SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Arkadiusz Milik wzbudza zachwyt mediów. Na treningach strzela jak maszyna!

Arkadiusz Milik wzbudza zachwyt mediów. Na treningach strzela jak maszyna!

23.01.2017, godz. 16:00
Arkadiusz Milik, Napoli
foto: EAST NEWS

Arkadiusz Milik to prawdziwy fenomen! Napastnik SSC Napoli niezwykle szybko wrócił po kontuzji i choć nie wystąpił jeszcze w oficjalnym spotkaniu, to już jest w gazie. Włoskie media obecne na ostatnim treningu drużyny z Neapolu nie mogą uwierzyć w wybitną formę Polaka, który podczas wewnętrznej gierki zdobył aż 5 bramek!

Arkadiusz Milik jest coraz bliżej powrotu na boisko w oficjalnym spotkaniu SSC Napoli. Napastnik nie tylko wrócił do pełnej sprawności - on rządzi na treningach! Dziennikarze obecni na poniedziałkowych ćwiczeniach nie mogą uwierzyć w jego nadzwyczajnie szybki powrót. Co więcej, media chwalą wyśmienitą formę strzelecką Polaka. Zdobył pięć bramek podczas wewnętrznej gierki! Być może będzie do dyspozycji trenera już w meczu z Palermo - mówi reporter Gianluca Gifuni z włoskiego Radia Marte.

Dziennikarz informuje też o konkurencji, z jaką będzie musiał poradzić sobie polski snajper. Jest nią Dries Mertens - skrzydłowy przekwalifikowany tymczasowo na napastnika, który błyszczy w ostatnich meczach Napoli. 30-letni Belg ma za sobą świetne spotkanie z Pascarą, w którym zdobył bramkę, a w meczu z AC Milan popisał się dwiema asystami.

Arkadiusz Milik to prawdziwy medyczny fenomen. Wciąż pamiętamy mecz, w którym doznał poważnej kontuzji kolana. Początkowe plotki i diagnozy nie wskazywały na to, że Polak wróci do pełni sprawności już po trzech miesiącach... a jednak! Trener i zarząd klubu nie wykluczają, że Milika zobaczymy już w niedzielę w meczu z Palermo.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: