Bayern Monachium

Autor: East News Bayern Monachium

Hamburger obiadem Lewandowskiego. Hat-trick Polaka w pogromie HSV 8:0!

2017-02-25 18:43

Bayern Monachium zmiażdżył słabiutki Hamburger SV. Mistrzowie Niemiec wygrali aż 8:0! Trzy gole strzelił Robert Lewandowski. Mógł mieć ich więcej na swoim koncie, lecz Carlo Ancelotti zdjął Polaka z boiska przy wysokim prowadzeniu. Zobacz hat-trick Lewandowskiego.

Hamburger SV to jedna z ulubionych ofiar Lewandowskiego. Przeciwko tej drużynie grał 15 razy i strzelił aż 13 goli! Kompletowanie hat-tricka rozpoczął w 24. minucie, gdy w swoim stylu wykorzystał rzut karny. Przed końcem pierwszej połowy po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Cudownie przyjął piłkę w polu karnym, oszukał obrońcę i prawą nogą uderzył pod poprzeczkę.

Trzecią bramkę "Lewy" strzelił w 54. minucie. Technicznym strzałem w dłuższy róg bramki Adlera zakończył znakomity kontratak Bayernu. Asystował przy tym golu Arjen Robben po podaniu piętą. Wszystkie bramki "Lewego" można obejrzeć poniżej, w zapisie relacji LIVE.

Carlo Ancelotti uznał, że trzy gole Lewandowskiego wystarczą i szybko zdjął swojego najlepszego snajpera z boiska. Polak mógł jeszcze podziwiać popisy swoich kolegów z ławki rezerwowych. Ci zrobili wielkie show i mecz zakończyli wynikiem 8:0!

Bayern Monachium - Hamburger SV 8:0 (3:0)
Vidal 18, Lewandowski 24 (k), 42, 54, Alaba 56, Coman 65, 70, Robben 87

Bayern: Neuer - Lahm (68. Rafinha), Javi Martínez, Hummels, Alaba - Vidal, Thiago (61. Coman) - Robben, Mueller, Douglas Costa - Lewandowski (58. Sanches)

Hamburger: Adler - Sakai, Mavraj, Djourou, Jung - Walace, Santos - Kostic (72. Waldschmidt), Holtby, Gregoritsch (61. Ekdal) - Mueller (62. Hunt)

Żółte kartki: Santos