SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Borussia Dortmund zapoczątkowała nową modę. Piłkarze zamienili się w manekiny [WIDEO]

Borussia Dortmund zapoczątkowała nową modę. Piłkarze zamienili się w manekiny [WIDEO]

07.11.2016, godz. 09:55
Roman Weidenfeller, Borussia Dortmund
foto: Facebook

Pamiętacie "Harlem Shake", które królowało w szatniach zespołów piłkarskich na całym świecie? Przebieranie się w maski i szalony taniec to już przeżytek! Borussia Dortmund zapoczątkowała nowy trend, zupełnie odmienny od poprzedniego. Piłkarze BVB przemienili się bowiem na siłowny w... manekiny!

W miniony weekend Borussia Dortmund wygrała w wyjazdowym meczu Bundesligi z Hamburgerem SV aż 5:2. Zaledwie kilka dni wcześniej podopieczni Thomasa Tuchela zapewnili sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Nic dziwnego, że Łukasz Piszczek i spółka są w świetnych humorach. Dortmundczycy wybrali jednak dość nietypowy sposób na świętowanie ostatnich sukcesów. Wcale nie poszli na wspólną kolację, ale na siłownię. Nie ćwiczyli tam jednak zbyt ciężko.

Piłkarze postanowili zapoczątkować nową modę w szatniach. Po zwycięstwach zmienili się w... manekiny. Filmikiem z zabawy podzielił się na Facebooku Mario Goetze, opatrując go hasztagiem #ManequinChallenge. Nie tak dawno w piłkarskich szatniach królował "Harlem Shake". Polegał on na szalonym tańcu w maskach. Czy BVB wyznaczyło nowy trend i tym razem po wygranych na całym świecie piłkarze będą świętować spokojniej, choć nie mniej zabawnie? Czas pokaże, my uważamy, że to ma prawo się przyjąć!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: