SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Alex Morgan zagra we Francji! Najpiękniejsza piłkarka świata zmienia klub [ZDJĘCIA]

Alex Morgan zagra we Francji! Najpiękniejsza piłkarka świata zmienia klub [ZDJĘCIA]

20.12.2016, godz. 21:36
Alex Morgan
Alex Morgan foto:

Alex Morgan to nie tylko jedna z najseksowniejszych, ale też najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych piłkarek na całym świecie. 27-letnia piękność postanowiła jednak zmienić klub i teraz będzie cieszyła oko kibiców Olympique Lyon. Francuski zespół może liczyć na jej wyjątkowe umiejętności, ale też na bardzo wysoką wartość marketingową. Poniżej możecie zobaczyć galerię zdjęć pięknej Amerykanki!

Morgan to wielokrotna reprezentantka USA i jedna z najlepszych piłkarek na świecie. W 2012 roku zajęła trzecie miejsce w plebiscycie "Złotej Piłki", a dotychczas występowała w amerykańskim klubie Orlando Pride. Najwyraźniej doszła jednak do wniosku, że w jej życiu powinny nastąpić pewne zmiany i zdecydowała się na transfer!

Pierwsze sześć miesięcy 2017 roku 27-latka spędzi bowiem w Olympique Lyon, który jest mistrzem Francji, zdobywcą Pucharu Francji oraz triumfatorem Ligi Mistrzów - Chcę się rozwijać i przenieść swoją grę na wyższy poziom. Lyon to jedna z najlepszych drużyn na świecie. Trenowanie każdego dnia z tymi niesamowitymi zawodniczkami i nauka wyjątkowego stylu jest właśnie tym, czego teraz potrzebuję. Zawsze moim wielkim marzeniem było wystąpienie w Lidze Mistrzów - powiedziała Morgan.

Lyon może liczyć nie tylko na kapitalne umiejętności Amerykanki, ale też na jej ogromną rozpoznawalność. 27-latka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piłkarek na świecie, z którą chętnie wiążą się różni sponsorzy. Francuski klub może więc mocno skorzystać na wysokiej wartości marketingowej swojej nowej zawodniczki.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: