SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Gwiazdor Bayernu zdradzał żonę z SEKSOWNĄ Rosjanką! [ZDJĘCIA]

Gwiazdor Bayernu zdradzał żonę z SEKSOWNĄ Rosjanką! [ZDJĘCIA]

01.08.2017, godz. 22:32
Helga Lovekaty
Helga Lovekaty foto: Instagram

James Rodriguez znów trafił na czołówki gazet, ale tym razem nie z powodu dobrej gry w Bayernie Monachium. Żona nowego kolegi Roberta Lewandowskiego z zespołu Daniela Ospina ogłosiła właśnie, że po sześciu i pół roku małżeństwa rozstaje się z kolumbijskim piłkarzem. Powodem rozwodu jest podobno romas Rodrigueza z seksowną rosyjską modelką Helgą Lovekaty. Zobaczcie ZDJĘCIA piękności, w której sidła wpadł gwiazdor Bayernu.

Małżeństwo piłkarza Bayernu Monachium Jamesa Rodrigueza i siatkarki Danieli Ospiny należy już do przeszłości. Para po sześciu i półroku od śłubu postanowiła się rozstać, o czym żona kolumbijskiego gwiazdora poinformowała w oświadczeniu. James i Daniela pobrali się jeszcze kiedy byli nastolatkami. Mają czteroletią córkę Salome. Żona piłkarza Bayernu zapewnia w oświadczeniu, że rozstają się w zgodzie, a ich małżeństwo było "pełne miłości i szacunku". Zdaniem hiszpańskich i kolumbijskich mediów prawda jest jednak inna!

Powodem Rodrigueza i Ospiny jest podobno gorący romans piłkarza z seksowną rosyjską modelką Helgą Lovekaty. Hojnie obdarzona przez naturę piękność to gwiazda internetu. Jej profil na Instagramie śledzi 3,3 mln osób! O romansie Rosjanki i Jamesa plotkowało się już rok temu. Kryzys w małżeństwie spowodowany przez jego zdrady stał podobno za znaczną zniżką formy piłkarza. Kolumbijczyk w Realu Madryt nie spełnił ogromnych oczekiwań. Teraz ma się odbudować w Bayernie.

Czy dla właśnie dla Helgi Lovekaty zostawił żonę? Trzeba przyznać, że taka piękność bez problemu może zawrócić w głowie każdemu piłkarzowi. Zobaczcie seksowne zdjęcia domniemanej kochanki Jamesa Rodrigueza.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: