Sport piłka nożna bundesliga Hamburger obiadem Lewandowskiego. Hat-trick Polaka w pogromie HSV 8:0!

Hamburger obiadem Lewandowskiego. Hat-trick Polaka w pogromie HSV 8:0!

25.02.2017, godz. 17:43
Bayern Monachium
Bayern Monachium foto: EAST NEWS

Bayern Monachium zmiażdżył słabiutki Hamburger SV. Mistrzowie Niemiec wygrali aż 8:0! Trzy gole strzelił Robert Lewandowski. Mógł mieć ich więcej na swoim koncie, lecz Carlo Ancelotti zdjął Polaka z boiska przy wysokim prowadzeniu. Zobacz hat-trick Lewandowskiego.

Hamburger SV to jedna z ulubionych ofiar Lewandowskiego. Przeciwko tej drużynie grał 15 razy i strzelił aż 13 goli! Kompletowanie hat-tricka rozpoczął w 24. minucie, gdy w swoim stylu wykorzystał rzut karny. Przed końcem pierwszej połowy po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Cudownie przyjął piłkę w polu karnym, oszukał obrońcę i prawą nogą uderzył pod poprzeczkę.

Trzecią bramkę "Lewy" strzelił w 54. minucie. Technicznym strzałem w dłuższy róg bramki Adlera zakończył znakomity kontratak Bayernu. Asystował przy tym golu Arjen Robben po podaniu piętą. Wszystkie bramki "Lewego" można obejrzeć poniżej, w zapisie relacji LIVE.

Carlo Ancelotti uznał, że trzy gole Lewandowskiego wystarczą i szybko zdjął swojego najlepszego snajpera z boiska. Polak mógł jeszcze podziwiać popisy swoich kolegów z ławki rezerwowych. Ci zrobili wielkie show i mecz zakończyli wynikiem 8:0!

Bayern Monachium - Hamburger SV 8:0 (3:0)
Vidal 18, Lewandowski 24 (k), 42, 54, Alaba 56, Coman 65, 70, Robben 87

Bayern: Neuer - Lahm (68. Rafinha), Javi Martínez, Hummels, Alaba - Vidal, Thiago (61. Coman) - Robben, Mueller, Douglas Costa - Lewandowski (58. Sanches)

Hamburger: Adler - Sakai, Mavraj, Djourou, Jung - Walace, Santos - Kostic (72. Waldschmidt), Holtby, Gregoritsch (61. Ekdal) - Mueller (62. Hunt)

Żółte kartki: Santos

KONIEC! Bayern nie miał litości dla HSV i wygrał aż 8:0! Trzy gole strzelił Lewandowski. My już dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejne!

87' - JEST 8:0! ROBBEN wreszcie ma swojego gola!

85' - Pachniało ósmym golem, ale piłka spadła pod nogi Muellera, a Niemiec razi nieskutecznością w tym sezonie. Znów to potwierdził...

80' - Bayern nie zwalnia tempa, ale przez Robbena nie może strzelić ósmej bramki. Holender za wszelką cenę chce się wpisać na listę strzelców i w swoim stylu sam chce kończyć wszystkie akcje.

75' - Goście mają już serdecznie dość tego meczu, a zostało ponad 15 minut! Ile goli strzeli jeszcze Bayern? Mistrzowie nie wyglądają na ekipę, która odpuści sobie dobrą zabawę.

Tak z kolei strzelał Coman na 7:0.

A w taki sposób "Lewy" skompletował hat-tricka! Przypominamy, że teraz siedzi już na ławce rezerwowych.
Robert Lewandowski Fantastic Hattrick Goal HD... przez HdGoal

70' - 7:0 BAYERN! CO TU SIĘ DZIEJE! Ponownie trafił Coman, który od kilku minut jest na boisku.

68' - Ostatnia zmiana w Bayernie. Za Lahma wszedł Rafinha.

65' - BAYERN 6:0! HSV się totalnie posypało. Gola strzelił Coman.

Tak strzelał Alaba na 5:0. Za chwilę dorzucimy trzecią bramkę Lewandowskiego (gol na 4:0).

61' - Kolejne zmiany. W HSV Ekdal wszedł za Gregoritscha, a w Bayernie Coman za Thiago.

58' - Wynik załatwiony, więc nie ma co ryzykować zdrowia Lewandowskiego. Tak uznał Carlo Ancelotti. Polak zszedł z boiska. Za niego pojawił się Renato Sanches.

Tym razem do siatki HSV trafił Alaba po genialnej akcji całego zespołu.

56' - 5:0 BAYERN! TO JEST POGROM!

Cudownie piętą podał do Polaka Robben, a Polak technicznym strzałem w kierunku dalszego słupka nie dał żadnych szans Adlerowi!

54' - 4:0 BAYERN! HAT-TRICK LEWANDOWSKIEGO!!!

52' - Neuer pokazuje, że mimo braku pracy jest w ciągłej gotowości. Groźny strzał z rzutu wolnego złapał bez żadnych problemów.

50' - Bojowo nastawieni wyszli z szatni goście. Od początku drugiej połowy to oni atakują.

46' - Druga część spotkania rozpoczęta.

"Lewy" po prostu zabawił się z obroną HSV!

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Bayern miażdży i zasłużenie prowadzi aż 3:0. Dwa gole strzelił Lewandowski. Pierwszy z karnego można obejrzeć poniżej, a za chwilę podrzucimy drugie trafienie.

Adler obronił strzał Costy, ale piłka spadła pod nogi Lewandowskiego. Polak GENIALNIE przyjął i uderzył pod poprzeczkę!

42' - I WŁAŚNIE MIAŁ OKAZJĘ I STRZELIŁ! 2:0 BAYERN! GOL LEWANDOWSKIEGO!

41' - Lewandowski będzie miał jeszcze mnóstwo okazji na strzelanie kolejnych goli. Bayern postawił dziś na grę skrzydłami i liczne dośrodkowania w pole karne. To woda na młyn dla Polaka.

38' - Pierwsza żółta kartka w tym meczu powędrowała na konto Santosa z HSV. Brzydko potraktował Lahma.

Lewandowski spokojnie może dziś dorzucić jeszcze kilka bramek. Obrona HSV wygląda tragicznie!

35' - Trwa niesamowite oblężenie bramki gości. Piłkarze Bayernu robią co chcą. Zapowiada się pogrom.

31' - Mogło być 3:0! Robben zdołał oddać strzał z woleja po wysokim dośrodkowaniu, ale zabrakło mocy. Adler zdążył do piłki.

Lewandowski do perfekcji opracował strzelanie rzutów karnych. To małe zatrzymanie na lewej nodze myli wszystkich bramkarzy!

28' - A gospodarzom wciąż mało. Znów atakują i szukają trzeciego gola. Obrona HSV ma jeszcze duuużo pracy przed sobą.

Adler rzucił się w prawo, a piłka po strzale Lewandowskiego poleciała w lewo. Tak to się robi!

24' - TAK! 2:0 BAYERN! "Lewy" zrobił to jak profesor!

24' - KARNY DLA BAYERNU! Strzela Lewandowski! Trafi?

Gol Vidala na 1:0.

22' - Polak był znów blisko gola! Dostał kapitalne podanie, lecz bramkarz HSV szybciej ruszył do piłki i zdołał ją wybić wślizgiem.

20' - A teraz poprzeczka po strzale Lewandowskiego! Bayern rozpoczął szturm!

Chilijczyk w swoim stylu znalazł się przed polem karnym i mocno uderzył w kierunku bramki. Adler nie miał większych szans.

18' - 1:0 BAYERN! ARTURO VIDAL!!!

Wcześniej wspominaliśmy o tysięcznym meczu Ancelottiego w roli szkoleniowca. Jaki dostał prezent? Wielkiego precla!

15' - Douglas Santos zdołał się urwać i sprawdził formę Neuera. Może sprawdził to za dużo powiedziane, bo piłka po jego strzale minęła prawy słupek bramki Niemca. Ten nie musiał reagować.

12' - Po przyzwoitym początku goście zostali zupełnie zepchnięci w okolice własnego pola karnego. Piłkarze Bayernu założyli swój zamek i nie chcą wypuścić rywali. Na razie brakuje jednak strzałów na bramkę Adlera.

9' - Pierwsza groźna akcja Bayernu. Alaba dośrodkował w pole karne, ale do dobrego podania nie zdążył dobiec Thomas Mueller. Zazwyczaj to on zgarniał takie piłki, ale w tym sezonie nie jest sobą. Brakuje mu pewności siebie.

7' - Gdy gospodarze przejmą pełną kontrolę będą starali się zamęczyć obrońców. Robben, Costa i Lewandowski tylko czekają na odrobinę wolnego miejsca.

5' - Goście nie mają zamiaru czekać na ataki Bayernu i sami grają wysoko, starając się konstruować ataki. Ciekawe tylko ile to potrwa.

1' - GRAMY!

Czy Lewandowski zrobi trenerowi prezent w postaci kilku goli? Początek spotkania już za 5 minut.

Kawał czasu spędził na ławce trenerskiej Carlo Ancelotti. Dzisiejszy mecz będzie dla niego TYSIĘCZNYM w roli szkoleniowca!

Dziś mistrzowie Niemiec chyba nie będą potrzebować pomocy Polaka w ostatnich sekundach, gdyż grają z 16. ekipą Bundesligi, która walczy o utrzymanie (nigdy nie spadła). Kwestię zdobycia trzech punktów Bayern powinien wyjaśnić już w 1. połowie.

A taką gospodarze. Na szpicy oczywiście nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego, który ostatnio seryjnie wyciąga Bayern z tarapatów.

Zaczynamy od składów. Taką jedenastką rozpoczną dziś goście:

Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Bundesligi Bayern Monachium - Hamburger SV!
False 3114 True 1 2017-02-25 15:15:00 True 30
autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora