SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Bójka na meczu juniorów Legii i Lecha! Kibice kopali się po głowach

Bójka na meczu juniorów Legii i Lecha! Kibice kopali się po głowach

16.06.2017, godz. 10:00
Legia Warszawa, kibice
foto: EAST NEWS

Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa, czyli półfinał Centralnej Ligi Juniorów, okazał się wielką walką nie tylko na boisku, lecz również poza nim. Bynajmniej nie była to tylko walka w wymiarze sportowym - zawodnicy rzucili się na siebie na boisku, po czym zawrzało na trybunach. - Kibice kopiący się po głowach - wspomina obecny na meczu skaut Tomasz Pasieczny.

To była prawdziwa awantura! Półfinał Centralnej Ligi Juniorów rozbudził piłkarzy i kibiców do tego stopnia, że nie potrafili oni utrzymać swoich nerwów na wodzy. Wszystko zaczęło się od brutalnego faulu, po którym zawodnicy momentalnie skoczyli sobie do gardeł. Sytuacja zaangażowała nawet rezerwowych obu zespołów. Po rozdzieleniu znienawidzonych obozów i opanowaniu sytuacji udało się powrócić do sportowego wymiaru rywalizacji.

Co innego na trybunach, gdzie rozpoczęła się rozróba. Punktem zapalnym był boczny sektor. Świadkowie wspominają, że widzieli jak kilku chuliganów kopało lezącego. Na spotkaniu obecny był Tomasz Pasieczny, który nie mógł uwierzyć w to, co widzi. - Na tym poziomie jeszcze tego nie widziałem - skomentował skaut Arsenalu.

Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Rewanżowy mecz odbędzie się w niedzielę 18 czerwca o godzinie 16:00.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: