SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna Arkadiusz Milik gorąco przywitany przez kibiców Napoli! [WIDEO]

Arkadiusz Milik gorąco przywitany przez kibiców Napoli! [WIDEO]

02.08.2016, godz. 16:09
Arkadiusz Milik, Napoli
foto: EAST NEWS

Arkadiusz Milik od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Napoli. Wicemistrzowie Włoch kupili go z Ajaksu Amsterdam za 32 miliony euro. W poniedziałek odbyła się oficjalna prezentacja na Stadionie San Paolo, a polski napastnik został owacyjnie powitany przez kibiców zebranych na trybunach.

W poniedziałkowy wieczór zostało oficjalnie potwierdzone to, o czym mówiło się już od dłuższego czasu. Arkadiusz Milik odszedł z Ajaksu Amsterdam do Napoli, a wicemistrzowie Włoch zapłacili za polskiego napastnika 32 miliony. 22-latek ma zastąpić sprzedanego do Juventusu i określonego mianem "zdrajcy" Gonzalo Higuaina. - Napoli posiada bogatą historię i niesamowitych, oddanych fanów. Chcę tworzyć tę historię i dać kibicom mnóstwo radośc. To zaszczyt być częścią takiego klubu - powiedział po podpisaniu umowy.

Tego samego dnia przed towarzyskim spotkaniem z Nice kadrowicz Adama Nawałki został zaprezentowany przed 20 tysiącami kibiców zebranych na trybunach San Paolo. Kiedy spiker wyczytał jego imię, fani skandowali nazwisko Milika i powitali go gromkimi brawami. Miejmy nadzieję, że będą go tak fetować również w nowym sezonie Serie A i Lidze Mistrzów po strzelonyh golach. Wicemistrzowie Włoch wygrali mecz 3:0.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: