Sport piłka nożna bundesliga Bayern pokonał Schalke po golu i asyście Lewandowskiego!

Bayern pokonał Schalke po golu i asyście Lewandowskiego!

09.09.2016, godz. 22:30
Robert Lewandowski, Bayern Monachium

Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 0:2 na otwarcie drugiej kolejki Bundesligi. Robert Lewandowski zdobył siódmą bramkę w trzecim meczu nowego sezonu i zapewnił gościom trzy punkty! Asystował także przy drugim trafieniu.

Bayern Monachium nie grał najlepiej w pierwszej połowie spotkania. Piłkarze Schalke byli dobrze zorganizowani w pomocy i obronie, przez co gościom ciężko było się przedrzeć pod bramkę. Robert Lewandowski dwoił się i troił z przodu ataku, lecz nie potrafił wywalczyć sobie dobrej sytuacji do strzelenia gola.

Zrobił to jednak w 82. minucie, gdy wykorzystał sytuację sam na sam! A jeszcze w końcówce spotkania zachował się koleżeńsko i idealnym podaniem obsłużył Kimmicha, który ustalił wynik meczu.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 0:2 (0:0)
Lewandowski 82, Kimmich 90

Schalke: Faehrmann – Hoewedes (C), Naldo, Nastasić, Baba Rahman – Bentaleb, Stambouli, Goretzka – Choupo-Moting, Huntelaar (68. Meyer), Konopljanka (55. Embolo)

Bayern: Neuer – Lahm (C), Javi Martínez, Hummels, Alaba – Alcantara, Alonso (61. Vidal), Sanches (73. Kimmich) – Mueller, Lewandowski, Ribery (63. Costa)

Żółte kartki: Hoewedes - Hummels, Sanches, Vidal

False 2957 False 1 2016-09-09 20:20:00 True 30
autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora