SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Argentyński piłkarz jak rasowy bokser! Uderzył sędziego w twarz [WIDEO]

Argentyński piłkarz jak rasowy bokser! Uderzył sędziego w twarz [WIDEO]

07.09.2016, godz. 13:59
Piłkarz uderzył sędziego w twarz
Piłkarz uderzył sędziego w twarz foto: Twitter

To się nazywa wyprowadzenie ciosu. Argentyński piłkarz zachował się niczym bokser, kiedy tak się zdenerował na sędziego, że uderzył go prosto w twarz, a następnie okładał po ciele. Krewkiego zawodnika musieli uspokajać koledzy z drużyny, ale już wiadomo, że zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje.

Niejednokrotnie można było się przekonać, że praca sędziego nie jest najłatwiejsza, ponieważ może podjąć kontrowersyjną decyzję, która wypaczy wynik spotkania. W takich sytuacjach zawsze jest pełno negatywnych emocji, piłkarze podbiegają do arbitra, próbują z nim dyskutować. Jednak w Argentynie piłkarz sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość i mocnym lewym prostym uderzył prosto w twarz Silvio Ruiza. Na tym się nie skończyło, ponieważ przeszedł do ofensywy i dalej okładał mężczyznę. Aż strach pomyśleć, co by się wydarzyło, gdyby krewkiego zawodnika w porę nie odciągnęli koledzy z drużyny.

Przestraszony arbiter uciekł do szatni, a po 20 minutach przerwał mecz i został przewieziony karetką do szpitala, gdzie trafił na obserwację. Natomiast piłkarzowi grozi trzyletnia dyskwalifikacja. Poniżej materiał WIDEO.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: