SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Anna Lewandowska ZASZALAŁA! Ma zegarek za 90 tysięcy złotych! [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska ZASZALAŁA! Ma zegarek za 90 tysięcy złotych! [ZDJĘCIA]

26.02.2016, godz. 22:23
Anna Lewandowska, zregarek
Anna Lewandowska foto: instagram

Anna Lewandowska (28 l.) jest nie tylko piękna i perfekcyjnie wysportowana, ale również doskonale ubrana. Ostatnio pokazała się na salonach w butach za 3 tysiące złotych i (uwaga!) zegarku za 90 tysięcy! Zobaczcie, jakie luksusowe cacko nosiła na ręku żona gwiazdora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Zegarek ozdabiający rękę Lewandowskiej to Hublot (luksusowa marka zegarków). Za taki model trzeba zapłacić aż 90 tysięcy złotych! Anna nie zapomniała również odpowiednio dobrać innych części garderoby. Jej buty - trampki marki Giuseppe Zanotti w kolorze skóry - to najpopularniejsze damskie obuwie tego typu w tym sezonie. Ich cena to, bagatela, 3 tysiące złotych!

Zobacz: Anna Lewandowska: Robert zaczął ode mnie tego WYMAGAĆ [WIDEO + GALERIA]

Stylizację pani Lewandowskiej dopełniały czarne spodnie, gustowna koszulka i zwiewna futrzana kamizelka oraz oczywiście nieodłączny, czarujący uśmiech odsłaniający śnieżnobiałe zęby.

Żona Roberta Lewandowskiego (28 l.) najczęściej nie obnosi się publicznie z bogactwem. Jednak - jak widać - czasem pozwala sobie na szaleńczo drogi zakup. Drogi dla przeciętnego Kowalskiego, ale nie dla Lewandowskiego, który zarabia w Bayernie Monachium milion euro miesięcznie. A do tego przecież dochodzą niemałe pieniądze zarabiane przez samą Lewandowską (prowadzi stronę internetową o zdrowym trybie życia, gra w reklamach), która stara się zaprzeczać stereotypowi typowej, nic nierobiącej kobiety piłkarza.

Sprawdź: Anna Lewandowska i Pep Guardiola! "Uwielbiam takich ludzi z pasją!" [ZDJĘCIE]

O odpowiedni dobór odzieży dba również Robert Lewandowski. Dotychczas na salonach pokazywał się w garniturach marki Signor Leone, której właścicielem jest jego szwagier (Radosław Miros, mąż Mileny - siostry Lewandowskiego). Niedawno podpisał umowę z wielką firmą odzieżową - Vistulą.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: