Łukasz Piszczek

Autor: Maciej Kulczyński

Eintracht - Borussia, wynik 3:3. Gol Łukasza Piszczka

2012-09-26 0:08

Borusia Dortmund po niezwykle pasjonującym meczu zremisowała z Eintrachtem Frankfurt 3:3. Jedną z bramek dla podopiecznych Jurgena Kloppa zdobył Łukasz Piszczek.

Mistrzowie Niemiec przystępowali do spotkania we Frankfurcie mocno rozdrażnieni niedawną ligową porazką z HSV. Eintracht z kolei miał prawo czuć się przed tym pojedynkiem bardzo pewnie - w czterech poprzednich meczach zespół z Commerzbank-Arena zdobywał bowiem komplet punktów.

Wtorkowe spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla Borussi. Wynik w 24. minucie otworzył Łukasz Piszczek, natomiast cztery minuty później kolejną bramkę dla BVB zdobył Marco Reus.

Po zmianie stron do głosu częściej zaczęli dochodzić gospodarze i to oni w ciągu zaledwie pięciu minut wbili rywalom dwa gole. Mistrzowie Niemiec odpowiedzieli za sprawą trafienia Mario Goetze, ale ostatnie słowo należało do Eintrachtu. Gola na wagę remisu w 71. minucie zdobył Anderson.