SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna AC Milan - Inter Mediolan NA ŻYWO. Derby Mediolanu LIVE! Transmisja w TV i STREAM ONLINE

AC Milan - Inter Mediolan NA ŻYWO. Derby Mediolanu LIVE! Transmisja w TV i STREAM ONLINE

15.04.2017, godz. 11:55
AC Milan
AC Milan foto: EAST NEWS

AC Milan - Inter Mediolan NA ŻYWO. Mecz Milan - Inter LIVE w Internecie. Serie A ONLINE i STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. 800 milionów widzów przed telewizorami. Dwa legendarne kluby na murawie. I tylko piłkarze, jakby nie przystający do otaczającej ich otoczki. Bez względu na wszystko, to wciąż jednak derby Mediolanu! Gdzie transmisja w TV z meczu AC Milan - Inter Mediolan?

AC Milan - Inter Mediolan NA ŻYWO. Mecz Milan - Inter LIVE w Internecie. Serie A ONLINE i STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Milan szósty. Inter siódmy. Giganci z Mediolanu od lat nie walczą o tytuł. Miasto, które niegdyś pochwalić mogło się dwoma półfinalistami Ligi Mistrzów, to dziś piłkarska pustynia. Skansen dawnej wielkości, czego największym symbolem jest właśnie przestrzałe San Siro. Wspólny stadion Milanu oraz Interu.

To będą jednak drby wyjątkowe. Po pierwsze - rozgrywane o tak wczesnej porze. To nie pomyłka. Przeoczenie. Montaż oświetlenia. To ukłon w stronę rynku azjatyckiego. Wielka szansa dla obu ekip. Sobotnie spotkanie obejrzeć ma bowiem ponad 800 milionów widzów. Tworząc gigantyczny wręcz potencjał marketingowy oraz finansowy. Po drugie natomiast, w Milanie pierwszy raz od dekad w roli właściciela nie wystąpi Silvio Berlusconi. Ekspansja azjatyckiego kapitału dotarła bowiem już na Półwysep Apeniński. Rossoneri zostali sprzedani i zapewne dla części piłkarzy obecnej drużyny drugiej okazji, by zaimponować nowym właścicielom, nie będzie.

Doczekamy się spektaklu?

AC Milan - Inter Mediolan NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz AC Milan - Inter Mediolan rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:30. Transmisja ze spotkania na antenie Eleven.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: