Sport piłka nożna bundesliga Bayern Monachium wygrał 2:0. Asysta Roberta Lewandowskiego! [WIDEO]

Bayern Monachium wygrał 2:0. Asysta Roberta Lewandowskiego! [WIDEO]

13.09.2014, godz. 17:37
Bayern Monachium
Bayern Monachium foto: EAST NEWS

Bayern Monachium - VfB Stuttgart był dla polskich kibiców najciekawszym meczem 3. kolejki Bundesligi. Mistrz Niemiec wygrał bez problemów 2:0. W drugiej połowie asystę przy bramce zaliczył Robert Lewandowski.

Bayern Monachium wygrał z łatwością, ponieważ Stuttgart nie stawił zbyt silnego oporu. Pomocnicy mistrza Niemiec bez większych problemów przedzierali się pod bramkę Ulreicha. A Stuttgart nie stworzył choćby jednej klarownej sytuacji.

Robert Lewandowski grał dobrze. Często pokazywał się do gry, wychodził do podań. W końcówce cudownie podał do Francka Ribery'ego, dzięki czemu Francuz strzelił drugiego gola dla swojej drużyny. Tuż po tej sytuacji Lewandowski zszedł z boiska, ustępując miejsca Claudio Pizzarro.

FC Bayern - VfB Stuttgart 1893 2:0
Mario Götze 27, Franck Ribéry 85
Bayern: Manuel Neuer - Jérôme Boateng, Dante, Holger Badstuber (43. Gianluca Gaudino), Juan Bernat - Philipp Lahm, Xabi Alonso, David Alaba - Thomas Müller, Robert Lewandowski (87. Claudio Pizarro), Mario Götze (68. Franck Ribéry).
Stuttgart: Sven Ulreich - Florian Klein, Daniel Schwaab, Antonio Rüdiger, Gōtoku Sakai - Martin Harnik, Christian Gentner (69. Carlos Gruezo), Oriol Romeu, Moritz Leitner (81. Alexandru Maxim), Timo Werner - Vedad Ibišević (46. Filip Kostić).

Bayern Monachium - VfB Stuttgart 2:0 (1:0)
Bramkli:
Goetze 27, Ribery 85

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail

92'

Koniec! Bayern - Stuttgart 2:0.

91'

90'

Żółta kartka dla Kosticia

90'

Sędzia dolicza 2 minuty

90'

Mecz już właściwie rozstrzygnięty. Oba zespoły nie przemęczają się

87'

Zmiana w Bayernie! Schodzi Roooobert Lewandowski!!!! Brawo Robert! Za niego Claudio Pizzarro

85'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! 2:0 dla Bayernu!! Lewandowski kapitalnie podaje do Ribery'ego, wbiegającego w pole karne lewą stroną. Francuz od razu strzelił, piłka przeleciała pomiędzy nogami Ulreicha i wpadła do siatki!

84'

Lewandowski zgrał piłkę głową do Lahma, ale czujny był Rudiger

83'

Zgranie Kosticia, ale piłka ląduje w rękawicach Neuera

82'

Ostro na boisku. Dante dostał łupnia i leży na boisku. Sędzia jednak faulu nie odgwizduje

82'

Lahm faulowany przez dwóch graczy Stuttgartu na prawym skrzydle

81'

Zmiana w VfB: Maxim za Leitnera

80'

Alaba z rzutu wolnego wprost w bramkarza

79'

Lahm ostro faulowany przez Gruezo w pobliżu pola karnego. Rzut wolny

76'

Posiadanie piłki dla Bayernu: 64-36

74'

Tak wyściskali się Goetze i Ribery tuż przed zmianą

73'

Co się dzieje! Najpierw poprzeczka, a później słupek po strzałach Roberta Lewandowskiego!

71'

Lewandowski w polu karnym, ale najpierw wypchnięty z niego przez Schwaaba, a potem uwikłał się w drybling i stracił piłkę

69'

Zmiana w Stuttgarcie: Guezo za Gentnera

68'

Zmiana w Bayernie: Ribery za Goetzego

68'

Robert Lewandowski znów zablokowany w polu karnym

66'

Muller długo składał się do strzału, aż rywale zdążyli mu wybić piłkę

62'

Lewandowski dostał piłkę w polu karnym, ale niestety przeleciała mu między nogami i padła łupem bramkarza. Jeszcze Lewy lekko kopnął bramkarza, ale oczywiście nieumyślnie

60'

Żółta kartka dla Xabiego Alonso za taktyczny faul, powstrzymujący groźną kontrę Stuttgartu

59'

Zobaczymy Francka na boisku?

58'

Potężne uderzenie Alaby, ale i koszmarnie niecelne

57'

Lewandowski ambitnie biega pomiędzy stoperami Stuttgartu. Ale oni czujni

56'

Mario Goetze w dobrej sytuacji, ale pogubił się pod bramką VfB

52'

Na razie bardzo spokojnie Bayern, wyczekujący na okazję do kontry. Stuttgart stara się atakować, ale bez pomysłu

47'

Zmiana w VfB: Kostić za Ibisevicia

46'

Rozpoczęła się II połowa!

47'

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie!

46'

Minutę do pierwszej połowy dolicza sędzia

44'

Zgadzamy się!

43'

Badstuber podając w pole karne, coś sobie zrobił. Leżał na murawie, ale w końcu się podniósł

41'

Długie podanie do Lewandowskiego, ale Polak na spalonym

40'

W dobrej okazji Alaba, ale zamiast strzelać, zdecydował się na dośrodkowanie. Niepotrzebnie

39'

Muller w świetnej sytuacji, ale dopada go Rudiger i wybija piłkę. Było groźnie! A Mullerowi podawał Robert Lewandowski

35'

Boateng powalczył o piłkę w polu karnym rywala, ale walczył trochę za ostro. Faul

34'

Efektowne "sanki" Dantego. Kartki nie ma, choć chyba powinien ją zobaczyć...

32'

31'

Kompletnie niepilnowany Rudiger strzela głową obok bramki Bayernu

30'

Harnik dośrodkował na głowę Ibisevicia, piłka jednak daleko obok bramki Neuera

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! 1:0 dla Bayernu!!!! Mario Goetze przejmuje piłkę po wrzutce Xabiego Alonso, strzela nie do obrony w długi róg bramki Ulreicha!

27'

Żółta kartka dla Oriola Romeu za ostry faul na Bernacie

25'

Lewandowski zdecydowanie i ostro walczył o odzyskanie piłki. Sędzia uznał, że faulował. Naszym zdaniem to nieprawidłowa decyzja

22'

W środę Bayern zagra pierwszy mecz w tegorocznej Lidze Mistrzów. Rywalem mistrza Niemiec będzie Manchester City

20'

Muller próbował przedrzeć się w pole karne VfB, ale Schwaab przytomnie wyłuskał mu piłkę

20'

19'

Jest i okazja Stuttgartu. Obrońca Rudiger uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak piłka o dobry metr minęła bramkę

17'

Muller sprytnie chciał podać do Alaby, Austriak jednak nie połapał się w zamiarach kolegi

15'

Dzieje się! Kapitalne strzały Goetzego i Mullera, ale cudownie broni to Ulreich!

14'

Komplet kibiców, 71 tysięcy, ogląda dzisiejsze spotkanie

12'

Fenomenalne podanie od Lahma do Lewandowskiego, ale szybszy bramkarz VfB!

10'

Lewandowski wywrócony przed polem karnym, ale sędzia nie odgwizduje faulu i pozwala grać dalej!

8'

Okazja dla Bayernu! Długie podanie do Mullera, który wychodził na dobrą pozycję, ale Niemiec spanikował i zamiast spokojnie przyjąć piłkę klatką piersiową, postanowił od razu strzelać głową. Zły pomysł

5'

Muller spróbował dośrodkowania na głowę Roberta Lewandowskiego, szybszy jednak bramkarz VfB, który wyłapuje piłkę

4'

W 11 ostatnich meczach Bayernu ze Stuttgartem wygrywał Bayern. Deklasacja.

4'

Mistrz Niemiec tuż przed pierwszym gwizdkiem!

3'

Pierwsza próba podania do Roberta Lewandowskiego, czujni jednak na razie obrońcy Stuttgartu

1'