SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Gwiazdor Borussii Dortmund ma nową partnerkę. Przepiękna modelka! [ZDJĘCIA]

Gwiazdor Borussii Dortmund ma nową partnerkę. Przepiękna modelka! [ZDJĘCIA]

30.03.2017, godz. 13:49
Anna Sharypova, dziewczyna Andre Schuerrle
foto:

Andre Schuerrle to gwiazda Borussii Dortmund i reprezentant Niemiec, a ostatnio odnosi też wielkie sukcesy w życiu prywatnym. Skrzydłowy związał się z przepiękną modelką Anną Sharypovą, która nie tylko wspiera go z trybun, ale też m.in. dba o jego dietę! Dla tak urodziwych kobiet aż chce się grać i strzelać gole.

Andre Schuerrle trafił do Borussii Dortmund w lecie 2016 roku, ale dopiero niedawno ustabilizował swoje życie prywatne. Związał się bowiem z piękną modelką Anną Sharypovą, która ostatnio dopingowała go z trybun stadionu w spotkaniu reprezentacji Niemiec z Azerbejdżanem. I najwyraźniej jej obecność na meczu przyniosła zamierzony efekt, bo 26-latek zdobył dwa gole i mocno przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny 4:1.

Nowa partnerka bardzo pozytywnie wpłynęła na zawodnika BVB i nie chodzi tu tylko o dobre samopoczuczie czy życiową stabilizację. Sharypova dba bowiem o dietę Schuerrle! - Od początku roku staram się odżywiać zdrowiej i bardziej świadomie. Dba o to moja dziewczyna - przyznał niedawno piłkarz.

Jego ukochana urodziła się w Kazachstanie, ale mieszka i pracuje w Berlinie. Jest modelką, uwielbia podróżować, a ostatnio towarzyszyła nawet swojemu nowemu chłopakowi w wycieczce do Dubaju. Dla takich pięknych kobiet warto grać i strzelać gole. Zresztą przkeonajcie się sami oglądając naszą galerię!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: