1.FC Koeln
14.02.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 1 VfB Stuttgart
14.02.2015 15:30 Werder Brema 3 : 2 FC Augsburg
13.02.2015 20:30 Borussia Dortmund 4 : 2 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.02.2015 17:30 FC Augsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
08.02.2015 15:30 Werder Brema 2 : 1 Bayer Leverkusen
07.02.2015 18:30 Hamburger SV 2 : 1 Hannover 96
07.02.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 Hoffenheim
07.02.2015 15:30 FSV Mainz 0 : 2 Hertha Berlin
07.02.2015 15:30 SC Freiburg 0 : 3 Borussia Dortmund
07.02.2015 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 Bayern Monachium
07.02.2015 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 SC Paderborn
06.02.2015 20:30 Schalke 04 1 : 0 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.02.2015 20:00 Borussia Dortmund 0 : 1 FC Augsburg
04.02.2015 20:00 Hoffenheim 1 : 2 Werder Brema
04.02.2015 20:00 Hertha Berlin 0 : 1 Bayer Leverkusen
04.02.2015 20:00 1.FC Koeln 0 : 0 VfB Stuttgart
04.02.2015 20:00 SC Paderborn 0 : 3 Hamburger SV
03.02.2015 20:00 Bayern Monachium 1 : 1 Schalke 04
03.02.2015 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 SC Freiburg
03.02.2015 20:00 Hannover 96 1 : 1 FSV Mainz
03.02.2015 20:00 Eintracht Frankfurt 1 : 1 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.02.2015 17:30 FC Augsburg 3 : 1 Hoffenheim
01.02.2015 15:30 Werder Brema 2 : 0 Hertha Berlin
31.01.2015 18:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 Borussia Dortmund
31.01.2015 15:30 FSV Mainz 5 : 0 SC Paderborn
31.01.2015 15:30 SC Freiburg 4 : 1 Eintracht Frankfurt
31.01.2015 15:30 VfB Stuttgart 0 : 1 Borussia M'gladbach
31.01.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 2 1.FC Koeln
30.01.2015 20:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.12.2014 17:30 SC Freiburg 2 : 2 Hannover 96
21.12.2014 15:30 Hertha Berlin 0 : 5 Hoffenheim
20.12.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 1.FC Koeln
20.12.2014 15:30 Schalke 04 0 : 0 Hamburger SV
20.12.2014 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Eintracht Frankfurt
20.12.2014 15:30 FC Augsburg 2 : 1 Borussia M'gladbach
20.12.2014 15:30 Werder Brema 2 : 1 Borussia Dortmund
20.12.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 0 SC Paderborn
19.12.2014 20:30 FSV Mainz 1 : 2 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.12.2014 20:00 SC Paderborn 1 : 2 Schalke 04
17.12.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 4 : 4 Hertha Berlin
17.12.2014 20:00 Hoffenheim 0 : 1 Bayer Leverkusen
17.12.2014 20:00 Borussia M'gladbach 4 : 1 Werder Brema
17.12.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfL Wolfsburg
16.12.2014 20:00 1.FC Koeln 0 : 0 FSV Mainz
16.12.2014 20:00 Hamburger SV 0 : 1 VfB Stuttgart
16.12.2014 20:00 Hannover 96 2 : 0 FC Augsburg
16.12.2014 20:00 Bayern Monachium 2 : 0 SC Freiburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2014 17:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 SC Paderborn
14.12.2014 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Borussia M'gladbach
13.12.2014 18:30 FSV Mainz 1 : 1 VfB Stuttgart
13.12.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Hamburger SV
13.12.2014 15:30 Werder Brema 3 : 3 Hannover 96
13.12.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 0 Borussia Dortmund
13.12.2014 15:30 FC Augsburg 0 : 4 Bayern Monachium
13.12.2014 15:30 Schalke 04 1 : 2 1.FC Koeln
12.12.2014 20:30 Hoffenheim 3 : 2 Eintracht Frankfurt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.12.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 5 : 2 Werder Brema
07.12.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 2 FSV Mainz
06.12.2014 18:30 Bayern Monachium 1 : 0 Bayer Leverkusen
06.12.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 1 SC Freiburg
06.12.2014 15:30 1.FC Koeln 1 : 2 FC Augsburg
06.12.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 4 Schalke 04
06.12.2014 15:30 Hannover 96 1 : 3 VfL Wolfsburg
06.12.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 2 Hertha Berlin
06.12.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 1 SC Freiburg
05.12.2014 20:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.12.2014 15:30 Hertha Berlin 0 : 1 Bayern Monachium
30.11.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 2 : 0 Borussia Dortmund
30.11.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 Borussia M'gladbach
29.11.2014 18:30 Hoffenheim 4 : 3 Hannover 96
29.11.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 1 Hamburger SV
29.11.2014 15:30 Bayer Leverkusen 5 : 1 1.FC Koeln
29.11.2014 15:30 Schalke 04 4 : 1 FSV Mainz
29.11.2014 15:30 Werder Brema 4 : 0 SC Paderborn
28.11.2014 20:30 SC Freiburg 1 : 4 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.11.2014 17:30 VfB Stuttgart 0 : 1 FC Augsburg
23.11.2014 15:30 Hamburger SV 2 : 0 Werder Brema
22.11.2014 18:30 1.FC Koeln 1 : 2 Hertha Berlin
22.11.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 2 SC Freiburg
22.11.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hoffenheim
22.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 3 Eintracht Frankfurt
22.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 3 Bayer Leverkusen
22.11.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 Borussia Dortmund
22.11.2014 15:30 Schalke 04 3 : 2 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 17:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Borussia M'gladbach
09.11.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 0 Hamburger SV
08.11.2014 18:30 Werder Brema 2 : 0 VfB Stuttgart
08.11.2014 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 FSV Mainz
08.11.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 4 Bayern Monachium
08.11.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 0 SC Paderborn
08.11.2014 15:30 SC Freiburg 2 : 0 Schalke 04
08.11.2014 15:30 Hoffenheim 3 : 4 1.FC Koeln
07.11.2014 20:30 Hertha Berlin 0 : 2 Hannover 96
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 1 SC Freiburg
02.11.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Hertha Berlin
02.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 1899 Hoffenheim
01.11.2014 18:30 Bayern Monachium 2 : 1 Borussia Dortmund
01.11.2014 15:30 FSV Mainz 1 : 2 Werder Brema
01.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 0 Eintracht Frankfurt
01.11.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 4 VfL Wolfsburg
01.11.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 0 Bayer Leverkusen
31.10.2014 20:30 Schalke 04 1 : 0 FC Augsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 17:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Bayern Monachium
26.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 FSV Mainz
25.10.2014 18:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 Schalke 04
25.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hannover 96
25.10.2014 15:30 FC Augsburg - : - SC Freiburg
25.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 0 SC Paderborn
25.10.2014 15:30 Hertha Berlin 3 : 0 Hamburger SV
25.10.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 5 VfB Stuttgart
24.10.2014 20:30 Werder Brema 0 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Eintracht Frankfurt
19.10.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Hoffenheim
18.10.2014 18:30 Schalke 04 2 : 0 Hertha Berlin
18.10.2014 15:30 Bayern Monachium 6 : 0 Werder Brema
18.10.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 1 FC Augsburg
18.10.2014 15:30 Hannover 96 0 : 3 Borussia M'gladbach
18.10.2014 15:30 SC Freiburg 1 : 2 VfL Wolfsburg
18.10.2014 15:30 VfB Stuttgart 3 : 3 Bayer Leverkusen
18.10.2014 15:30 1.FC Koeln 2 : 1 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:00 Borussia M'gladbach 1 : 1 FSV Mainz
05.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 FC Augsburg
04.10.2014 18:30 Eintracht Frankfurt 3 : 2 1.FC Koeln
04.10.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hannover 96
04.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hamburger SV
04.10.2014 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 SC Paderborn
04.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 1 Schalke 04
04.10.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 SC Freiburg
03.10.2014 20:30 Hertha Berlin 3 : 2 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 17:30 Hamburger SV 1 : 2 Eintracht Frankfurt
28.09.2014 15:30 FC Augsburg 1 : 0 Hertha Berlin
27.09.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Werder Brema
27.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 1 Borussia Dortmund
27.09.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Bayer Leverkusen
27.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 0 Hannover 96
27.09.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 2 Bayern Monachium
27.09.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 2 Borussia M'gladbach
26.09.2014 20:30 FSV Mainz 0 : 0 1899 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.09.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfB Stuttgart
24.09.2014 20:00 Bayer Leverkusen 1 : 0 FC Augsburg
24.09.2014 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 Hamburger SV
24.09.2014 20:00 Hannover 96 1 : 0 1.FC Koeln
24.09.2014 20:00 Hertha Berlin 1 : 0 VfL Wolfsburg
23.09.2014 20:00 Bayern Monachium 4 : 0 SC Paderborn
23.09.2014 20:00 1899 Hoffenheim 3 : 3 SC Freiburg
23.09.2014 20:00 Werder Brema 0 : 3 Schalke 04
23.09.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 2 : 2 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 0 Borussia M'gladbach
21.09.2014 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayer Leverkusen
20.09.2014 18:30 FSV Mainz 2 : 0 Borussia Dortmund
20.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 2 Eintracht Frankfurt
20.09.2014 15:30 FC Augsburg 4 : 2 Werder Brema
20.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1899 Hoffenheim
20.09.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Bayern Monachium
20.09.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 0 Hannover 96
19.09.2014 20:30 SC Freiburg 2 : 2 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2014 17:30 Hannover 96 2 : 0 Hamburger SV
14.09.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 1 FC Augsburg
13.09.2014 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Schalke 04
13.09.2014 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 VfB Stuttgart
13.09.2014 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 SC Freiburg
13.09.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 1 VfL Wolfsburg
13.09.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 3 FSV Mainz
13.09.2014 15:30 SC Paderborn 0 : 0 1.FC Koeln
12.09.2014 20:30 Bayer Leverkusen 3 : 3 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:30 SC Freiburg 0 : 0 Borussia M'gladbach
31.08.2014 15:30 FSV Mainz 0 : 0 Hannover 96
30.08.2014 18:30 Schalke 04 1 : 1 Bayern Monachium
30.08.2014 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 2 Hertha Berlin
30.08.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
30.08.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 1899 Hoffenheim
30.08.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1.FC Koeln
30.08.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 3 SC Paderborn
29.08.2014 20:30 FC Augsburg 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2014 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 VfB Stuttgart
24.08.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 FSV Mainz
23.08.2014 18:30 Borussia Dortmund 0 : 2 Bayer Leverkusen
23.08.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 0 FC Augsburg
23.08.2014 15:30 Hannover 96 2 : 1 Schalke 04
23.08.2014 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Werder Brema
23.08.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 SC Freiburg
23.08.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 Hamburger SV
22.08.2014 20:30 Bayern Monachium 2 : 1 VfL Wolfsburg
drużyna mecze bramki punkty
1. Bayern Monachium 12 37-4 34
2. Borussia Dortmund 12 35-15 29
3. VfL Wolfsburg 12 17-15 21
4. Hertha Berlin 12 17-15 20
5. Schalke 04 12 16-16 20
6. Borussia M'gladbach 12 23-18 19
7. 1.FC Koeln 12 15-18 18
8. Bayer Leverkusen 12 14-16 17
9. FSV Mainz 12 18-19 16
10. Ingolstadt 12 7-9 16
11. Hamburger SV 12 11-16 15
12. Eintracht Frankfurt 12 16-17 14
13. Darmstadt 12 13-16 14
14. Werder Brema 12 13-19 13
15. Hannover 96 12 12-22 11
16. VfB Stuttgart 12 17-27 10
17. 1899 Hoffenheim 12 12-19 8
18. FC Augsburg 12 13-25 6

Wyniki

Tabele

<Premier League>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.11.2015 17:15 Liverpool 1 : 0 Swansea City
29.11.2015 17:15 Norwich City 1 : 1 Arsenal Londyn
29.11.2015 15:05 West Ham United 1 : 1 West Bromwich Albion
29.11.2015 13:00 Tottenham 0 : 0 Chelsea
28.11.2015 18:30 Leicester City 1 : 1 Manchester United
28.11.2015 16:00 Aston Villa 2 : 3 Watford FC
28.11.2015 16:00 AFC Bournemouth 3 : 3 Everton
28.11.2015 16:00 Crystal Palace 5 : 1 Newcastle United
28.11.2015 16:00 Manchester City 3 : 1 Southampton
28.11.2015 16:00 Sunderland 2 : 0 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.11.2015 21:00 Crystal Palace 0 : 1 Sunderland
22.11.2015 17:00 Tottenham 4 : 1 West Ham United
21.11.2015 18:00 Manchester City 1 : 4 Liverpool
21.11.2015 16:00 Chelsea 1 : 0 Norwich City
21.11.2015 16:00 Everton 4 : 0 Aston Villa
21.11.2015 16:00 Newcastle United 0 : 3 Leicester City
21.11.2015 16:00 Southampton 0 : 1 Stoke
21.11.2015 16:00 Swansea City 2 : 2 AFC Bournemouth
21.11.2015 16:00 West Bromwich Albion 2 : 1 Arsenal Londyn
21.11.2015 13:45 Watford FC 1 : 2 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.11.2015 17:00 Arsenal Londyn 1 : 1 Tottenham
08.11.2015 17:00 Liverpool 1 : 2 Crystal Palace
08.11.2015 14:30 Aston Villa 0 : 0 Manchester City
07.11.2015 18:30 Stoke 1 : 0 Chelsea
07.11.2015 16:00 Leicester City 2 : 1 Watford FC
07.11.2015 16:00 Manchester United 2 : 0 West Bromwich Albion
07.11.2015 16:00 Norwich City 1 : 0 Swansea City
07.11.2015 16:00 Sunderland 0 : 1 Southampton
07.11.2015 16:00 West Ham United 1 : 1 Everton
07.11.2015 13:45 AFC Bournemouth 0 : 1 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2015 21:00 Tottenham 3 : 1 Aston Villa
01.11.2015 17:00 Southampton 2 : 0 AFC Bournemouth
01.11.2015 14:30 Everton 6 : 2 Sunderland
31.10.2015 16:00 West Bromwich Albion 2 : 3 Leicester City
31.10.2015 16:00 Watford FC 2 : 0 West Ham United
31.10.2015 16:00 Swansea City 0 : 3 Arsenal Londyn
31.10.2015 16:00 Newcastle United 0 : 0 Stoke City
31.10.2015 16:00 Manchester City 2 : 1 Norwich City
31.10.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Manchester United
31.10.2015 13:45 Chelsea 1 : 3 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.10.2015 17:15 Liverpool 1 : 1 Southampton
25.10.2015 15:05 AFC Bournemouth 1 : 5 Tottenham
25.10.2015 15:05 Manchester United 0 : 0 Manchester City
25.10.2015 13:00 Sunderland 3 : 0 Newcastle United
24.10.2015 18:30 Arsenal Londyn 2 : 1 Everton
24.10.2015 16:00 Aston Villa 1 : 2 Swansea City
24.10.2015 16:00 Leicester City 1 : 0 Crystal Palace
24.10.2015 16:00 Norwich City 0 : 1 West Bromwich Albion
24.10.2015 16:00 Stoke 0 : 2 Watford FC
24.10.2015 16:00 West Ham United 2 : 1 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2015 21:00 Swansea City 0 : 1 Stoke
18.10.2015 17:00 Newcastle United 6 : 2 Norwich City
17.10.2015 18:30 Watford FC 0 : 3 Arsenal Londyn
17.10.2015 16:00 Manchester City 5 : 1 AFC Bournemouth
17.10.2015 16:00 Chelsea 2 : 0 Aston Villa
17.10.2015 16:00 Everton 0 : 3 Manchester United
17.10.2015 16:00 Southampton 2 : 2 Leicester City
17.10.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Sunderland
17.10.2015 16:00 Crystal Palace 1 : 3 West Ham United
17.10.2015 13:45 Tottenham 0 : 0 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.10.2015 17:00 Arsenal Londyn 3 : 0 Manchester United
04.10.2015 17:00 Swansea City 2 : 2 Tottenham
04.10.2015 14:30 Everton 1 : 1 Liverpool
03.10.2015 18:30 Chelsea 1 : 3 Southampton
03.10.2015 16:00 Sunderland 2 : 2 West Ham United
03.10.2015 16:00 Aston Villa 0 : 1 Stoke
03.10.2015 16:00 Norwich City 1 : 2 Leicester City
03.10.2015 16:00 AFC Bournemouth 1 : 1 Watford FC
03.10.2015 16:00 Manchester City 6 : 1 Newcastle United
03.10.2015 13:45 Crystal Palace 2 : 0 West Bromwich Albion
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2015 21:00 West Bromwich Albion 2 : 3 Everton
27.09.2015 17:00 Watford FC 0 : 1 Crystal Palace
26.09.2015 18:30 Newcastle United 2 : 2 Chelsea
26.09.2015 16:00 West Ham United 2 : 2 Norwich City
26.09.2015 16:00 Stoke 2 : 1 AFC Bournemouth
26.09.2015 16:00 Southampton 3 : 1 Swansea City
26.09.2015 16:00 Manchester United 3 : 0 Sunderland
26.09.2015 16:00 Liverpool 3 : 2 Aston Villa
26.09.2015 16:00 Leicester City 2 : 5 Arsenal Londyn
26.09.2015 13:45 Tottenham 4 : 1 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.09.2015 17:00 Southampton 2 : 3 Manchester United
20.09.2015 17:00 Liverpool 1 : 1 Norwich City
20.09.2015 14:30 Tottenham 1 : 0 Crystal Palace
19.09.2015 18:30 Manchester City 1 : 2 West Ham United
19.09.2015 16:00 Swansea City 0 : 0 Everton
19.09.2015 16:00 Stoke 2 : 2 Leicester City
19.09.2015 16:00 Newcastle United 1 : 2 Watford FC
19.09.2015 16:00 AFC Bournemouth 2 : 0 Sunderland
19.09.2015 16:00 Aston Villa 0 : 1 West Bromwich Albion
19.09.2015 13:45 Chelsea 2 : 0 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2015 21:00 West Ham United 2 : 0 Newcastle United
13.09.2015 17:00 Leicester City 3 : 2 Aston Villa
13.09.2015 14:30 Sunderland 0 : 1 Tottenham
12.09.2015 18:30 Manchester United 3 : 1 Liverpool
12.09.2015 16:00 West Bromwich Albion 0 : 0 Southampton
12.09.2015 16:00 Watford FC 1 : 0 Swansea City
12.09.2015 16:00 Norwich City 3 : 1 AFC Bournemouth
12.09.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 1 Manchester City
12.09.2015 16:00 Arsenal Londyn 2 : 0 Stoke
12.09.2015 13:45 Everton 3 : 1 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.08.2015 17:00 Swansea City 2 : 1 Manchester United
30.08.2015 14:30 Southampton 3 : 0 Norwich City
29.08.2015 18:30 Tottenham 0 : 0 Everton
29.08.2015 16:00 Stoke 0 : 1 West Bromwich Albion
29.08.2015 16:00 Manchester City 2 : 0 Watford FC
29.08.2015 16:00 Liverpool 0 : 3 West Ham United
29.08.2015 16:00 Chelsea 1 : 2 Crystal Palace
29.08.2015 16:00 AFC Bournemouth 1 : 1 Leicester City
29.08.2015 16:00 Aston Villa 2 : 2 Sunderland
29.08.2015 13:45 Newcastle United 0 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2015 21:00 Arsenal Londyn 0 : 0 Liverpool
23.08.2015 17:00 Watford FC 0 : 0 Southampton
23.08.2015 17:00 Everton 0 : 2 Manchester City
23.08.2015 14:30 West Bromwich Albion 2 : 3 Chelsea
22.08.2015 16:00 West Ham United 3 : 4 AFC Bournemouth
22.08.2015 16:00 Sunderland 1 : 1 Swansea City
22.08.2015 16:00 Norwich City 1 : 1 Stoke
22.08.2015 16:00 Leicester City 1 : 1 Tottenham
22.08.2015 16:00 Crystal Palace 2 : 1 Aston Villa
22.08.2015 13:45 Manchester United 0 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.08.2015 21:00 Liverpool 1 : 0 AFC Bournemouth
16.08.2015 17:00 Manchester City 3 : 0 Chelsea
16.08.2015 14:30 Crystal Palace 1 : 2 Arsenal Londyn
15.08.2015 16:00 West Ham United 1 : 2 Leicester City
15.08.2015 16:00 Watford FC 0 : 0 West Bromwich Albion
15.08.2015 16:00 Tottenham 2 : 2 Stoke
15.08.2015 16:00 Swansea City 2 : 0 Newcastle United
15.08.2015 16:00 Sunderland 1 : 3 Norwich City
15.08.2015 13:45 Southampton 0 : 3 Everton
14.08.2015 20:45 Aston Villa 0 : 1 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.08.2015 21:00 West Bromwich Albion 0 : 3 Manchester City
09.08.2015 17:00 Stoke 0 : 1 Liverpool
09.08.2015 14:30 Newcastle United 2 : 2 Southampton
09.08.2015 14:30 Arsenal Londyn 0 : 2 West Ham United
08.08.2015 18:30 Chelsea 2 : 2 Swansea City
08.08.2015 16:00 Norwich City 1 : 3 Crystal Palace
08.08.2015 16:00 Leicester City 4 : 2 Sunderland
08.08.2015 16:00 Everton 2 : 2 Watford FC
08.08.2015 16:00 AFC Bournemouth 0 : 1 Aston Villa
08.08.2015 13:45 Manchester United 1 : 0 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.05.2015 16:00 Everton 0 : 1 Tottenham
24.05.2015 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Swansea City
24.05.2015 16:00 Hull City 0 : 0 Manchester United
24.05.2015 16:00 Manchester City 2 : 0 Southampton
24.05.2015 16:00 Chelsea 3 : 1 Sunderland
24.05.2015 16:00 Leicester City 5 : 1 Queens Park Rangers
24.05.2015 16:00 Aston Villa 0 : 1 Burnley FC
24.05.2015 16:00 Arsenal Londyn 4 : 1 West Bromwich Albion
24.05.2015 16:00 Newcastle United 2 : 0 West Ham United
16.05.2015 16:00 Stoke 6 : 1 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2015 21:00 West Bromwich Albion 3 : 0 Chelsea
17.05.2015 17:00 Manchester City 1 : 1 Arsenal Londyn
17.05.2015 14:30 Swansea City 2 : 4 Manchester City
16.05.2015 18:30 Liverpool 1 : 3 Crystal Palace
16.05.2015 16:00 Queens Park Rangers 2 : 1 Newcastle United
16.05.2015 16:00 West Ham United 1 : 2 Everton
16.05.2015 16:00 Tottenham 2 : 0 Hull City
16.05.2015 16:00 Burnley FC 0 : 0 Stoke
16.05.2015 16:00 Sunderland 0 : 0 Leicester City
16.05.2015 13:45 Southampton 6 : 1 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2015 21:00 Arsenal Londyn 0 : 1 Swansea City
10.05.2015 17:00 Chelsea 1 : 1 Liverpool
10.05.2015 14:30 Manchester City 6 : 0 Queens Park Rangers
09.05.2015 18:30 Crystal Palace 1 : 2 Manchester United
09.05.2015 16:00 Aston Villa 1 : 0 West Ham United
09.05.2015 16:00 Newcastle United 1 : 1 West Bromwich Albion
09.05.2015 16:00 Hull City 0 : 1 Burnley FC
09.05.2015 16:00 Stoke 3 : 0 Tottenham
09.05.2015 16:00 Leicester City 2 : 0 Southampton
09.05.2015 13:45 Everton 0 : 2 Sunderland
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.05.2015 21:00 Hull City 1 : 3 Arsenal Londyn
03.05.2015 17:00 Tottenham 0 : 1 Manchester City
03.05.2015 14:30 Chelsea 1 : 0 Crystal Palace
02.05.2015 18:30 Manchester United 0 : 1 West Bromwich Albion
02.05.2015 16:00 Swansea City 2 : 0 Stoke
02.05.2015 16:00 Liverpool 2 : 1 Queens Park Rangers
02.05.2015 16:00 Liverpool 2 : 1 Queens Park Rangers
02.05.2015 16:00 Sunderland 2 : 1 Southampton
02.05.2015 16:00 West Ham United 1 : 0 Burnley FC
02.05.2015 16:00 Aston Villa 3 : 2 Everton
02.05.2015 13:45 Leicester City 3 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 17:00 Arsenal Londyn 0 : 0 Chelsea
26.04.2015 14:30 Everton 3 : 0 Manchester United
25.04.2015 18:30 Manchester City 3 : 2 Aston Villa
25.04.2015 16:00 Queens Park Rangers 0 : 0 West Ham United
25.04.2015 16:00 West Bromwich Albion 0 : 0 Liverpool
25.04.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 2 Hull City
25.04.2015 16:00 Burnley FC 0 : 1 Leicester City
25.04.2015 16:00 Stoke 1 : 1 Sunderland
25.04.2015 16:00 Newcastle United 2 : 3 Swansea City
25.04.2015 13:45 Southampton 2 : 2 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.04.2015 21:00 Liverpool 2 : 0 Newcastle United
12.04.2015 17:00 Manchester United - : - Manchester City
12.04.2015 14:30 Queens Park Rangers 0 : 1 Chelsea
11.04.2015 18:30 Burnley FC 0 : 1 Arsenal Londyn
11.04.2015 16:00 Sunderland 1 : 4 Crystal Palace
11.04.2015 16:00 Tottenham 0 : 1 Aston Villa
11.04.2015 16:00 Southampton 2 : 0 Hull City
11.04.2015 16:00 West Bromwich Albion 2 : 3 Leicester City
11.04.2015 16:00 West Ham United 1 : 1 Stoke
11.04.2015 13:45 Swansea City 1 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.05.2015 20:45 Arsenal Londyn 0 : 0 Sunderland
28.04.2015 20:45 Hull City 1 : 0 Liverpool
19.04.2015 17:00 Newcastle United 1 : 3 Tottenham
19.04.2015 14:30 Manchester City 2 : 0 West Ham United
18.04.2015 18:30 Chelsea 1 : 0 Manchester United
18.04.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 2 West Bromwich Albion
18.04.2015 16:00 Leicester City 2 : 0 Swansea City
18.04.2015 16:00 Stoke 2 : 1 Southampton
18.04.2015 16:00 Everton 1 : 0 Burnley FC
07.04.2015 20:45 Aston Villa 3 : 3 Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.04.2015 21:00 Crystal Palace 2 : 1 Manchester City
05.04.2015 17:00 Sunderland 1 : 0 Newcastle United
05.04.2015 14:30 Burnley FC 0 : 0 Tottenham
04.04.2015 18:30 Chelsea 2 : 1 Stoke
04.04.2015 16:00 Leicester City 2 : 1 West Ham United
04.04.2015 16:00 Manchester United 3 : 1 Aston Villa
04.04.2015 16:00 Everton 1 : 0 Southampton
04.04.2015 16:00 Swansea City 3 : 1 Hull City
04.04.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 4 Queens Park Rangers
04.04.2015 13:45 Arsenal Londyn 4 : 1 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 17:00 Hull City 2 : 3 Chelsea
22.03.2015 17:00 Queens Park Rangers 1 : 2 Everton
22.03.2015 14:30 Liverpool 1 : 2 Manchester United
21.03.2015 18:30 West Ham United 1 : 0 Sunderland
21.03.2015 16:00 Aston Villa 0 : 1 Swansea City
21.03.2015 16:00 Tottenham 4 : 3 Leicester City
21.03.2015 16:00 Stoke 1 : 2 Crystal Palace
21.03.2015 16:00 Southampton 2 : 0 Burnley FC
21.03.2015 13:45 Manchester City 3 : 0 West Bromwich Albion
21.02.2015 16:00 Newcastle United 1 : 2 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.03.2015 21:00 Swansea City 0 : 1 Liverpool
15.03.2015 17:00 Everton 3 : 0 Newcastle United
15.03.2015 17:00 Manchester United 3 : 0 Tottenham
15.03.2015 14:30 Chelsea 1 : 1 Southampton
14.03.2015 18:30 Burnley FC 1 : 0 Manchester City
14.03.2015 16:00 Arsenal Londyn 3 : 0 West Ham United
14.03.2015 16:00 Sunderland 0 : 4 Aston Villa
14.03.2015 16:00 Leicester City 0 : 0 Hull City
14.03.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Stoke
14.03.2015 13:45 Crystal Palace 3 : 1 Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.03.2015 21:00 Liverpool 2 : 0 Burnley FC
04.03.2015 20:45 Stoke 2 : 0 Everton
04.03.2015 20:45 Newcastle United 0 : 1 Manchester United
04.03.2015 20:45 Manchester City 2 : 0 Leicester City
04.03.2015 20:45 West Ham United 0 : 1 Chelsea
04.03.2015 20:45 Queens Park Rangers 1 : 2 Arsenal Londyn
04.03.2015 20:45 Tottenham 3 : 2 Swansea City
03.03.2015 20:45 Aston Villa 2 : 1 West Bromwich Albion
03.03.2015 20:45 Hull City 1 : 1 Sunderland
03.03.2015 20:45 Southampton 1 : 0 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.04.2015 20:45 Leicester City - : - Chelsea
07.03.2015 16:00 Queens Park Rangers 1 : 2 Tottenham
01.03.2015 15:05 Arsenal Londyn 2 : 0 Everton
01.03.2015 13:00 Liverpool 2 : 1 Manchester City
28.02.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Southampton
28.02.2015 16:00 Stoke 1 : 0 Hull City
28.02.2015 16:00 Newcastle United 1 : 0 Aston Villa
28.02.2015 16:00 Manchester United 2 : 0 Sunderland
28.02.2015 16:00 Burnley FC 0 : 1 Swansea City
28.02.2015 13:45 West Ham United 1 : 3 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.02.2015 17:15 Southampton 0 : 2 Liverpool
22.02.2015 15:05 Everton 2 : 2 Leicester City
22.02.2015 13:00 Tottenham 2 : 2 West Ham United
21.02.2015 18:30 Manchester City 5 : 0 Newcastle United
21.02.2015 16:00 Aston Villa 1 : 2 Queens Park Rangers
21.02.2015 16:00 Chelsea 1 : 1 Burnley FC
21.02.2015 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Arsenal Londyn
21.02.2015 16:00 Swansea City 2 : 1 Manchester United
21.02.2015 16:00 Hull City 2 : 1 Queens Park Rangers
21.02.2015 16:00 Sunderland 0 : 0 West Bromwich Albion
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.02.2015 21:00 West Bromwich Albion 2 : 0 Swansea City
11.02.2015 20:45 Manchester United 3 : 1 Burnley FC
11.02.2015 20:45 Chelsea 1 : 0 Everton
11.02.2015 20:45 Stoke 1 : 4 Manchester City
11.02.2015 20:45 Southampton 0 : 0 West Ham United
11.02.2015 20:45 Crystal Palace 1 : 1 Newcastle United
10.02.2015 21:00 Liverpool 3 : 2 Tottenham
10.02.2015 20:45 Arsenal Londyn 2 : 1 Leicester City
10.02.2015 20:45 Sunderland 0 : 2 Queens Park Rangers
10.02.2015 20:45 Hull City 2 : 0 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.02.2015 17:15 West Ham United 1 : 1 Manchester United
08.02.2015 15:05 Newcastle United 1 : 1 Stoke
08.02.2015 13:00 Burnley FC 2 : 2 West Bromwich Albion
07.02.2015 18:30 Everton 0 : 0 Liverpool
07.02.2015 16:00 Aston Villa 1 : 2 Chelsea
07.02.2015 16:00 Leicester City 0 : 1 Crystal Palace
07.02.2015 16:00 Manchester City 1 : 1 Hull City
07.02.2015 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Southampton
07.02.2015 16:00 Swansea City 1 : 1 Sunderland
07.02.2015 13:45 Tottenham 2 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.02.2015 17:00 Southampton 0 : 1 Swansea City
01.02.2015 14:30 Arsenal Londyn 5 : 0 Aston Villa
31.01.2015 18:30 Chelsea 1 : 1 Manchester City
31.01.2015 16:00 Stoke 3 : 1 Queens Park Rangers
31.01.2015 16:00 Manchester United 3 : 1 Leicester City
31.01.2015 16:00 Liverpool 2 : 0 West Ham United
31.01.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 1 Everton
31.01.2015 16:00 West Bromwich Albion 0 : 3 Tottenham
31.01.2015 16:00 Sunderland 2 : 0 Burnley FC
31.01.2015 13:45 Hull City 0 : 3 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2015 21:00 Everton 0 : 0 West Bromwich Albion
18.01.2015 17:00 Manchester City 0 : 2 Arsenal Londyn
18.01.2015 14:30 West Ham United 3 : 0 Hull City
17.01.2015 18:30 Newcastle United 1 : 2 Southampton
17.01.2015 16:00 Aston Villa 0 : 2 Liverpool
17.01.2015 16:00 Burnley FC 2 : 3 Crystal Palace
17.01.2015 16:00 Tottenham 2 : 1 Sunderland
17.01.2015 16:00 Leicester City 0 : 1 Stoke
17.01.2015 16:00 Swansea City 0 : 5 Chelsea
17.01.2015 16:00 Queens Park Rangers 0 : 2 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.01.2015 17:00 Manchester United 0 : 1 Southampton
11.01.2015 14:30 Arsenal Londyn 3 : 0 Stoke
10.01.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Hull City
10.01.2015 16:00 Swansea City 1 : 1 West Ham United
10.01.2015 16:00 Leicester City 1 : 0 Aston Villa
10.01.2015 16:00 Everton 1 : 1 Manchester City
10.01.2015 16:00 Chelsea 2 : 0 Newcastle United
10.01.2015 16:00 Burnley FC 2 : 1 Queens Park Rangers
10.01.2015 16:00 Crystal Palace 2 : 1 Tottenham
10.01.2015 13:45 Sunderland 0 : 1 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.01.2015 18:30 Tottenham 5 : 3 Chelsea
01.01.2015 16:00 Aston Villa 0 : 0 Crystal Palace
01.01.2015 16:00 Southampton 2 : 0 Arsenal Londyn
01.01.2015 16:00 Queens Park Rangers 1 : 1 Swansea City
01.01.2015 16:00 Newcastle United 3 : 3 Burnley FC
01.01.2015 16:00 Manchester City 3 : 2 Sunderland
01.01.2015 16:00 Liverpool 2 : 2 Leicester City
01.01.2015 16:00 Hull City 2 : 0 Everton
01.01.2015 16:00 West Ham United 1 : 1 West Bromwich Albion
01.01.2015 13:45 Stoke 1 : 1 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.12.2014 21:00 Liverpool 4 : 1 Swansea City
28.12.2014 17:15 Newcastle United 3 : 2 Everton
28.12.2014 16:00 Aston Villa 0 : 0 Sunderland
28.12.2014 16:00 Stoke 2 : 0 West Bromwich Albion
28.12.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 0 Crystal Palace
28.12.2014 16:00 Manchester City 2 : 2 Burnley FC
28.12.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Leicester City
28.12.2014 16:00 West Ham United 1 : 2 Arsenal Londyn
28.12.2014 15:05 Southampton 1 : 1 Chelsea
28.12.2014 13:00 Tottenham 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.12.2014 16:00 Burnley FC 0 : 1 Liverpool
26.12.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 1 Queens Park Rangers
26.12.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Aston Villa
26.12.2014 16:00 Sunderland 1 : 3 Hull City
26.12.2014 16:00 Manchester United 3 : 1 Newcastle United
26.12.2014 16:00 Leicester City 1 : 2 Tottenham
26.12.2014 16:00 Everton 0 : 1 Stoke
26.12.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 Southampton
26.12.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 3 Manchester City
26.12.2014 13:45 Chelsea 2 : 0 West Ham United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2014 21:00 Stoke 0 : 2 Chelsea
21.12.2014 17:00 Liverpool 2 : 2 Arsenal Londyn
21.12.2014 14:30 Newcastle United 0 : 1 Sunderland
20.12.2014 16:00 Aston Villa 1 : 1 Manchester United
20.12.2014 16:00 Tottenham 2 : 1 Burnley FC
20.12.2014 16:00 Southampton 3 : 0 Everton
20.12.2014 16:00 Queens Park Rangers 3 : 2 West Bromwich Albion
20.12.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Swansea City
20.12.2014 16:00 West Ham United 2 : 0 Leicester City
20.12.2014 13:45 Manchester City 3 : 0 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.12.2014 21:00 Everton 3 : 1 Queens Park Rangers
14.12.2014 17:00 Swansea City 1 : 2 Tottenham
14.12.2014 14:30 Manchester United 3 : 0 Liverpool
13.12.2014 18:30 Arsenal Londyn 4 : 1 Newcastle United
13.12.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Aston Villa
13.12.2014 16:00 Sunderland 1 : 1 West Ham United
13.12.2014 16:00 Leicester City 0 : 1 Manchester City
13.12.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 1 Stoke
13.12.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Hull City
13.12.2014 16:00 Burnley FC 1 : 0 Southampton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 21:00 Southampton 1 : 2 Manchester United
07.12.2014 17:00 Aston Villa 2 : 1 Leicester City
07.12.2014 14:30 West Ham United 3 : 1 Swansea City
06.12.2014 18:30 Manchester City 1 : 0 Everton
06.12.2014 16:00 Queens Park Rangers 2 : 0 Burnley FC
06.12.2014 16:00 Hull City 0 : 0 West Bromwich Albion
06.12.2014 16:00 Liverpool 0 : 0 Sunderland
06.12.2014 16:00 Tottenham 0 : 0 Crystal Palace
06.12.2014 16:00 Stoke 3 : 2 Arsenal Londyn
06.12.2014 13:45 Newcastle United 2 : 1 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.12.2014 20:45 Arsenal Londyn 1 : 0 Southampton
03.12.2014 20:45 Chelsea 3 : 0 Tottenham
03.12.2014 20:45 Everton 1 : 1 Hull City
03.12.2014 20:45 Sunderland 1 : 4 Manchester City
02.12.2014 21:00 Crystal Palace 0 : 1 Aston Villa
02.12.2014 21:00 West Bromwich Albion 1 : 2 West Ham United
02.12.2014 20:45 Burnley FC 1 : 1 Newcastle United
02.12.2014 20:45 Leicester City 1 : 3 Liverpool
02.12.2014 20:45 Manchester United 2 : 1 Stoke City
02.12.2014 20:45 Swansea City 2 : 0 Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.11.2014 17:00 Tottenham 2 : 1 Everton
30.11.2014 14:30 Southampton 0 : 3 Manchester City
29.11.2014 18:30 Sunderland 0 : 0 Chelsea
29.11.2014 16:00 Burnley FC 1 : 1 Aston Villa
29.11.2014 16:00 Liverpool 1 : 0 Stoke City
29.11.2014 16:00 Manchester United 3 : 0 Hull City
29.11.2014 16:00 Queens Park Rangers 3 : 2 Leicester City
29.11.2014 16:00 Swansea City 1 : 1 Crystal Palace
29.11.2014 16:00 West Ham United 1 : 0 Newcastle United
29.11.2014 13:45 West Bromwich Albion 0 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 21:00 Aston Villa 1 : 1 Southampton
23.11.2014 17:00 Hull City 1 : 2 Tottenham
23.11.2014 14:30 Crystal Palace 3 : 1 Liverpool
22.11.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 2 Manchester United
22.11.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 West Bromwich Albion
22.11.2014 16:00 Everton 2 : 1 West Ham United
22.11.2014 16:00 Leicester City 0 : 0 Sunderland
22.11.2014 16:00 Manchester City 2 : 1 Swansea City
22.11.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Queens Park Rangers
22.11.2014 16:00 Stoke City 1 : 2 Burnley FC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 17:00 Swansea City 2 : 1 Arsenal Londyn
09.11.2014 14:30 Sunderland 1 : 1 Everton
09.11.2014 14:30 Tottenham 1 : 2 Stoke
09.11.2014 14:30 West Bromwich Albion 0 : 2 Newcastle United
08.11.2014 18:30 Queens Park Rangers 2 : 2 Manchester City
08.11.2014 16:00 Burnley FC 1 : 0 Hull City
08.11.2014 16:00 Manchester United 1 : 0 Crystal Palace
08.11.2014 16:00 Southampton 2 : 0 Leicester City
08.11.2014 16:00 West Ham United 0 : 0 Aston Villa
08.11.2014 13:45 Liverpool 1 : 2 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Crystal Palace 1 : 3 Sunderland
02.11.2014 17:00 Aston Villa 1 : 2 Tottenham
02.11.2014 14:30 Manchester City 1 : 0 Manchester United
01.11.2014 16:00 Arsenal Londyn 3 : 0 Burnley FC
01.11.2014 16:00 Chelsea 2 : 1 Queens Park Rangers
01.11.2014 16:00 Everton 0 : 0 Swansea City
01.11.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Southampton
01.11.2014 16:00 Leicester City 0 : 1 West Bromwich Albion
01.11.2014 16:00 Stoke City 2 : 2 West Ham United
01.11.2014 13:45 Newcastle United 1 : 0 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 21:00 Queens Park Rangers 2 : 0 Aston Villa
26.10.2014 17:00 Manchester United 1 : 1 Chelsea
26.10.2014 14:30 Burnley FC 1 : 3 Everton
26.10.2014 14:30 Tottenham 1 : 2 Newcastle United
25.10.2014 18:30 Swansea City 2 : 0 Leicester City
25.10.2014 16:00 Liverpool 0 : 0 Hull City
25.10.2014 16:00 Southampton 1 : 0 Stoke City
25.10.2014 16:00 Sunderland 0 : 2 Arsenal Londyn
25.10.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Crystal Palace
25.10.2014 13:45 West Ham United 2 : 1 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 21:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Manchester United
19.10.2014 17:00 Stoke 2 : 1 Swansea City
19.10.2014 14:30 Queens Park Rangers 2 : 3 Liverpool
18.10.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 2 Hull City
18.10.2014 16:00 Burnley FC 1 : 3 West Ham United
18.10.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Chelsea
18.10.2014 16:00 Everton 3 : 0 Aston Villa
18.10.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Leicester City
18.10.2014 16:00 Southampton 8 : 0 Sunderland
18.10.2014 13:45 Manchester City 4 : 1 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:15 West Ham United 2 : 0 Queens Park Rangers
05.10.2014 15:05 Chelsea 2 : 0 Arsenal Londyn
05.10.2014 15:05 Tottenham 1 : 0 Southampton
05.10.2014 13:00 Manchester United 2 : 1 Everton
04.10.2014 18:30 Aston Villa 0 : 2 Manchester City
04.10.2014 16:00 Hull City 2 : 0 Crystal Palace
04.10.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Burnley FC
04.10.2014 16:00 Liverpool 2 : 1 West Bromwich Albion
04.10.2014 16:00 Sunderland 3 : 1 Stoke City
04.10.2014 16:00 Swansea City 2 : 2 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Stoke City 1 : 0 Newcastle United
28.09.2014 17:00 West Bromwich Albion 4 : 0 Burnley FC
27.09.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 1 Tottenham
27.09.2014 16:00 Chelsea 3 : 0 Aston Villa
27.09.2014 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Leicester City
27.09.2014 16:00 Hull City 2 : 4 Manchester City
27.09.2014 16:00 Manchester United 2 : 1 West Ham United
27.09.2014 16:00 Southampton 2 : 1 Queens Park Rangers
27.09.2014 13:45 Liverpool 1 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:00 Everton 2 : 3 Crystal Palace
21.09.2014 17:00 Manchester City 1 : 1 Chelsea
21.09.2014 14:30 Leicester City 5 : 3 Manchester United
21.09.2014 14:30 Tottenham 0 : 1 West Bromwich Albion
20.09.2014 18:30 West Ham United 3 : 1 Liverpool
20.09.2014 16:00 Aston Villa 0 : 3 Arsenal Londyn
20.09.2014 16:00 Burnley FC 0 : 0 Sunderland
20.09.2014 16:00 Newcastle United 2 : 2 Hull City
20.09.2014 16:00 Swansea City 0 : 1 Southampton
20.09.2014 13:45 Queens Park Rangers 2 : 2 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 21:00 Hull City 2 : 2 West Ham United
14.09.2014 17:00 Manchester United 4 : 0 Queens Park Rangers
13.09.2014 18:30 Liverpool 0 : 1 Aston Villa
13.09.2014 16:00 Chelsea 4 : 2 Swansea City
13.09.2014 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Burnley FC
13.09.2014 16:00 Southampton 4 : 0 Newcastle United
13.09.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Leicester City
13.09.2014 16:00 Sunderland 2 : 2 Tottenham
13.09.2014 16:00 West Bromwich Albion 0 : 2 Everton
13.09.2014 13:45 Arsenal Londyn 2 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:00 Leicester City 1 : 1 Arsenal Londyn
31.08.2014 14:30 Aston Villa 2 : 1 Hull City
31.08.2014 14:30 Tottenham 0 : 3 Liverpool
30.08.2014 18:30 Everton 3 : 6 Chelsea
30.08.2014 16:00 Manchester City 0 : 1 Stoke City
30.08.2014 16:00 Newcastle United 3 : 3 Crystal Palace
30.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 1 : 0 Sunderland
30.08.2014 16:00 Swansea City 3 : 0 West Bromwich Albion
30.08.2014 16:00 West Ham United 1 : 3 Southampton
30.08.2014 13:45 Burnley FC 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 21:00 Manchester City 3 : 1 Liverpool
24.08.2014 17:00 Sunderland 1 : 1 Manchester United
24.08.2014 14:30 Hull City 1 : 1 Stoke
24.08.2014 14:30 Tottenham 4 : 0 Queens Park Rangers
23.08.2014 18:00 Everton 2 : 2 Arsenal Londyn
23.08.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Leicester City
23.08.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 West Ham United
23.08.2014 16:00 Southampton 0 : 0 West Bromwich Albion
23.08.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Burnley FC
23.08.2014 13:45 Aston Villa 0 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 21:00 Burnley FC 1 : 3 Chelsea
17.08.2014 17:00 Newcastle United 0 : 2 Manchester City
17.08.2014 14:30 Liverpool 2 : 1 Southampton
16.08.2014 18:30 Arsenal Londyn 2 : 1 Crystal Palace
16.08.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Everton
16.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Hull City
16.08.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Aston Villa
16.08.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Sunderland
16.08.2014 16:00 West Ham United 0 : 1 Tottenham
16.08.2014 13:45 Manchester United 1 : 2 Swansea City
drużyna mecze bramki punkty
1. Manchester City 14 30:14 29
2. Leicester City 14 29:21 29
3. Manchester United 14 20:10 28
4. Arsenal Londyn 14 24:12 27
5. Tottenham 14 24:11 25
6. Liverpool 14 18:15 23
7. Crystal Palace 14 19:14 22
8. West Ham United 14 25:21 22
9. Everton 14 27:19 21
10. Southampton 14 20:17 20
11. Watford FC 14 15:16 19
12. Stoke City 14 11:14 19
13. West Bromwich Albion 14 13:18 18
14. Chelsea 14 17:23 15
15. Swansea City 14 14:19 14
16. Norwich City 14 17:25 13
17. Sunderland 14 16:26 12
18. AFC Bournemouth 14 17:30 10
19. Newcastle United 14 14:30 10
20. Aston Villa 14 12:27 5

Wyniki

Tabele

<Primera Division>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.02.2016 20:30 Deportivo LC 2 : 2 Rayo Vallecano
31.01.2016 20:30 Real Madryt 6 : 0 Espanyol
31.01.2016 18:15 UD Las Palmas 2 : 1 Celta Vigo
31.01.2016 16:00 Valencia 0 : 1 Sporting Gijon
31.01.2016 12:00 Sevilla 3 : 1 Levante
30.01.2016 22:05 Real Sociedad 2 : 1 Real Betis
30.01.2016 20:30 Villarreal 1 : 0 Granada CF
30.01.2016 18:15 Getafe 0 : 1 Athletic Bilbao
30.01.2016 18:15 Eibar 1 : 2 Malaga
30.01.2016 16:00 FC Barcelona 2 : 1 Atletico Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.01.2016 20:30 Levante 3 : 2 UD Las Palmas
24.01.2016 20:30 Real Betis 1 : 1 Real Madryt
24.01.2016 18:15 Deportivo LC 1 : 1 Valencia
24.01.2016 16:00 Atletico Madryt 0 : 0 Sevilla
24.01.2016 12:00 Athletic Bilbao 5 : 2 Eibar
23.01.2016 22:05 Rayo Vallecano 3 : 0 Celta Vigo
23.01.2016 20:30 Granada CF 3 : 2 Getafe
23.01.2016 18:15 Espanyol 2 : 2 Villarreal
23.01.2016 16:00 Malaga 1 : 2 FC Barcelona
22.01.2016 20:30 Sporting Gijon 5 : 1 Real Sociedad
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.01.2016 20:30 Eibar 5 : 1 Granada CF
17.01.2016 20:30 FC Barcelona 6 : 0 Athletic Bilbao
17.01.2016 18:15 UD Las Palmas 0 : 3 Atletico Madryt
17.01.2016 18:15 Getafe 3 : 1 Espanyol
17.01.2016 16:00 Real Madryt 5 : 1 Sporting Gijon
17.01.2016 12:00 Valencia 2 : 2 Rayo Vallecano
16.01.2016 22:05 Real Sociedad 1 : 1 Deportivo LC
16.01.2016 20:30 Villarreal 0 : 0 Real Betis
16.01.2016 18:15 Celta Vigo 4 : 3 Levante
16.01.2016 16:00 Sevilla 2 : 1 Malaga
18.01.2015 20:30 Eibar 5 : 1 Granada CF
18.01.2015 20:30 Eibar 5 : 1 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.01.2016 20:30 Celta Vigo 0 : 2 Atletico Madryt
10.01.2016 18:15 UD Las Palmas 1 : 1 Malaga
10.01.2016 18:15 Eibar 2 : 1 Espanyol
10.01.2016 16:00 Real Sociedad 2 : 0 Valencia
10.01.2016 12:00 Villarreal 2 : 0 Sporting Gijon
09.01.2016 22:05 Levante 2 : 1 Rayo Vallecano
09.01.2016 20:30 Real Madryt 5 : 0 Deportivo LC
09.01.2016 18:15 Sevilla 2 : 0 Athletic Bilbao
09.01.2016 18:15 Getafe 1 : 0 Real Betis
09.01.2016 16:00 FC Barcelona 4 : 0 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.01.2016 20:30 Sporting Gijon 1 : 2 Getafe
03.01.2016 20:30 Valencia 2 : 2 Real Madryt
03.01.2016 18:15 Deportivo LC 1 : 2 Villarreal
03.01.2016 18:15 Athletic Bilbao 2 : 2 UD Las Palmas
03.01.2016 16:00 Granada CF 2 : 1 Sevilla
03.01.2016 16:00 Real Betis 0 : 4 Eibar
03.01.2016 12:00 Rayo Vallecano 2 : 2 Real Sociedad
02.01.2016 22:05 Malaga 2 : 0 Celta Vigo
02.01.2016 20:30 Atletico Madryt 1 : 0 Levante
02.01.2016 16:00 Espanyol 0 : 0 FC Barcelona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.12.2015 16:00 Villarreal 1 : 0 Valencia
30.12.2015 21:00 UD Las Palmas 4 : 1 Granada CF
30.12.2015 20:30 Getafe 0 : 0 Deportivo LC
30.12.2015 20:30 Celta Vigo 0 : 1 Athletic Bilbao
30.12.2015 20:30 FC Barcelona 4 : 0 Real Betis
30.12.2015 18:30 Eibar 2 : 0 Sporting Gijon
30.12.2015 18:15 Rayo Vallecano 0 : 2 Atletico Madryt
30.12.2015 18:15 Sevilla 2 : 0 Espanyol
30.12.2015 16:00 Real Madryt 3 : 1 Real Sociedad
30.12.2015 16:00 Levante 0 : 1 Malaga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.12.2015 20:30 Malaga 1 : 0 Atletico Madryt
20.12.2015 18:15 Real Sociedad 0 : 2 Villarreal
20.12.2015 18:15 Granada CF 0 : 2 Celta Vigo
20.12.2015 18:15 Athletic Bilbao 2 : 0 Levante
20.12.2015 16:00 Real Madryt 10 : 2 Rayo Vallecano
19.12.2015 22:05 Deportivo LC 2 : 0 Eibar
19.12.2015 20:30 Real Betis 0 : 0 Sevilla
19.12.2015 18:15 Espanyol 1 : 0 UD Las Palmas
19.12.2015 16:00 Valencia 2 : 2 Getafe
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.12.2015 20:30 Villarreal 1 : 0 Real Madryt
13.12.2015 18:15 Atletico Madryt 2 : 1 Athletic Bilbao
13.12.2015 16:00 Eibar 1 : 1 Valencia
13.12.2015 12:00 Rayo Vallecano 1 : 2 Malaga
12.12.2015 22:05 UD Las Palmas 1 : 0 Real Betis
12.12.2015 20:30 Sevilla 2 : 0 Sporting Gijon
12.12.2015 18:15 Levante 1 : 2 Granada CF
12.12.2015 18:15 Celta Vigo 1 : 0 Espanyol
12.12.2015 16:00 FC Barcelona 2 : 2 Deportivo LC
11.12.2015 20:30 Getafe 1 : 1 Real Sociedad
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.12.2015 20:30 Espanyol 1 : 1 Levante
06.12.2015 18:15 Sporting Gijon 3 : 1 UD Las Palmas
06.12.2015 18:15 Athletic Bilbao 0 : 0 Malaga
06.12.2015 16:00 Villarreal 2 : 1 Rayo Vallecano
06.12.2015 12:00 Real Sociedad 2 : 1 Eibar
05.12.2015 22:05 Real Betis 1 : 1 Celta Vigo
05.12.2015 22:00 Deportivo LC 1 : 1 Sevilla
05.12.2015 20:30 Valencia 1 : 1 FC Barcelona
05.12.2015 18:15 Granada CF 0 : 2 Atletico Madryt
05.12.2015 16:00 Real Madryt 4 : 1 Getafe
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.11.2015 20:30 Sevilla 1 : 0 Valencia
29.11.2015 18:15 Rayo Vallecano 0 : 3 Athletic Bilbao
29.11.2015 16:00 Eibar 0 : 2 Real Madryt
29.11.2015 12:00 Getafe 2 : 0 Villarreal
28.11.2015 22:05 Celta Vigo 2 : 1 Sporting Gijon
28.11.2015 22:00 UD Las Palmas 0 : 2 Deportivo LC
28.11.2015 20:30 Malaga 2 : 2 Granada CF
28.11.2015 18:15 Atletico Madryt 1 : 0 Espanyol
28.11.2015 16:00 FC Barcelona 4 : 0 Real Sociedad
27.11.2015 20:30 Levante 0 : 1 Real Betis
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.11.2015 20:30 Getafe 1 : 1 Rayo Vallecano
22.11.2015 20:30 Real Betis 0 : 1 Atletico Madryt
22.11.2015 18:15 Granada CF 2 : 0 Athletic Bilbao
22.11.2015 16:00 Villarreal 1 : 1 Eibar
22.11.2015 12:00 Sporting Gijon 0 : 3 Levante
21.11.2015 22:05 Deportivo LC 2 : 0 Celta Vigo
21.11.2015 22:00 Valencia 1 : 1 UD Las Palmas
21.11.2015 20:30 Espanyol 2 : 0 Malaga
21.11.2015 18:15 Real Madryt 0 : 4 FC Barcelona
21.11.2015 16:00 Real Sociedad 2 : 0 Sevilla
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.11.2015 20:30 Sevilla 3 : 2 Real Madryt
08.11.2015 18:15 Atletico Madryt 1 : 0 Sporting Gijon
08.11.2015 16:00 FC Barcelona 3 : 0 Villarreal
08.11.2015 12:00 Athletic Bilbao 2 : 1 Espanyol
07.11.2015 22:05 Malaga 0 : 1 Real Betis
07.11.2015 20:30 Rayo Vallecano 2 : 1 Granada CF
07.11.2015 20:30 Eibar 3 : 1 Getafe
07.11.2015 18:15 Levante 1 : 1 Deportivo LC
07.11.2015 16:00 Celta Vigo 1 : 5 Valencia
06.11.2015 20:30 UD Las Palmas 2 : 0 Real Sociedad
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.11.2015 20:30 Real Betis 1 : 3 Athletic Bilbao
01.11.2015 18:15 Sporting Gijon 1 : 0 Malaga
01.11.2015 16:00 Espanyol 1 : 1 Granada CF
01.11.2015 12:00 Eibar 1 : 0 Rayo Vallecano
31.10.2015 22:05 Real Sociedad 2 : 3 Celta Vigo
31.10.2015 20:30 Getafe 0 : 2 FC Barcelona
31.10.2015 18:15 Villarreal 2 : 1 Sevilla
31.10.2015 18:15 Valencia 3 : 0 Levante
31.10.2015 16:00 Real Madryt 3 : 1 UD Las Palmas
30.10.2015 20:30 Deportivo LC 1 : 1 Atletico Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2015 20:30 Athletic Bilbao 3 : 0 Sporting Gijon
25.10.2015 20:30 Atletico Madryt 2 : 1 Valencia
25.10.2015 18:15 FC Barcelona 3 : 1 Eibar
25.10.2015 16:00 UD Las Palmas 0 : 0 Villarreal
25.10.2015 12:00 Levante 0 : 4 Real Sociedad
24.10.2015 22:05 Malaga 2 : 0 Deportivo LC
24.10.2015 20:30 Sevilla 5 : 0 Getafe
24.10.2015 18:15 Granada CF 1 : 1 Real Betis
24.10.2015 16:00 Celta Vigo 1 : 3 Real Madryt
23.10.2015 20:30 Rayo Vallecano 3 : 0 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2015 20:30 Sporting Gijon 3 : 3 Granada CF
18.10.2015 20:30 Deportivo LC 2 : 2 Athletic Bilbao
18.10.2015 18:15 Getafe 4 : 0 UD Las Palmas
18.10.2015 16:00 Real Sociedad 0 : 2 Atletico Madryt
18.10.2015 12:00 Villarreal 1 : 2 Celta Vigo
17.10.2015 22:05 Real Betis 1 : 3 Espanyol
17.10.2015 22:00 Valencia 3 : 0 Malaga
17.10.2015 20:30 FC Barcelona 5 : 2 Rayo Vallecano
17.10.2015 18:15 Eibar 1 : 1 Sevilla
17.10.2015 16:00 Real Madryt 3 : 0 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.10.2015 20:30 Atletico Madryt 1 : 1 Real Madryt
04.10.2015 18:15 Levante 1 : 0 Villarreal
04.10.2015 16:00 Athletic Bilbao 3 : 1 Valencia
04.10.2015 12:00 Rayo Vallecano 0 : 2 Real Betis
03.10.2015 22:05 Malaga 3 : 1 Real Sociedad
03.10.2015 22:00 UD Las Palmas 0 : 2 Eibar
03.10.2015 20:30 Espanyol 1 : 2 Sporting Gijon
03.10.2015 18:15 Granada CF 1 : 1 Deportivo LC
03.10.2015 16:00 Sevilla 2 : 1 FC Barcelona
02.10.2015 20:30 Celta Vigo 0 : 0 Getafe
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.09.2015 20:30 Real Sociedad 0 : 0 Athletic Bilbao
27.09.2015 18:15 Getafe 3 : 0 Levante
27.09.2015 16:00 Deportivo LC 3 : 0 Espanyol
27.09.2015 12:00 Sporting Gijon 1 : 2 Real Betis
26.09.2015 22:05 Eibar 1 : 1 Celta Vigo
26.09.2015 20:30 Villarreal 1 : 0 Atletico Madryt
26.09.2015 20:30 Sevilla 3 : 2 Rayo Vallecano
26.09.2015 18:15 Real Madryt 0 : 0 Malaga
26.09.2015 16:00 FC Barcelona 2 : 1 UD Las Palmas
25.09.2015 20:30 Valencia 1 : 0 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.09.2015 22:05 Betis Sewilla 1 : 2 Deportivo LC
23.09.2015 22:00 UD Las Palmas 2 : 0 Sevilla
23.09.2015 22:00 Malaga 0 : 1 Villarreal
23.09.2015 21:00 Athletic Bilbao 1 : 2 Real Madryt
23.09.2015 20:00 Celta Vigo 4 : 1 FC Barcelona
23.09.2015 20:00 Rayo Vallecano 2 : 1 Sporting Gijon
23.09.2015 20:00 Levante 2 : 2 Eibar
22.09.2015 22:00 Granada CF 0 : 3 Real Sociedad
22.09.2015 20:00 Atletico Madryt 2 : 0 Getafe
22.09.2015 20:00 Espanyol 1 : 0 Valencia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.09.2015 20:30 FC Barcelona 4 : 1 Levante
20.09.2015 20:30 UD Las Palmas 0 : 1 Rayo Vallecano
20.09.2015 18:15 Villarreal 3 : 1 Athletic Bilbao
20.09.2015 16:00 Deportivo LC 2 : 3 Sporting Gijon
20.09.2015 12:00 Sevilla 1 : 2 Celta Vigo
19.09.2015 22:00 Real Sociedad 2 : 3 Espanyol
19.09.2015 20:30 Eibar 0 : 2 Atletico Madryt
19.09.2015 18:15 Valencia 0 : 0 Betis Sewilla
19.09.2015 16:00 Real Madryt 1 : 0 Granada CF
18.09.2015 20:30 Getafe 1 : 0 Malaga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2015 20:30 Rayo Vallecano 1 : 3 Deportivo LC
13.09.2015 20:30 Malaga 0 : 0 Eibar
13.09.2015 18:15 Celta Vigo 3 : 3 UD Las Palmas
13.09.2015 16:00 Athletic Bilbao 3 : 1 Getafe
13.09.2015 12:00 Granada CF 1 : 3 Villarreal
12.09.2015 22:00 Betis Sewilla 1: 0 Real Sociedad
12.09.2015 20:30 Atletico Madryt 1 : 2 FC Barcelona
12.09.2015 18:15 Sporting Gijon 0 : 1 Valencia
12.09.2015 16:00 Espanyol 0 : 6 Real Madryt
11.09.2015 20:30 Levante 1 : 1 Sevilla
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.08.2015 22:30 Getafe 1 : 2 Granada CF
30.08.2015 22:30 UD Las Palmas 0 : 0 Levante
30.08.2015 20:30 Sevilla 0 : 3 Atletico Madryt
30.08.2015 20:30 Valencia 1 : 1 Deportivo LC
30.08.2015 18:30 Eibar 2 : 0 Athletic Bilbao
29.08.2015 22:30 Real Madryt 5 : 0 Real Betis
29.08.2015 22:00 Celta Vigo 3 : 0 Rayo Vallecano
29.08.2015 20:30 FC Barcelona 1 : 0 Malaga
29.08.2015 18:30 Real Sociedad 0 : 0 Sporting Gijon
28.08.2015 20:30 Villarreal 3 : 1 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2015 20:30 Granada CF 1 : 3 Eibar
23.08.2015 22:30 Real Betis 1 : 1 Villarreal
23.08.2015 22:00 Levante 1 : 2 Celta Vigo
23.08.2015 20:30 Sporting Gijon 0 : 0 Real Madryt
23.08.2015 18:30 Athletic Bilbao 0 : 1 FC Barcelona
22.08.2015 22:30 Rayo Vallecano 0 : 0 Valencia
22.08.2015 20:30 Atletico Madryt 1 : 0 UD Las Palmas
22.08.2015 18:30 Deportivo LC 0 : 0 Real Sociedad
22.08.2015 18:30 Espanyol 1 : 0 Getafe
21.08.2015 20:30 Malaga 0 : 0 Sevilla
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.04.2015 20:30 Valencia 3 : 0 Levante
12.04.2015 21:00 Cordoba CF 0 : 2 Elche CF
12.04.2015 19:00 Real Sociedad 2 : 2 Deportivo LC
12.04.2015 17:00 Espanyol 1 : 0 Athletic Bilbao
12.04.2015 12:00 Getafe 1: 1 Villarreal
11.04.2015 22:00 Almeria 3 : 0 Granada CF
11.04.2015 22:00 Celta Vigo 6 : 1 Rayo Vallecano
11.04.2015 20:00 Sevilla 2 : 2 FC Barcelona
11.04.2015 18:00 Malaga 2 : 2 Atletico Madryt
11.04.2015 16:00 Real Madryt 3 : 0 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.04.2015 22:00 Elche CF 0 : 1 Getafe
09.04.2015 22:00 Villarreal 0 : 3 Espanyol
09.04.2015 20:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Valencia
08.04.2015 22:00 Granada CF 1 : 1 Celta Vigo
08.04.2015 22:00 Rayo Vallecano 0 : 2 Real Madryt
08.04.2015 20:00 FC Barcelona 4 : 0 Almeria
08.04.2015 20:00 Deportivo LC 1 : 1 Cordoba CF
07.04.2015 22:00 Eibar 1 : 0 Malaga
07.04.2015 22:00 Levante 1 : 2 Sevilla
07.04.2015 20:00 Atletico Madryt 2 : 0 Real Sociedad
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.04.2015 20:00 Espanyol 1 : 1 Elche CF
05.04.2015 21:00 Celta Vigo 0 : 1 FC Barcelona
05.04.2015 19:00 Getafe 2 : 1 Deportivo LC
05.04.2015 17:00 Valencia 0 : 0 Villarreal
05.04.2015 12:00 Real Madryt 9 : 1 Granada CF
04.04.2015 22:00 Malaga 1 :1 Real Sociedad
04.04.2015 20:00 Almeria 1 : 4 Levante
04.04.2015 18:00 Cordoba CF 0 : 2 Atletico Madryt
04.04.2015 16:00 Sevilla 2 : 0 Athletic Bilbao
03.04.2015 20:45 Eibar 1 : 2 Rayo Vallecano
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 21:00 FC Barcelona 2 : 1 Real Madryt
22.03.2015 19:00 Sociedad 3 : 1 Cordoba CF
22.03.2015 17:00 Villarreal 0 : 2 Sevilla
22.03.2015 12:00 Deportivo LC 0 : 0 Espanyol
21.03.2015 22:00 Athletic Bilbao 2 : 1 Almeria
21.03.2015 22:00 Granada CF 0 : 0 Eibar
21.03.2015 20:00 Levante 0 : 1 Celta Vigo
21.03.2015 18:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Malaga
21.03.2015 16:00 Atletico Madryt 2 : 0 Getafe
20.03.2015 20:45 Elche CF 0 : 4 Valencia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.03.2015 20:45 Getafe 0 : 1 Sociedad
15.03.2015 21:00 Real Madryt 2 : 0 Levante
15.03.2015 19:00 Sevilla 3 : 0 Elche CF
15.03.2015 17:00 Malaga 2 : 0 Cordoba CF
14.03.2015 20:00 Rayo Vallecano 3 : 1 Granada CF
14.03.2015 18:00 Eibar 0 : 2 FC Barcelona
14.03.2015 16:00 Espanyol 0 : 0 Atletico Madryt
13.03.2015 20:45 Valencia 2 : 0 Deportivo LC
08.03.2015 22:00 Celta Vigo 1 : 2 Athletic Bilbao
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2015 20:45 Cordoba CF 1 : 2 Getafe
08.03.2015 21:00 Atletico Madryt 1 : 1 Valencia
08.03.2015 19:00 Villarreal 4 : 1 Celta Vigo
08.03.2015 17:00 Sociedad 1 : 0 Espanyol
08.03.2015 12:00 FC Barcelona 6 : 1 Rayo Vallecano
07.03.2015 22:00 Granada CF 1 : 0 Malaga
07.03.2015 20:00 Elche CF 1 : 0 Almeria
07.03.2015 18:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Real Madryt
07.03.2015 16:00 Deportivo LC 3 : 4 Sevilla
06.03.2015 20:45 Levante 2 : 1 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 20:45 Celta Vigo 1 : 1 Elche CF
01.03.2015 21:00 Real Madryt 1 : 1 Villarreal
01.03.2015 19:00 Sevilla 0 : 0 Atletico Madryt
01.03.2015 17:00 Eibar 0 : 1 Athletic Bilbao
01.03.2015 12:00 Valencia 2 : 0 Sociedad
28.02.2015 22:00 Malaga 3 : 2 Getafe
28.02.2015 20:00 Almeria 0 : 2 Deportivo LC
28.02.2015 18:00 Rayo Vallecano 4 : 2 Levante
28.02.2015 16:00 Granada CF 1 : 3 FC Barcelona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.02.2015 20:45 Espanyol 2 : 1 Cordoba CF
23.02.2015 20:45 Levante 2 : 1 Granada CF
22.02.2015 22:00 Elche CF 0 : 2 Real Madryt
22.02.2015 19:00 Villarreal 1 : 0 Eibar
22.02.2015 17:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Rayo Vallecano
22.02.2015 12:00 Sociedad 4 : 3 Sevilla
21.02.2015 22:00 Deportivo LC 0 : 2 Celta Vigo
21.02.2015 20:00 Atletico Madryt 3 : 0 Almeria
21.02.2015 18:00 Cordoba CF 1 : 2 Valencia
21.02.2015 16:00 FC Barcelona 0 : 1 Malaga
20.02.2015 20:45 Getafe 2 : 1 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.02.2015 20:45 Eibar 0 : 1 Elche CF
15.02.2015 21:00 Celta Vigo 2 : 0 Atletico Madryt
15.02.2015 19:00 Rayo Vallecano 2 : 0 Villarreal
15.02.2015 17:00 FC Barcelona 5 : 0 Levante
15.02.2015 12:00 Valencia 1 : 0 Getafe
14.02.2015 20:00 Granada CF 0 : 0 Athletic Bilbao
14.02.2015 18:00 Real Madryt 2 : 0 Deportivo LC
14.02.2015 16:00 Sevilla 3 : 0 Cordoba CF
13.02.2015 20:45 Almeria 2 : 2 Sociedad
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2015 20:45 Elche CF 2 : 0 Rayo Vallecano
08.02.2015 21:00 Athletic Bilbao 2 : 5 FC Barcelona
08.02.2015 19:00 Espanyol 1 : 2 Valencia
08.02.2015 17:00 Getafe 2 : 1 Sevilla
08.02.2015 12:00 Cordoba CF 1 : 2 Almeria
07.02.2015 22:00 Sociedad 1 : 1 Celta Vigo
07.02.2015 20:00 Levante 4 : 1 Malaga
07.02.2015 18:00 Villarreal 2 : 0 Granada CF
07.02.2015 16:00 Atletico Madryt 4 : 0 Real Madryt
06.02.2015 20:45 Deportivo LC 2 : 0 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.02.2015 20:45 Malaga 1 : 0 Valencia
01.02.2015 21:00 FC Barcelona 3 : 2 Espanyol
01.02.2015 19:00 Sevilla 3 : 2 Espanyol
01.02.2015 17:00 Almeria 1 : 0 Getafe
01.02.2015 12:00 Levante 0 : 2 Athletic Bilbao
31.01.2015 22:00 Celta Vigo 1 : 0 Cordoba CF
31.01.2015 20:00 Granada CF 1 : 0 Elche CF
31.01.2015 18:00 Eibar 1 : 3 Atletico Madryt
31.01.2015 16:00 Real Madryt 3 : 1 Sociedad
30.01.2015 20:45 Rayo Vallecano 1 : 2 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2015 20:45 Getafe 2 : 1 Celta Vigo
25.01.2015 21:00 Valencia 3 : 1 Sevilla
25.01.2015 19:00 Espanyol 3 : 0 Almeria
25.01.2015 17:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Malaga
25.01.2015 12:00 Deportivo LC 2 : 2 Granada CF
24.01.2015 22:00 Villarreal 1 : 0 Levante
24.01.2015 22:00 Sociedad 1 : 0 Eibar
24.01.2015 20:00 Atletico Madryt 3 : 1 Rayo Vallecano
24.01.2015 18:00 Elche CF 0 : 6 FC Barcelona
24.01.2015 16:00 Cordoba CF 1 : 2 Real Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.01.2015 21:00 Elche CF 1 : 0 Levante
18.01.2015 21:00 Sevilla 2 : 0 Malaga
18.01.2015 19:00 Deportivo LC 0 : 4 FC Barcelona
18.01.2015 17:00 Atletico Madryt 2 : 0 Granada CF
18.01.2015 12:00 Getafe 0 : 3 Real Madryt
17.01.2015 22:00 Espanyol 1 : 0 Celta Vigo
17.01.2015 20:00 Villarreal 2 : 0 Athletic Bilbao
17.01.2015 18:00 Valencia 3 : 2 Almeria
17.01.2015 16:00 Sociedad 0 : 1 Rayo Vallecano
16.01.2015 20:45 Cordoba CF 1 : 1 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.01.2015 20:45 Rayo Vallecano 0 : 1 Cordoba CF
11.01.2015 21:00 FC Barcelona 3 : 1 Atletico Madryt
11.01.2015 19:00 Granada CF 1 : 1 Sociedad
11.01.2015 19:00 Granada CF 1 : 1 Sociedad
11.01.2015 17:00 Athletic Bilbao 1 : 2 Elche CF
11.01.2015 12:00 Almeria 0 : 2 Sevilla
10.01.2015 22:00 Eibar 2 : 1 Getafe
10.01.2015 18:00 Malaga 1 : 1 Villarreal
10.01.2015 16:00 Real Madryt 3 : 0 Espanyol
09.01.2015 20:45 Levante 0 : 0 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.01.2015 20:45 Cordoba CF 2 : 0 Granada CF
04.01.2015 21:00 Sociedad 1 : 0 FC Barcelona
04.01.2015 19:00 Espanyol 1 : 2 Eibar
04.01.2015 17:00 Valencia 2 : 1 Real Madryt
04.01.2015 12:00 Getafe 1 : 2 Rayo Vallecano
03.01.2015 22:00 Malaga 1 : 2 Almeria
03.01.2015 22:00 Deportivo LC 1 : 0 Athletic Bilbao
03.01.2015 20:00 Elche CF 2 : 2 Villarreal
03.01.2015 18:00 Sevilla 1 : 0 Celta Vigo
03.01.2015 16:00 Atletico Madryt 3 : 1 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.02.2015 20:45 Real Madryt 2 : 1 Sevilla
21.12.2014 20:00 Granada CF 1 : 1 Getafe
21.12.2014 20:00 Elche CF 1 : 2 Malaga
21.12.2014 20:00 Athletic Bilbao 1 : 4 Atletico Madryt
21.12.2014 12:00 Villarreal 3 : 0 Deportivo LC
20.12.2014 22:00 Rayo Vallecano 1 : 3 Espanyol
20.12.2014 20:00 Eibar 0 : 1 Valencia
20.12.2014 18:00 Levante 1 : 1 Sociedad
20.12.2014 16:00 FC Barcelona 5 : 0 Cordoba CF
19.12.2014 20:45 Celta Vigo 0 : 1 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.12.2014 20:45 Deportivo LC 1 : 0 Elche CF
14.12.2014 21:00 Sociedad 1 : 1 Athletic Bilbao
14.12.2014 19:00 Atletico Madryt 0 : 1 Villarreal
14.12.2014 17:00 Sevilla 0 : 0 Eibar
14.12.2014 12:00 Espanyol 2 : 1 Granada CF
13.12.2014 22:00 Malaga 1 : 0 Celta Vigo
13.12.2014 20:00 Cordoba CF 0 : 0 Levante
13.12.2014 18:00 Valencia 3 : 0 Rayo Vallecano
13.12.2014 16:00 Getafe 0 : 0 FC Barcelona
12.12.2014 20:45 Almeria 1 : 4 Real Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 19:00 Levante 1 : 1 Getafe
08.12.2014 17:00 Eibar 5 : 2 Almeria
07.12.2014 21:00 Granada CF 1 : 1 Valencia
07.12.2014 19:00 Villarreal 4 : 0 Sociedad
07.12.2014 17:00 FC Barcelona 5 : 1 Espanyol
07.12.2014 12:00 Rayo Vallecano 0 : 1 Sevilla
06.12.2014 22:00 Deportivo LC 0 : 1 Malaga
06.12.2014 20:00 Real Madryt 3 : 0 Celta Vigo
06.12.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Cordoba CF
06.12.2014 16:00 Elche CF 0 : 2 Atletico Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 20:45 Almeria 0 : 1 Rayo Vallecano
30.11.2014 21:00 Valencia 0 : 1 FC Barcelona
30.11.2014 19:00 Cordoba CF 0 : 2 Villarreal
30.11.2014 17:00 Sevilla 5 : 1 Granada CF
30.11.2014 12:00 Atletico Madryt 2 : 0 Deportivo LC
29.11.2014 22:00 Celta Vigo 0 : 1 Eibar
29.11.2014 20:00 Malaga 1 : 2 Real Madryt
29.11.2014 18:00 Espanyol 2 : 1 Levante
29.11.2014 16:00 Getafe 1 : 2 Athletic Bilbao
28.11.2014 20:45 Real Sociedad 3 : 0 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 20:45 Granada CF 0 : 0 Almeria
23.11.2014 21:00 Villarreal 2 : 1 Getafe
23.11.2014 19:00 Elche CF 2 : 2 Cordoba CF
23.11.2014 17:00 Levante 2 : 1 Valencia
23.11.2014 12:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Celta Vigo
22.11.2014 22:00 Deportivo LC 0 : 0 Real Sociedad
22.11.2014 20:00 FC Barcelona 5 : 1 Sevilla
22.11.2014 18:00 Eibar 0 : 4 Real Madryt
22.11.2014 16:00 Atletico Madryt 3 : 1 Malaga
21.11.2014 20:45 Athletic Bilbao 3 : 1 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 21:00 Real Sociedad 2 : 1 Atletico Madryt
09.11.2014 19:00 Valencia 0 : 0 Athletic Bilbao
09.11.2014 17:00 Espanyol 1 : 1 Villarreal
09.11.2014 12:00 Sevilla 1 : 1 Levante
08.11.2014 22:00 Celta Vigo 0 : 0 Granada CF
08.11.2014 22:00 Malaga 2 : 1 Eibar
08.11.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Rayo Vallecano
08.11.2014 18:00 Getafe 0 : 0 Elche CF
08.11.2014 16:00 Almeria 1 : 2 FC Barcelona
07.11.2014 20:45 Cordoba CF 0 : 0 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:45 Rayo Vallecano 2 : 3 Eibar
02.11.2014 21:00 Elche CF 2 : 1 Espanyol
02.11.2014 19:00 Levante 2 : 1 Almeria
02.11.2014 17:00 Villarreal 1 : 3 Valencia
02.11.2014 12:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Sevilla
01.11.2014 22:00 Real Sociedad 0 : 1 Malaga
01.11.2014 20:00 FC Barcelona 0 : 1 Celta Vigo
01.11.2014 18:00 Atletico Madryt 4 : 2 Cordoba CF
01.11.2014 16:00 Granada CF 0 : 4 Real Madryt
31.10.2014 20:45 Deportivo LC 1 : 2 Getafe
01.01.2014 18:00 Atletico Madryt - : - Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 21:00 Getafe 0 : 1 Atletico Madryt
26.10.2014 19:00 Sevilla 2 : 1 Villarreal
26.10.2014 17:00 Espanyol 0 : 0 Deportivo LC
26.10.2014 12:00 Malaga 4 : 0 Rayo Vallecano
25.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 1 Real Sociedad
25.10.2014 22:00 Eibar 1 : 1 Granada CF
25.10.2014 20:00 Valencia 3 : 1 Elche CF
25.10.2014 18:00 Real Madryt 3 : 1 FC Barcelona
25.10.2014 16:00 Almeria 0 : 1 Athletic Bilbao
24.10.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 0 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Real Sociedad 1 : 2 Getafe
19.10.2014 21:00 Villarreal 2 : 0 Almeria
19.10.2014 19:00 Elche CF 0 : 2 Sevilla
19.10.2014 17:00 Deportivo LC 3 : 0 Valencia
19.10.2014 12:00 Atletico Madryt 2 : 0 Espanyol
18.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 2 Malaga
18.10.2014 20:00 FC Barcelona 3 : 0 Eibar
18.10.2014 18:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Celta Vigo
18.10.2014 16:00 Levante 0 : 5 Real Madryt
17.10.2014 21:00 Granada CF 0 : 1 Rayo Vallecano
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 21:00 Real Madryt 5 : 0 Athletic Bilbao
05.10.2014 19:00 Espanyol 2 : 0 Real Sociedad
05.10.2014 17:00 Celta Vigo 1 : 3 Villarreal
05.10.2014 12:00 Sevilla 4 : 1 Deportivo LC
04.10.2014 22:00 Almeria 2 : 2 Elche CF
04.10.2014 22:00 Malaga 2 : 1 Granada CF
04.10.2014 20:00 Eibar 3 : 3 Levante
04.10.2014 18:00 Rayo Vallecano 0 : 2 FC Barcelona
04.10.2014 16:00 Valencia 3 : 1 Atletico Madryt
03.10.2014 21:00 Getafe 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 21:00 Cordoba CF 0 : 0 Espanyol
28.09.2014 19:00 Real Sociedad 1 : 1 Valencia
28.09.2014 17:00 Deportivo LC 0 : 1 Almeria
28.09.2014 12:00 Getafe 1 : 0 Malaga
27.09.2014 22:00 Athletic Bilbao 0 : 0 Eibar
27.09.2014 22:00 Levante 0 : 2 Rayo Vallecano
27.09.2014 20:00 Atletico Madryt 4 : 0 Sevilla
27.09.2014 18:00 FC Barcelona 6 : 0 Granada CF
27.09.2014 16:00 Villarreal 0 : 2 Real Madryt
26.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 1 Celta Vigo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Cordoba CF
25.09.2014 20:00 Espanyol 2 : 0 Getafe
24.09.2014 22:00 Sevilla 1 : 0 Real Sociedad
24.09.2014 22:00 Granada CF 0 : 1 Levante
24.09.2014 22:00 Malaga 0 : 0 FC Barcelona
24.09.2014 20:00 Almeria 0 : 1 Atletico Madryt
24.09.2014 20:00 Eibar 1 : 1 Villarreal
24.09.2014 20:00 Rayo Vallecano 2 : 1 Athletic Bilbao
23.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 1 Deportivo LC
23.09.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 20:45 Getafe 0 : 3 Valencia
21.09.2014 21:00 Levante 0 : 5 FC Barcelona
21.09.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 3 Sevilla
21.09.2014 17:00 Villarreal 4 : 2 Rayo Vallecano
21.09.2014 12:00 Real Sociedad 1 : 2 Almeria
20.09.2014 22:00 Espanyol 2 : 2 Malaga
20.09.2014 20:00 Atletico Madryt 2 : 2 Celta Vigo
20.09.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Granada CF
20.09.2014 16:00 Deportivo LC 2 : 8 Real Madryt
19.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 2 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Eibar 0 : 1 Deportivo LC
14.09.2014 21:00 Granada CF 0 : 0 Villarreal
14.09.2014 19:00 Sevilla 2 : 0 Getafe
14.09.2014 17:00 Valencia 3 : 1 Espanyol
14.09.2014 12:00 Rayo Vallecano 2 : 3 Elche CF
13.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 2 Real Sociedad
13.09.2014 20:00 Real Madryt 1 : 2 Atletico Madryt
13.09.2014 18:00 Malaga 0 : 0 Levante
13.09.2014 16:00 FC Barcelona 2 : 0 Athletic Bilbao
12.09.2014 21:00 Almeria 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 23:00 Elche CF 1 : 1 Granada CF
31.08.2014 21:00 Real Sociedad 4 : 2 Real Madryt
31.08.2014 21:00 Deportivo LC 2 : 2 Rayo Vallecano
31.08.2014 19:00 Villarreal 0 : 1 FC Barcelona
30.08.2014 23:00 Espanyol 1 : 2 Sevilla
30.08.2014 21:00 Atletico Madryt 2 : 1 Eibar
30.08.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 1 Celta Vigo
30.08.2014 19:00 Athletic Bilbao 3 : 0 Levante
29.08.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Malaga
29.08.2014 20:00 Getafe 1 : 0 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 22:00 Rayo Vallecano 0 : 0 Atletico Madryt
25.08.2014 20:00 Real Madryt 2 : 0 Cordoba CF
24.08.2014 23:00 Levante 0 : 2 Villarreal
24.08.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 1 Getafe
24.08.2014 21:00 FC Barcelona 3 : 0 Elche CF
24.08.2014 19:00 Eibar 1 : 0 Real Sociedad
23.08.2014 23:00 Almeria 1 : 1 Espanyol
23.08.2014 21:00 Sevilla 1 : 1 Valencia
23.08.2014 21:00 Granada CF 2 : 1 Deportivo LC
23.08.2014 19:00 Malaga 1 : 0 Athletic Bilbao
drużyna mecze bramki punkty
1. FC Barcelona 21 54-17 51
2. Atletico Madryt 22 31-10 48
3. Real Madryt 22 64-20 47
4. Villarreal 22 29-18 44
5. Sevilla 22 31-23 36
6. Athletic Bilbao 22 33-30 34
7. Celta Vigo 22 33-35 34
8. Eibar 22 35-28 33
9. Deportivo LC 22 30-27 30
10. Malaga 19 18-20 27
11. Getafe 22 26-32 26
12. Valencia 22 26-23 25
13. Real Sociedad 22 26-34 24
14. Real Betis 22 15-31 22
15. Espanyol 22 20-41 22
16. UD Las Palmas 22 23-34 21
17. Sporting Gijon 21 23-35 21
18. Rayo Vallecano 22 28-47 20
19. Granada CF 22 24-44 20
20. Levante 22 21-41 17

Wyniki

Tabele

<Serie A
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2016 20:45 Hellas Werona 2 : 1 Atalanta
03.02.2016 20:45 Sampdoria 2 : 2 Torino
03.02.2016 20:45 Palermo 0 : 2 AC Milan
03.02.2016 20:45 Lazio Rzym 0 : 2 Napoli
03.02.2016 20:45 Juventus Turyn 1 : 0 Genoa
03.02.2016 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Chievo Werona
03.02.2016 20:45 Fiorentina 2 : 1 Carpi FC
03.02.2016 20:45 Empoli 1 : 1 Udinese
03.02.2016 18:30 Frosinone Calcio 1 : 0 Bologna
02.02.2016 20:45 Sassuolo 0 : 2 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.01.2016 20:45 AC Milan 3 : 0 Inter Mediolan
31.01.2016 15:00 Udinese 0 : 0 Lazio Rzym
31.01.2016 15:00 Torino 0 : 0 Hellas Werona
31.01.2016 15:00 Napoli 5 : 1 Empoli
31.01.2016 15:00 Genoa 0 : 0 Fiorentina
31.01.2016 15:00 Bologna 3 : 2 Sampdoria
31.01.2016 12:30 Chievo Werona 0 : 4 Juventus Turyn
30.01.2016 20:45 AS Roma 3 : 1 Frosinone Calcio
30.01.2016 18:00 Atalanta 1 : 1 Sassuolo
30.01.2016 15:00 Carpi FC 1 : 1 Palermo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.01.2016 20:45 Juventus Turyn 1 : 0 AS Roma
24.01.2016 15:00 Hellas Werona 1 : 1 Genoa
24.01.2016 15:00 Sassuolo 0 : 2 Bologna
24.01.2016 15:00 Sampdoria 2 : 4 Napoli
24.01.2016 15:00 Palermo 4 : 1 Udinese
24.01.2016 15:00 Lazio Rzym 4 : 1 Chievo Werona
24.01.2016 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Carpi FC
24.01.2016 12:30 Fiorentina 2 : 0 Torino
23.01.2016 20:45 Empoli 2 : 2 AC Milan
23.01.2016 18:00 Frosinone Calcio 0 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.01.2016 20:45 AC Milan 2 : 0 Fiorentina
17.01.2016 15:00 Udinese 0 : 4 Juventus Turyn
17.01.2016 15:00 Chievo Werona 1 : 1 Empoli
17.01.2016 15:00 Carpi FC 2 : 1 Sampdoria
17.01.2016 15:00 Bologna 2 : 2 Lazio Rzym
17.01.2016 15:00 AS Roma 1 : 1 Hellas Werona
17.01.2016 12:30 Genoa 4 : 0 Palermo
16.01.2016 20:45 Napoli 3 : 1 Sassuolo
16.01.2016 18:00 Torino 4 : 2 Frosinone Calcio
16.01.2016 15:00 Atalanta 1 : 1 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.01.2016 20:45 Sampdoria 1 : 2 Juventus Turyn
10.01.2016 15:00 Hellas Werona 0 : 1 Palermo
10.01.2016 15:00 Torino 0 : 1 Empoli
10.01.2016 15:00 Frosinone Calcio 1 : 5 Napoli
10.01.2016 15:00 Bologna 0 : 1 Chievo Werona
10.01.2016 15:00 Atalanta 0 : 2 Genoa
10.01.2016 12:30 Inter Mediolan 0 : 1 Sassuolo
09.01.2016 20:45 AS Roma 1 : 1 AC Milan
09.01.2016 18:00 Fiorentina 1 : 3 Lazio Rzym
09.01.2016 15:00 Carpi FC 2 : 1 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2016 20:45 Napoli 2 : 1 Torino
06.01.2016 18:00 Empoli 0 : 1 Inter Mediolan
06.01.2016 15:00 Sassuolo 2 : 2 Frosinone Calcio
06.01.2016 15:00 Palermo 1 : 3 Fiorentina
06.01.2016 15:00 Lazio Rzym 0 : 0 Carpi FC
06.01.2016 15:00 Juventus Turyn 3 : 0 Hellas Werona
06.01.2016 15:00 Chievo Werona 3 : 3 AS Roma
06.01.2016 15:00 AC Milan 0 : 1 Bologna
06.01.2016 12:30 Udinese 2 : 1 Atalanta
05.01.2016 20:45 Genoa 2 : 3 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.12.2015 20:45 Inter Mediolan 0 : 1 Lazio Rzym
20.12.2015 18:00 Torino 0 : 1 Udinese
20.12.2015 18:00 Sampdoria 2 : 0 Palermo
20.12.2015 18:00 Frosinone Calcio 2 : 4 AC Milan
20.12.2015 15:00 Hellas Werona 1 : 1 Sassuolo
20.12.2015 15:00 Fiorentina 2 : 0 Chievo Werona
20.12.2015 15:00 Atalanta 1 : 3 Napoli
20.12.2015 15:00 AS Roma 2 : 0 Genoa
20.12.2015 12:30 Carpi FC 2 : 3 Juventus Turyn
19.12.2015 20:45 Bologna 2 : 3 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.01.2016 20:45 Sassuolo 1 : 1 Torino
14.12.2015 20:45 Lazio Rzym - : - Sampdoria
13.12.2015 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 Fiorentina
13.12.2015 18:00 Napoli 0 : 0 AS Roma
13.12.2015 15:00 Chievo Werona 1 : 0 Atalanta
13.12.2015 15:00 Empoli 3 : 0 Carpi FC
13.12.2015 15:00 AC Milan 1 : 1 Hellas Werona
12.12.2015 20:45 Udinese 0 : 4 Inter Mediolan
12.12.2015 18:00 Palermo 4 : 1 Frosinone Calcio
12.12.2015 15:00 Genoa 0 : 1 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.12.2015 20:45 Carpi FC 0 : 0 AC Milan
06.12.2015 18:00 Sampdoria 1 : 3 Sassuolo
06.12.2015 15:00 Hellas Werona 0 : 1 Empoli
06.12.2015 15:00 Atalanta 3 : 0 Palermo
06.12.2015 15:00 Frosinone Calcio 0 : 2 Chievo Werona
06.12.2015 15:00 Fiorentina 3 : 0 Udinese
06.12.2015 12:30 Bologna 3 : 2 Napoli
05.12.2015 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Genoa
05.12.2015 15:00 Torino 1 : 1 AS Roma
04.12.2015 20:45 Lazio Rzym 0 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.11.2015 21:00 Napoli 2 : 1 Inter Mediolan
30.11.2015 19:00 Sassuolo 1 : 1 Fiorentina
29.11.2015 20:45 Palermo 0 : 3 Juventus Turyn
29.11.2015 18:00 Empoli 1 : 0 Lazio Rzym
29.11.2015 15:00 Genoa 1 : 2 Carpi FC
29.11.2015 15:00 Frosinone Calcio 3 : 2 Hellas Werona
29.11.2015 15:00 Chievo Werona 2 : 3 Udinese
29.11.2015 15:00 AS Roma 0 : 2 Atalanta
28.11.2015 20:45 AC Milan 4 : 1 Sampdoria
28.11.2015 18:00 Torino 2 : 0 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.11.2015 20:45 Inter Mediolan 4 : 0 Frosinone Calcio
22.11.2015 15:00 Udinese 1 : 0 Sampdoria
22.11.2015 15:00 Lazio Rzym 1 : 1 Palermo
22.11.2015 15:00 Genoa 2 : 1 Sassuolo
22.11.2015 15:00 Fiorentina 2 : 2 Empoli
22.11.2015 15:00 Carpi FC 1 : 2 Chievo Werona
22.11.2015 15:00 Atalanta 0 : 1 Torino
22.11.2015 12:30 Hellas Werona 0 : 2 Napoli
21.11.2015 20:45 Juventus Turyn 1 : 0 AC Milan
21.11.2015 18:00 Bologna 2 : 2 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.11.2015 20:45 Sampdoria 0 : 2 Fiorentina
08.11.2015 18:00 Napoli 1 : 0 Udinese
08.11.2015 15:00 Sassuolo 1 : 0 Carpi FC
08.11.2015 15:00 Empoli 1 : 3 Juventus Turyn
08.11.2015 15:00 Frosinone Calcio 2 : 2 Genoa
08.11.2015 15:00 Palermo 1 : 0 Chievo Werona
08.11.2015 15:00 AS Roma 2 : 0 Lazio Rzym
08.11.2015 12:30 Torino 0 : 1 Inter Mediolan
07.11.2015 20:45 AC Milan 0 : 0 Atalanta
07.11.2015 18:00 Hellas Werona 0 : 2 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2015 21:00 Palermo 0 : 1 Empoli
02.11.2015 19:00 Chievo Werona 1 : 1 Sampdoria
01.11.2015 20:45 Lazio Rzym 1 : 3 AC Milan
01.11.2015 15:00 Udinese 0 : 0 Sassuolo
01.11.2015 15:00 Carpi FC 0 : 0 Hellas Werona
01.11.2015 15:00 Genoa 0 : 0 Napoli
01.11.2015 15:00 Bologna 3 : 0 Atalanta
01.11.2015 12:30 Fiorentina 4 : 1 Frosinone Calcio
31.10.2015 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 AS Roma
31.10.2015 18:00 Juventus Turyn 2 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.10.2015 20:45 Sampdoria 1 : 1 Empoli
28.10.2015 20:45 Frosinone Calcio 2 : 1 Carpi FC
28.10.2015 20:45 Sassuolo 1 : 0 Juventus Turyn
28.10.2015 20:45 Hellas Werona 0 : 2 Fiorentina
28.10.2015 20:45 AS Roma 3 : 1 Udinese
28.10.2015 20:45 AC Milan 1 : 0 Chievo Werona
28.10.2015 20:45 Torino 3 : 3 Genoa
28.10.2015 20:45 Napoli 2 : 0 Palermo
28.10.2015 20:45 Atalanta 2 : 1 Lazio Rzym
27.10.2015 20:45 Bologna 0 : 1 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.10.2015 20:45 Chievo Werona 0 : 1 Napoli
25.10.2015 18:00 Lazio Rzym 3 : 0 Torino
25.10.2015 18:00 Fiorentina 1 : 2 AS Roma
25.10.2015 15:00 Udinese 1 : 0 Frosinone Calcio
25.10.2015 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Atalanta
25.10.2015 15:00 AC Milan 2 : 1 Sassuolo
25.10.2015 12:30 Sampdoria 4 : 1 Hellas Werona
24.10.2015 20:45 Palermo 1 : 1 Inter Mediolan
24.10.2015 18:00 Carpi FC 1 : 2 Bologna
24.10.2015 15:00 Empoli 2 : 0 Genoa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.10.2015 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Juventus Turyn
18.10.2015 15:00 Genoa 3 : 2 Chievo Werona
18.10.2015 15:00 Sassuolo 2 : 1 Lazio Rzym
18.10.2015 15:00 Frosinone Calcio 2 : 0 Sampdoria
18.10.2015 15:00 Atalanta 3 : 0 Carpi FC
18.10.2015 15:00 Hellas Werona 1 : 1 Udinese
18.10.2015 15:00 Napoli 2 : 1 Fiorentina
18.10.2015 12:30 Bologna 0 : 1 Palermo
17.10.2015 20:45 Torino 1 : 1 AC Milan
17.10.2015 18:00 AS Roma 3 : 1 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.10.2015 20:45 Fiorentina 3 : 0 Atalanta
04.10.2015 20:45 AC Milan 0 : 4 Napoli
04.10.2015 18:00 Lazio Rzym 2 : 0 Frosinone Calcio
04.10.2015 18:00 Juventus Turyn 3 : 1 Bologna
04.10.2015 15:00 Sampdoria 1 : 1 Inter Mediolan
04.10.2015 15:00 Palermo 2 : 4 AS Roma
04.10.2015 15:00 Udinese 1 : 1 Genoa
04.10.2015 12:30 Empoli 1 : 0 Sassuolo
03.10.2015 20:45 Chievo Werona 1 : 1 Hellas Werona
03.10.2015 18:00 Carpi FC 2 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.09.2015 21:00 Atalanta 2 : 1 Sampdoria
27.09.2015 20:45 Inter Mediolan 1 : 4 Fiorentina
27.09.2015 19:00 Frosinone Calcio 2 : 0 Empoli
27.09.2015 15:00 Verona 1 : 2 Lazio Rzym
27.09.2015 15:00 Torino 2 : 1 Palermo
27.09.2015 15:00 Sassuolo 1 : 1 Chievo Werona
27.09.2015 15:00 Bologna 1 : 2 Udinese
27.09.2015 12:30 Genoa 1 : 0 AC Milan
26.09.2015 20:45 Napoli 2 : 1 Juventus Turyn
26.09.2015 18:00 AS Roma 5 : 1 Carpi FC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.09.2015 20:45 Empoli 0 : 1 Atalanta
23.09.2015 20:45 Fiorentina 2 : 0 Bologna
23.09.2015 20:45 Carpi FC 0 : 0 Napoli
23.09.2015 20:45 Chievo Werona 1 : 0 Torino
23.09.2015 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Hellas Werona
23.09.2015 20:45 Juventus Turyn 1 : 1 Frosinone Calcio
23.09.2015 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Genoa
23.09.2015 20:45 Sampdoria 2 : 1 AS Roma
23.09.2015 20:45 Palermo 0 : 1 Sassuolo
22.09.2015 20:45 Udinese 2 : 3 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.09.2015 20:45 Napoli 5 : 0 Lazio Rzym
20.09.2015 18:00 Carpi FC 0 : 1 Fiorentina
20.09.2015 15:00 AS Roma 2 : 2 Sassuolo
20.09.2015 15:00 Atalanta 1 : 1 Hellas Werona
20.09.2015 15:00 Bologna 1 : 0 Frosinone Calcio
20.09.2015 15:00 Genoa 0 : 2 Juventus Turyn
20.09.2015 15:00 Torino 2 : 0 Sampdoria
20.09.2015 12:30 Chievo Werona 0 : 1 Inter Mediolan