SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Ancelotti o konflikcie w Bayernie: Lewandowski mi się nie skarżył, a jego agent mówi za dużo

Ancelotti o konflikcie w Bayernie: Lewandowski mi się nie skarżył, a jego agent mówi za dużo

01.07.2017, godz. 21:56
Carlo Ancelotti i Robert Lewandowski
Carlo Ancelotti i Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

Niemieckie media w ostatnim czasie szeroko rozpisują się o nie najlepszej atmosferze Bayernie Monachium. Jeden z najlepszych piłkarzy Bawarczyków, Robert Lewandowski, miał pretensje do kolegów z zespołu o to, że nie pomagali mu oni w walce o tytuł króla strzelców Bundesligi. Po kilku dniach do całej sprawy odniósł się Carlo Ancelotti. Trener mistrzów Niemiec uważa, że agenci "Lewego" niepotrzebnie podsycają atmosferę.

Wszystko zaczęło się od wywiadu dla "Super Expressu". Robert Lewandowski w szczerej rozmowie z Przemysławem Ofiarą przed meczem Polska - Rumunia przyznał otwarcie, że nie odczuwał wsparcia ze strony kolegów z Bayernu Monachium w końcówce sezonu, gdy walczył o koronę króla strzelców Bundesligi z Pierre'em-Emerickiem Aubameyangiem z Borussii Dortmund. - Teraz już nie, ale wcześniej bolało. Może też dlatego, że nie do końca byłem zadowolony z tego, jak drużyna mi pomagała. Odczuwałem złość, byłem rozczarowany postawą zespołu. Tuż po ostatnim spotkaniu właśnie to uczucie mi towarzyszyło - mówił kapitan kadry prowadzonej przez Adama Nawałkę.

Będzie ulica Roberta Lewandowskiego! Kapitan reprezentacji wyraził zgodę

Niemieccy dziennikarze szybko dotarli do tej rozmowy. Sami rozpoczęli swoje "śledztwo" w sprawie psującej się atmosfery na Allianz Arena. Przedstawiciele mediów ustalili, że ostatnie zainteresowanie ze strony Chelsea może tylko pomóc Lewandowskiemu, by stawiać się w jeszcze ważniejszej roli. Jeszcze więcej emocji dostarczyła opinia Maika Barthela. - Nigdy wcześniej nie widziałem go tak rozczarowanego - powiedział agent "Lewego" w wywiadzie dla "Kickera".

Tajemniczy post Lewandowskiego: Czasami trzeba czytać między wierszami

Po kilku dniach do słów przedstawiciela piłkarza odniósł się Carlo Ancelotti. - Dużo za dużo mówią. To nie jest pierwszy raz, gdy agenci mówią coś niewłaściwego w mediach. I nie będzie ostatni. W idealnym świecie, agenci nie mówią nic - powiedział trener Bayernu. Szkoleniowiec dodał także, że nic nie wie o złym samopoczuciu Polaka. - Robert Lewandowski nigdy mi się nie skarżył - podkreślił Włoch.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: