SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Anna Lewandowska o ciąży: Nadal jestem aktywna zawodowo

Anna Lewandowska o ciąży: Nadal jestem aktywna zawodowo

08.12.2016, godz. 22:39
anna lewandowska
foto: AKPA

Anna Lewandowska po raz pierwszy zabrała głos od czasu, kiedy Robert oznajmił światu, że spodziewają się dziecka. Żona kapitana reprezentacji Polski podziękowała wszystkim za miłe słowa, które para otrzymuje w ostatnich dniach z każdej strony. Jednocześnie zapewniła, że nie zamierza na razie kończyć kariery.

Po tym, jak Robert Lewandowski strzelił gola z rzutu wolnego przeciwko Atletico Madryt w Lidze Mistrzów, popędził szybko po piłkę, schował ją pod koszulkę, wsadził palec do ust i zaczął ssać tak, jakby trzymał w ustach smoczek. Wtedy stało się jasne, że ich rodzina się powiększy. - Ania jest w ciąży. Mogę zdradzić, w którym miesiącu, bo trudno to już utrzymywać w tajemnicy. To piąty miesiąc. Miałem zawsze takie marzenie, że gdy moja żona będzie w ciąży, to poinformuję o tym pierwszy. Piłkę zostawię sobie na pamiątkę, zostanie pewnie podpisana. To dla mnie szczególna piłka. Będę do niej często wracał pamięcią - powiedział w rozmowie z Canal+.

Wówczas wielu kibiców zaczęło się zastanawiać, czy żona kapitana reprezentacji Polski zawiesi sportową karierę w tym szczególnym dla nich okresie, kiedy zdrowie dziecka jest najważniejsze. W specjalnym oświadczeniu na portalu społecznościowym postanowiła wszystkich uspokoić. - Nadal jestem aktywna zawodowo, zarówno jako dietetyk, trener personalny czy coach. Proszę zatem nie interpretować każdego postu, przepisu, ćwiczeń czy wypowiedzi jako dotyczącej ciąży - napisała Anna Lewandowska.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: