SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Brat Tomasza Hajty wziął ślub! Góralska zabawa do samego rana! [ZDJĘCIA]

Brat Tomasza Hajty wziął ślub! Góralska zabawa do samego rana! [ZDJĘCIA]

15.07.2017, godz. 17:14
Tomasz Hajto
Tomasz Hajto foto: CYFRA SPORT

Sezon ogórkowy, lato, czas imprez i wesel. W sobotę na to ostatnie wybrał się Tomasz Hajto. Były reprezentant Polski świętował ślub swojego brata Mateusza. I jak zapowiedział sam komentator Polsatu: "Zabawa do samego rana"! Zobaczcie zdjęcia z wesela!

Pan młody wybrał na ten dzień biały garnitur i różowe dodatki: muszkę oraz poszetkę w takim samym kolorze. Zgodnie ze sztuką, w ubiorze brata Hajty Mateusza zabrakło natomiast butonierki. Panna młoda natomiast, jak przystało na tradycyjne góralskie wesele, zdecydowała się na klasyczny styl. W sukni ślubnej wyglądała jednak znakomicie.

Podobnie jak imponująco prezentował się samochód pary młodej. Były reprezentant Polski pochwalił się również zdjęciami z parkingu. Biały Mercedes SLK R172 jest produkowany przez niemiecką markę od 2011 roku. W przypadku "ślubnej" wersji, razem z silnikiem V8, pojazd wyposażony został również w otwierany dach, chociaż w tym przypadku opcja ta okazała się niepotrzebna.

Bo o ile samochody okazały się sprawne, o tyle zawiodła pogoda. Co jednak, sądząc po twittach Tomasza Hajty, w hucznej zabawie raczej nie przeszkodziło!

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: