SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Alex Morgan - najseksowniejsza sportsmenka świata wg Victoria's Secret! [ZDJĘCIA]

Alex Morgan - najseksowniejsza sportsmenka świata wg Victoria's Secret! [ZDJĘCIA]

29.03.2016, godz. 17:25
Alex Morgan
Alex Morgan foto:

Alex Morgan nie tylko świetnie gra w piłkę nożną, ale jest też niezwykle piękną kobietą. Nie dziwi więc, że ostatnio została okrzyknięta najseksowniejszą sportsmenką świata w prestiżowym rankingu stworzonym przez Victoria's Secret. Zobaczcie zdjęcia i galerię pięknej amerykańskiej piłkarki!

Kobieca piłka nożna nie jest może tak widowiskowa pod względem sportowym jak ta męska, ale ilość walorów estetycznych, jakie towarzyszą meczom pań, z pewnością przyciąga przed telewizory i na stadiony tysiące kibiców. Nie dziwi więc fakt, że ta dyscyplina cieszy się niezwykłą popularnością w USA. Kto nie chciałby na żywo zobaczyć pięknych Hope Solo czy Alex Morgan?

Polska na Euro 2016: Kto pewny miejsca w kadrze? Kto wciąż walczy o wyjazd? [ANALIZA]

Właśnie ta druga zawodniczka wygrała ostatnio prestiżowy ranking i została okrzyknięta przez znaną markę Victoria's Secret najseksowniejszą sportsmenką świata! W pokonanym polu pozostawiła swoje koleżanki i rywalki z boiska, ale też gimnastyczki, siatkarki czy tenisistki.

Morgan gra na pozycji napastniczki, a obecnie występuje w drużynie Orlando Pride. Ponatdo od 2010 roku reprezentuje barwy USA w meczach międzynarodowych. A patrząc na galerię jej zdjęć śmiało możemy stwierdzić, że z pewnością poradziłaby sobie także w branży modowej. To przyjemność móc oglądać takie piłkarki w akcji. Nawet jeśli ich poziom sportowy specjalnie nie powala.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: