SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Efektowne sztuczki, piękne bramki, popisowe zagrania. Tak czaruje Robert Lewandowski [WIDEO]

Efektowne sztuczki, piękne bramki, popisowe zagrania. Tak czaruje Robert Lewandowski [WIDEO]

13.06.2017, godz. 19:36
Robert Lewandowski_1pub
Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

Jeden z profili Bayernu Monachium opublikował króki filmik, który jest kompilacją efektownych zagrań Roberta Lewandowskiego. Możemy w nim podziwiać cuda, jakie z piłką wyczynia piłkarz Bayernu i reprezentacji Polski. To trzeba zobaczyć! Fantastyczne sztuczki, fenomenalne bramki i popisowe zagrania. Robert Lewandowski to piłkarski czarodziej!

"Bramki, sztuczki i zaraźliwy uśmiech" napisano pod filmem opublikowanym na angielskim koncie twitterowym Bayernu Monachium. Przez ponad półtorej minuty możemy podziwiać, co z piłką wyczynia Robert Lewandowski. Samotnie, w ramach zabawy polski snajper potrafi zrobić wszystko. Piłka słucha się go jak mało kogo.

Kiedy obok pojawią się przeciwnicy - niewiele się zmienia. Na treningowej gierce "Lewy" potrafi założyć "siatkę" piłkarzom, uznawanym za najlepszych na świecie. W asyście obrońcy z łatwością przyjmuje trudne dośrodkowanie na klatkę piersiową i oddaje celny strzał z woleja. Ten krótki materiał to piłkarska magia w pigułce. Zobaczcie, jak czaruje na treningach sztukmistrz z Polski.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: