SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Anna Lewandowska wspiera Dom Samotnej Matki. Ufundowała w nim kuchnię!

Anna Lewandowska wspiera Dom Samotnej Matki. Ufundowała w nim kuchnię!

07.02.2017, godz. 17:05
Anna Lewandowska w ciąży!
foto: EAST NEWS

Anna Lewandowska od lat znana jest z tego, że chętnie wspiera potrzebujących. I zrobiła to ponownie. Żona kapitana reprezentacji pokusiła się o naprawdę piękny gest, bo przekazała 15 tys. złotych na rzecz Domu Samotnej Matki w Gdańsku. Ten datek pozwolił na gruntowny remont kuchni w placówce.

Anna Lewandowska niejednokrotnie już pokazywała, że potrafi w odpowiedni sposób korzystać ze swej popularności i majątku. Wraz z mężem od dawna pomagają osobom najbardziej potrzebującym czy chorym i nie zamierzają na tym poprzestać.

Kilka dni temu zrobiło się głośno o pięknym zachowaniu żony napastnika Bayernu Monachium, która postanowiła wesprzeć Dom Samotnej Matki w Gdańsku. Lewandowska przekazała na rzecz ośrodka 15 tys. złotych, a to pozwoliło na zakup mebli kuchennych i nowego sprzętu, a także na gruntowny remont pomieszczenia. Pracownicy i podopieczne placówki są zachwyceni tym szczodrym gestem i niezwykle się cieszą, że wreszcie mają nowoczesną i czystą kuchnię.

- Kilka dziewczyn pojechało podziękować Lewandowskiej i wręczyć jej bukiet kwiatów. Były dumne, że mogą spotkać się z tak sławną osobą, a po drugie, że właśnie taka osoba przeznacza na ich rzecz pieniądze. To fajne uczucie, że znani zwracają uwagę na ich potrzeby. – przyznaje Agnieszka Nowak, dyrektorka placówki w Gdańsku.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: