Robert Lewandowski, Bayern Monachium

Autor: Newsflare/Tarbouriech Roseline via AP

5 goli Lewandowskiego w 9 minut - dziś rocznica! Przeżyjmy to jeszcze raz [WIDEO]

2016-09-22 15:47

Równo rok temu, 22 września 2015 roku, Robert Lewandowski dokonał rzeczy niemożliwej. W zaledwie dziewięć minut strzelił aż pięć goli i trafił na usta całego świata! Polak był w kosmicznej formie podczas spotkania Bayern - VfL Wolfsburg. Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobacz 5 goli Lewandowskiego w 9 minut.

Robert Lewandowski meczem z VfL Wolfsburg pobił liczne rekordy. Jeszcze nikt w historii Bundesligi, a także innych europejskich lig, nie zaliczył takiego wejścia smoka! Warto przypomnieć, że w tym pamiętnym spotkaniu Polak pojawił się na murawie dopiero w drugiej połowie, przy wyniku 0:1. Już w 51. minucie zaznaczył swoją obecność na boisku golem. Dokładnie dziewięć minut później celebrował już... piątą bramkę w tym meczu! Obrońcy i bramkarz "Wilków" nie mogli powstrzymać Lewandowskiego. Każde dotknięcie piłki przez naszego napastnika kończyło się golem. Nawet Pep Guardiola, który prowadził przecież w Barcelonie Leo Messiego, nie mógł w to uwierzyć. Złapał się za głowę i cieszył jak dziecko! Choć "Lewy" jest znakomitym napastnikiem, to już chyba nigdy nie przebije tego wyczynu. To było coś magicznego. Aż trzeba to zobaczyć jeszcze raz!