SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Bayern Monachium pozdrawia polskich kibiców i... życzy "Wesołych Świąt"! [ZDJĘCIE]

Bayern Monachium pozdrawia polskich kibiców i... życzy "Wesołych Świąt"! [ZDJĘCIE]

25.12.2016, godz. 15:34
Bayern Monachium
Bayern Monachium foto: EAST NEWS

Bayern Monachium ma miliony fanów na całym świecie, a duży ich odsetek to Polacy, którzy ściskają kciuki za kapitana reprezentacji biało-czerwonych - Roberta Lewandowskiego. Bawarski klub zdaje sobie z tego sprawę i postanowił pozdrowić polskich kibiców oraz życzyć im Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Odkąd Robert Lewandowski trafił do Bayernu Monachium w 2014 roku w Polsce gwałtownie wzrósł odsetek kibiców drużyny z Bawarii. Ci mocno identyfikują się z samym piłkarzem, ale wspierają też drużynę, co nie uszło uwadze przedstawicieli klubu.

Polscy fani Bawarczyków mogą teraz czuć się naprawdę docenieni. Na profilu na Facebooku FCB pojawiła się grafika z życzeniami świątecznymi napisanymi po... polsku! Widać, że w Monachium bardzo doceniają wsparcie, jakie otrzymują z naszego kraju. A sami fani byli takim gestem zachwyceni i wręcz wzruszeni.

"Wow po polsku dziękujemy za pamięć o polskich kibicach to bardzo miłe", "Nawzajem Bawarczycy! Przy okazji szczęśliwego , obfitującego w sukcesy roku 2017. Musicie być znów na samym szczycie!!!", "Jestem pod wrażeniem. Dzięki za pamięć o nas - polskich kibicach. Wesołych świąt!", "Dziękuję za życzenia i ten miły gest! Wesołych Świąt i sukcesów życzę!" - to tylko niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod życzeniami.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: